Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playmaker - Magazín o PS3 | 1.ČÍSLO VYDÁNO!!!


adiZ

Recommended Posts

Playmaker

- magazín o PS3 | Recenze, Preview, Novinky, Témata, Kalendář her, PlayStation Network

1.ČÍSLO:

NOVINKY - Mafia 2, Assassin's Creed: Brotherhood

RECENZE - God of War III, Battlefield: Bad Company 2

PREVIEW - Crysis 2

Stahujte zde:

http://uloz.to/4842468/playmaker-1.cislo.rar

http://www.edisk.cz/stahni/48668/PLAYMAKER_-_1.cislo.rar_6.13MB.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud máte zájem pracovat na magazínu a máte chuť tvořit nebo se jen chcete na něco zeptat, pište na e-mail: a.praus[zavináč]seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sasa.lohr: na internetu je vseho mraky, ale vetsina z toho je nevalne kvality nebo jen povrchni, me osobne kvalitni clanky, ktere jdou opravdu do hloubky obcas chybi

Jinak napad neni spatnej, otazka je, jestli na to bude "sila" :) Myslim, ze pokud neco rozumneho napises (btw ta ukazkova stranka nevypada zle), tak by si mohl uspet na nejakem jiz existujicim webu, ktery se konzolim venuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sasa.lohr: na internetu je vseho mraky, ale vetsina z toho je nevalne kvality nebo jen povrchni, me osobne kvalitni clanky, ktere jdou opravdu do hloubky obcas chybi

Jinak napad neni spatnej, otazka je, jestli na to bude "sila" :) Myslim, ze pokud neco rozumneho napises (btw ta ukazkova stranka nevypada zle), tak by si mohl uspet na nejakem jiz existujicim webu, ktery se konzolim venuje ;)

Diky, jinak prave o to mi jde... vetsina clanku je nekde opsana nebo tak, obcas tu hru ani poradne nehrali.. a ja bych chtel psat prave spis ty kvalitni recenze, nez ze to splacam nekde z warezu, kterej sem si zahral pred vydanim..

btw, pokud mate nekdo zajem, mohli byste psat recenze, ja moc her na PS3 nemam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První číslo PS3 Revue byl doslova paskvil, o tom se nedá spekulovat. Musel jsem zasáhnout do vedení a udělat řadu změn, druhé číslo už na tom bude mnohem lépe.

Pokud by jsi měl zájem, rád bych tě uvítal v PS3 Revue týmu. Je potřeba lidí jako jsi ty, umíš ovládat grafiku, máš představy o tom, jak by měl časopis vypadat a podle všeho umíš asi i psát a co je hlavní máš chuť tvořit. V případě zájmu mě kontaktuj skrze PM, dal bych ti číslo na nového redaktora PS3 Revue, je to rozumný člověk a dá se s ním dobře domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to dosahovalo kvalit jako před léty OPS2 magazín, tak by to bylo super, PS3 revue se mi ani trochu nelíbí. Asi kvůli ebookům začnu uvažovat o iPadu :D

Právě OPS2 magazín mě tak trochu inspiroval.. A ty kvality, to asi ne.. ale posuďte sami.

Přidal jsem konec recenze! Prosím hlasujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu