Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tester her?!


pigi96

Recommended Posts

Král videoher....... neřeším.... :roll:

Tekku díky za radu... :lol:

Jinak je mi jasný, že to nebude zas taková sranda, že budu celej den hrát a hrát a hrát......

Já chtěl poradit a ne takový blbosti i když jsem se u toho celkem pobavil. :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že SONY měla nedávno projekt, zaslat asi minutové video a vybrali pár nej. ty dostaly pokoj 10x10 plazmu, PS3 a doživotní rentu a pařili:D V čr to bude na... Ale pracovatu společnosti jako Ubisoft atp. tak je to celkem v klidu, akorát budeš jeden tejden hrát ten samej level a hledat chyby:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš nějakému hernímu studiu které dělá hry,že by jsi měl zájem jim pomáhat v beta testech a hledal bys chyby atp... Ale že by tě vzali to asi ne :-/ , skus zatím najít nějaké malé české například i nezávislé jako je např ( darkmoon soft , fiolasoft ... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak co pro to udělat? Je to v zásadě jednoduché - pošli životopis a zažátej o práci jako betatester v nějkaé herní firmě. (u nás asi je nti co děljaí Mafii 2)

Jenom teda bacha - není to takoá sranda jak si myslíš. Mnozí si myslejí, že betatester = "Budu mít hru jako první a všichni mi buodu závidět, že jsme ji hrál". Uvědom si, že bdueš hrát nehotové, pracovní verze her - které nebudou ani zábavné a tvým cílem nebdue si hru užít, ale najít v ní co nejvíc chyb - takže budeš jeden úsek třeba hrát stokrát dokola a pokaždý se ho snažit udělat nějak, co by mohlo shodit hru a tak. Je to opruz, nuda, ubjející rutinna, musíš podávat nějkaý výsledky a až ta hra skutečně vyjde, tak ji budeš znát natolik ,že už tě v hodotové funkční verzi nebude ani bavit.

Pokud jsi fanoušek her, betatester je téměř nejhorší pozice jako usi můžeš vybrat - spoustu her si tí múplně zkazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš nějakému hernímu studiu které dělá hry,že by jsi měl zájem jim pomáhat v beta testech a hledal bys chyby atp... Ale že by tě vzali to asi ne :-/ , skus zatím najít nějaké malé české například i nezávislé jako je např ( darkmoon soft , fiolasoft ... )

Malé české firmy mají své betatestry a nebo si to testují samy tvůrci co jsem tak slyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé české firmy mají své betatestry a nebo si to testují samy tvůrci co jsem tak slyšel.

a co když nemají? to můžeš říct o všech firmách a jestli se snažíš něco takovýho najít tak se je pokus kontaktovat, šance tam bude, ale malá (stejně jako když hledáš normální práci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo neco bys mohl delat recenzera u nejakeho herniho magazinu:D

kdyz jsem tak herne naladeny

ale hrani na PC nebo konzoli si naprosto znechutis

pokud je závislák tak tohle se jeví jako nejlepší nápad jak ho to odnaučit :D

edit: všimni si slova "pokud", navíc nic o závislosti jsem neřekl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Stačí střední škola, jeden můj známý pracuje u BiS (Bohemia interactive studios, možná to znáte je to výrobce ARMy) má za to kolem 20 000,- kč , ale má vysokou takže se středníby to bylo asi tak 18 000,- kč měsíčně, ale je to tak, ráno sedneš k počítači, zapíšeš příchod, pak musíš 8 hodin (pracovní doba) hrát jednu hru kterou máš na začátku určenou a hraješ a hraješ, když najdeš nějakou chybu, bug, tak to reportuješ vývojářům přes takový program... Ale mohla by to být dobrá práce, akorát já nechápu jak někdo vydrží týdně odehrát 80 hodin na pc, (40 práce 40 doma).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 years later...

Zajímavé, jak se za těch deset let situace změnila. Dnes už je to vcelku regulérní povolání, včetně testování bez IT znalostí.

https://www.easy-prace.cz/nabidka/game-producer-gaming-lover-aj/306345

Například tato nabídka v různých obdobách, ještě lítá po internetu. Sám jsem se přihlásil, tak uvidím, jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu