Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Kazdy se radujeme z nizke ceny 3DS , ja svoje dsi koupil v dobe kdyz to este zacalo takze take stalo 5500kc. Podle zdroju se asi zas tak radovat nebudeme. Cena 3DS vystoupa v CR na 7000kc. :(

Tak to nebudeš kupovat v čr, ale objednáš si to ze zahraničí, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zde pokud jsi to neviděl na videu prohlédni si obrázky http://www.layton.jp/kiseki/index.html

Všude samé 3Dčko to snad nevadí když je to kresléné že to taky musí hned prasit to 3Dčka. Takhle to podle mě kazí pověst jak se třeba říká. Vždycky to byl nádherný kreslený Layton

E: tato zpráva je pro Robot2037

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro přesnost. Neměl jsem na mysli zrovna tuhle hru, je celkem pochopitelné, že podobné hry opravdu přejdou (ani to nebude poprvé). Ale stejně tak je jisté, že se nějakých her ve 2D nakonec dočkáme.

I když já třeba rozhodně neomítám takové to "kreslené 3D", jako je třeba tales of Abyss (zde záběry z PS2, jen pro představu).

S 3D efektem by i tohle mohlo vypadat zajímavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Robot2037 -> mozna jsem uz degenerovanej tim vsim 3D, nebo mam nejakou zrakovou vadu, kazdopadne to 3D vidim i na tom videu a uz se mi parkrat stalo, ze jsem tak videl i film v televizi (a to nebyl 3D! a moje telka ma JEN plochy obraz, nic vic) ...

Edit: Navic je dost patrny i z videa, ze tam jedou dva obrazy v sobe... takze pro nektere osoby (jako treba ja) se to proste spoji... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robot2037 -> mozna jsem uz degenerovanej tim vsim 3D, nebo mam nejakou zrakovou vadu, kazdopadne to 3D vidim i na tom videu a uz se mi parkrat stalo, ze jsem tak videl i film v televizi (a to nebyl 3D! a moje telka ma JEN plochy obraz, nic vic) ...

Edit: Navic je dost patrny i z videa, ze tam jedou dva obrazy v sobe... takze pro nektere osoby (jako treba ja) se to proste spoji... :D

tyvole, co hulis? ja to chci taky! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to me osobne prijde jako blbost abys to videl z toho videa. jak jsi spravne rikal, obraz je rozdvojeny - projekce pro kazde oko zvlast (dobre je to videt u zeldy a nintendogs). pro kazde oko je to promitano z trosku jineho uhlu, takze vznikne dojem 3D. sice nevim jak to maji poresene bez bryli, ktere to filtruji, ale pri snimani kamerou to ztrati ten efekt, protoze to mas jako by ses dival jen jednim okem.

tys vazne videl ze ta hra vystupuje z obrazu ven? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to me osobne prijde jako blbost abys to videl z toho videa. jak jsi spravne rikal, obraz je rozdvojeny - projekce pro kazde oko zvlast (dobre je to videt u zeldy a nintendogs). pro kazde oko je to promitano z trosku jineho uhlu, takze vznikne dojem 3D. sice nevim jak to maji poresene bez bryli, ktere to filtruji, ale pri snimani kamerou to ztrati ten efekt, protoze to mas jako by ses dival jen jednim okem.

tys vazne videl ze ta hra vystupuje z obrazu ven? :)

Trosku te poupravim - nevidel jsem jak hra vystupuje z obrazu ven, ale jak vstupuje do a za 3DS displej. Proste 3D svet za "zrcadlem". Chvilema a v zavislosti na uhlu kamery jsem samozrejme videl h****, ale po vetsinu casu jsem jen slintal nad HLOUBKOU

3D zobrazeni a opravdu ve 3D (rekl bych ze realnejsim nez je realny svet).

Netvrdim, ze jsem nejak vyjimecny, pocitam spis se zrakovou vadou, ackoli bryle ani k.cocky nenosim. A jak jsem psal drive, stava se mi to i u jinych veci (viz. televize).

A kdyz uz jsme u toho, nekdo se tu jiz zminil o malem procentu lidi, kteri si 3D efekt (at s nebo bez bryli) neuziji, diky nejake vade (nemyslim tim, ze by zrovna meli o jedno oko min, tam je to samozrejmost, ze to nikdy nebude fungovat).

Pokud tedy existuji takovy lide, proc by se nemohlo vyskytnout dalsi procento, ktere vidi 3D efekt i kdyz je sniman 2D kamerou... Potvrdit to nikdo nemuze, ale vyvratit taky ne...

tyvole, co hulis? ja to chci taky! ;)

Strizlivy stav - bohudik... (nebo spis bohuzel ;) )

Jsem proste vic citlivy na urcity vjemy (zrak, sluch asi nejvic)

to ze by nekdo skutecne videl tu hloubku na videich z youtube je samozrejme blbost, ja nic takovyho ani nepsal.

To byla narazka na me (obcas se vyplati nekoho citovat)... A fakt to neni blbost - holt nejsem ze Zeme, ale z Mamy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu