Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stejně PlayStation zase všem vytře zrak s psp2 a nintendo 3DS oproti němu zase bude nula.....uvidíte sami...

nechci bejt hnidopich ale.... kdyz se podivas na PSP na jeho hardware a srovnas ho s nintendem DS tak co si budeme povidat nintendo je oproti PSP skoro v dobe kamenne ale i prez to se prodava ve svete vic kusu nintenda sou na nej originalnejsi hry je jich vic (mluvim o tech kvalitnejsich) takze si dovolim s tebou nesouhlasit v tomto tvem vyroku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, všichni víme, že PSP jasně válcuje NDS... Oh, wait.

Ale je zajímavé číst "zase vytře zrak". Kdy přesně byl ten první případ? Výsledky jsou jasné, NDS má našlápnuto na nejprodávanější konzoli vhistorii, pokud už tam tedy není. Zatím 141 m prodaných kusů je úctyhodné číslo (PSP je na 64 m kusech).

Stejně tak u stolních konzolí. "první kdo vytvořil něco hratelného byl MicroSoft", vážně? Přísahal bych, že jsem hrál už před vydáním Xboxu 360. A i když byl první v téhle generaci, nepomohlo mu to k vítězství. 48 m kusů, oproti 80 m kusů u Wii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co bude na novém psp2 tak zajímavého jenom že bude mít lepší grafiku ..a co nebo že bude mít foták ? Noproboha šílím radostí že bude na psp2 blbej foták a hned se prodá miliardy kusů a bude to nejlepší věc na svět jen skr to že tam bude blbej foták a lepší grafika. NE! Nic lepšího to mít nebude. Nebo snad jo? Možná že to bude mít 4D bez použití brýlí. 3DS už to má v kapse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) XBox patri do 6. generace konzoli, tedy je na urovni PS2 a GC. rozhodne bych netvrdil ze Microsoft byl prvni na trhu, nebo co se tady psalo. Naopak Microsoft a Sony jsou v podstate "novacci" ve svete hernich konzoli. Sony od 5. generace (PSX) a Microsoft az od 6. generace (XBox).

2) Nintendo 64 pouzivalo cartridge, protoze se nedohodli se Sony. Puvodne Sony a Nintendo pripravovali konzoli SNES CD, ale pak se nejak neshodli a Sony vydalo vlastni konzoli PSX a Nintendo zustalo u zavedenych cartridgi.

3) GameCube pouzivalo sve vlastni media, ale v podstate to byla jen mala DVD. Stejne jako UMD je malinke DVD s plastovym krytem.

4) Nintendo je na konzolovem trhu mnohem dele nez Sony a Microsoft, naopak byvale firmy, ktere take delaly do vyroby konzoli uz dneska nevyrabi - Sega, Atari.

5) Nejvice stejne zalezi na hrach. Vemte si treba Square a jejich Final Fantasy. Do doby SNESu delali vylozene jen pro Nintendo, s prichodem PSX zacali delat hlavne pro Sony a je jasne ze takovy slavny titul sve priznivce pretahne na jine konzole. A nebo treba ackoliv byl DreamCast hardwarove mnohem lepsi nez PS2, Sega dojela na nedostatek dobrych titulu, v jejich nabidce prakticky chybely jakekoliv RPG. To same i Megadrive - neprilis uspesny pro nedostatek RPG.

Ja bych se vubec nezabyval tim kdo koho kopiruje, vsichni kopirujou vsechny. Herni trh je nelitostny a kdyz nekdo prijde s necim novym, musi konkurence rychle zareagovat, jinak jsou v pytli! Budte radi ze tech firem je vice, predstavte si kdyby na celem svete byla jen jedna, to bychom mozna jeste dnes byli v dobe NESu, protoze by nebyla potreba se s nekym pretahovat kdo ma lepsi system :)

A jeste tady pro toho chytrolina 3 prispevky nademnou - handheld je oznaceni pro prenosnou herni konzoli, tedy DS, nebo Gameboy jsou stejne handheldy, jako tve oblibene PSP :) mimochodem prvnim handheldem byl jiste vsem znamy cernobily GameBoy od Nintenda. Pokud pujdu jeste dale, Nintendo jeste predtim vyrabelo Game and Watch (u nas se tomu rikalo digihry).

nintendo-dsi-game-watch.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je nekomu 10, tak se nedivte, ze ty stare (nejlepsi) konzole ani vubec nezna. ^^ Na druhou stranu mi jich je lito, protoze si zahrajou jen ten dnesni (povetsinou) odpad. Ale hlavne, ze hezky vypada a vsechno pekne vybuchuje a trpyti se.

Aaa... Nebylo toto tema puvodne o 3DS? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene her v eu s 3DS vyjde podle me více potom bude usa a nejvíce jich vyjde v JP.

Další konference s 3DS

- Nintendo World 2o11 - Japonská konference představí hromady inforamací o Nintendu 3DS. Datumy vydání(her,...),Trailery,nebo další hry které vyjdou na tuto konzoli. 8.ledna.2011, konference bude trvat asi 3 dny.

Konferenci bude možno částečně vysílat živě! - ten kdo má zájem tak bude konference vysíána na www.ustream.tv nebo http://www.ustream.tv/channel/nintendo-3ds-live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Sakra ty jsi přesně v mý kůži. V duchu s představuju jak by mohl vypadat Super Mario Galaxy na 3DS. Jinak už jenom tři měsíce a je to tady. Podlé mě vyjde 3DS mezi dny 22.-24.Března 2011.

Tzv. Parents Control - rodičovská ochrana, která aktivováním blokuje vetšinu možnosti hraní na DS,bude na 3DS zabraňovat možnost zobrazovat trojrozměrnost obrazovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Parents" Control by kontrolovala, jestli zrovna nahodou nehrajou rodice. :lol: (Jen reju, mas tam chybku). Ale jinak...to sis ted vymyslel, nebo to je mysleno vazne? Nejak nechapu, k cemu by to bylo dobre. Mozna jedine krome toho varovani od Nintenda, ze 3D hrani muze zpusobovat potize u deti do 6 let (coz je sice vicemene blbost, ale Amici jsou schopni zalovat a rejzovat miliony za vsechno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné, co mě na původním DS trochu štvalo, byla špatná grafika, nizké rozlišení a malé displaye. To vše 3DS odstraní a bude toho mít o hodně navíc. Upřímě se nemůžu dočkat. Grafika jak PS2 navíc ve 3D a se super ovládáním a hrami od Nintenda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, už tu někdo psal podrobné HW parametry? Tak display, rozměry a funkce jsou jasné, ale Nintendo 3DS budou pohánět dva ARMv11 procesory každý s taktem 266mhz a k tomu grafický čip na 133mhz a s 4mb pamětí. Výkon by měl být podobný PSP (triangles per second) a to cca 30 milionů, ale pixel shader má být až 4x větší než u PSP (1,5miliardy). Celkově by se výkon měl blížit Wii a PS2, což je super. Zatím to ale není potvzené, uvádí se, že by se o výkon měly starat čipy od japonské firmy DMP. Každopádně některé hry vypadají nádherně, což je, myslím si, nejdůležitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4500-5000Kč, já si ho rezervoval u gamehouse asi za 4800 a dostanu 500Kc poukaz na koupi nove hry na 3DS. Urcite si aspon jednu originalku kopim, nebudu cekat na hack xD Ale vyber bude slozity, to jo.

Ta cena mi prijde prroste neralna, krom toho je gamehouse dost proflakly tim ze strili dost od boku a tak nikdy nevis jak to dopadne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5000 nereálná cena ? Když já sem dal za DSi 5400(kupoval se,m v dobe kdy uplne poprve vyslo :( dobre mi tak ). Jen aby ještě nenarostla cena. Dva mínusy u mě na 3DS jsou. To jsou malé displeje (já jsem strašně nenasytný člověk ale velikost 3DS je přibližně velká jak DSlite) stejnak už ta konzole má pořádně na frak stíhat trojrozměrnost,StreetPass a ještě pohybový senzor. Výdrž baterie na 3DS bude kratší než na ostatních titulech. Druhé mínus nemínus je cena - podle toho jaká bojím se že bude 3DS dražšší.

ale jak už jsem říkal nezapomete sledovat online streaming nintendo Worldu 2011. (8-10 Leden 2011) kde se snad už dozvíme uplně všechno co sme doted potrebovali vedet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena mi prijde prroste neralna, krom toho je gamehouse dost proflakly tim ze strili dost od boku a tak nikdy nevis jak to dopadne....

Je to tam dale v objednavce napsane. Ze neni zavazna a take, ze se cena muze menit. O vsem pry bude zakaznik informovan. Kdyby mi zarucili tuhle cenu. Tak kazdy se zdravim rozumem si to uz nyni predobjedna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu