Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Já bych řekl, že je potřeba tlumit vášně.

Jestli nenastane ještě nějaká nepředloženost, tuším fail.

- Jenom 8 her při launchi? Kolem 5 - 6000JPY (13 - 1400, bratru)

- Jenom lehce přes 3 hodiny výdrž baterky? Au...

- Ten drb o tom, že 3D je nezdravé na oči?

(via http://www.sankakucomplex.com/2011/01/08/3ds-only-8-launch-titles-batteries-last-just-3-hours/)

Rád bych to viděl naopak, třeba hype zvítězí nad skepsí :)

A ještě moc hezkej rozhovor tady:

http://iwataasks.nintendo.com/interview.html#/how-nintendo-3ds-made/0/0

Vydrz 3-5 hodin je vazne slabota to se musi nechat, ale lze to chapat vzhledem k tomu jak hry vapadji a jeste jsou ve 3D, doufam ze vdyrz se vyrazne zvysi ve 2D modu. Jinak me staci ze se pri launchi dockam okariny, protoze zeldu zboznoju a na wii jsem okarinu nestihl dohrat. S vyssi cenou jsem pocital a porad mi prijde v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No jo, všichni víme, že PSP jasně válcuje NDS... Oh, wait.

Ale je zajímavé číst "zase vytře zrak". Kdy přesně byl ten první případ? Výsledky jsou jasné, NDS má našlápnuto na nejprodávanější konzoli vhistorii, pokud už tam tedy není. Zatím 141 m prodaných kusů je úctyhodné číslo (PSP je na 64 m kusech).

Stejně tak u stolních konzolí. "první kdo vytvořil něco hratelného byl MicroSoft", vážně? Přísahal bych, že jsem hrál už před vydáním Xboxu 360. A i když byl první v téhle generaci, nepomohlo mu to k vítězství. 48 m kusů, oproti 80 m kusů u Wii.

Asi nevíš co je počítač že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co bude na novém psp2 tak zajímavého jenom že bude mít lepší grafiku ..a co nebo že bude mít foták ? Noproboha šílím radostí že bude na psp2 blbej foták a hned se prodá miliardy kusů a bude to nejlepší věc na svět jen skr to že tam bude blbej foták a lepší grafika. NE! Nic lepšího to mít nebude. Nebo snad jo? Možná že to bude mít 4D bez použití brýlí. 3DS už to má v kapse.

Např. dotykový panel na zadní straně nebo dva analogy(což 3ds nemá),lepší grafika(srovnatelná s Xkem)Polovíční výkon ps3,větší HD display,vývojářům Mortal Combat hra jela na 60 fps......co si budem namlouvat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Např. dotykový panel na zadní straně nebo dva analogy(což 3ds nemá),lepší grafika(srovnatelná s Xkem)Polovíční výkon ps3,větší HD display,vývojářům Mortal Combat hra jela na 60 fps......co si budem namlouvat...

Dotykovy displej na zadni strane? A k cemu je to dobry? A jak uz tu jednou padlo, grafiky neni vse, i z vyrazne horsi grafikou to nds pspcku natrelo na plne care. Chcesli srovnavat kdo byl driv, musis pocit treba s takovym jmenem jako atari, coz uz je dnes minulost a vzhledem k tomu ze ti bude tak 12 si to nemuzes pamatovat (ostatne stejne jako ja). Pocitac :) JJ herni konzole jak blazen. Videl si nekdy prvni pocitace? Tam smazil jak blazen. A zkus pouzivat tlacitko upravit, nemusis mit dva prispevky za sebou behem peti minut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotykovy displej na zadni strane? A k cemu je to dobry? A jak uz tu jednou padlo, grafiky neni vse, i z vyrazne horsi grafikou to nds pspcku natrelo na plne care. Chcesli srovnavat kdo byl driv, musis pocit treba s takovym jmenem jako atari, coz uz je dnes minulost a vzhledem k tomu ze ti bude tak 12 si to nemuzes pamatovat (ostatne stejne jako ja). Pocitac :) JJ herni konzole jak blazen. Videl si nekdy prvni pocitace? Tam smazil jak blazen. A zkus pouzivat tlacitko upravit, nemusis mit dva prispevky za sebou behem peti minut :)

Grafika není vše?No tak to by si mohl pořád hrát na DSi ne?(krom 3D nemá cenu kupovat 3DS)3DS může nabídnout max. lepší grafiku a 3D....podívej na psp2....větší HD display(žádný kostrbatý tvary),poloviční výkon ps3,grafika jak Xbox,dva analogy(lepší ovládání her,hlavně stříleček),dvě kamerky na zadní a přední straně(chat,hry,fotky videa atd.)psp2 bude prostě nadupaná mašinka....ten dotykový panel se bude používat jako myš u kompu.....např. na net nebo fotky a bude se tím ovládat menu psp2....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika není vše?No tak to by si mohl pořád hrát na DSi ne?(krom 3D nemá cenu kupovat 3DS)3DS může nabídnout max. lepší grafiku a 3D....podívej na psp2....větší HD display(žádný kostrbatý tvary),poloviční výkon ps3,grafika jak Xbox,dva analogy(lepší ovládání her,hlavně stříleček),dvě kamerky na zadní a přední straně(chat,hry,fotky videa atd.)psp2 bude prostě nadupaná mašinka....ten dotykový panel se bude používat jako myš u kompu.....např. na net nebo fotky a bude se tím ovládat menu psp2....

To ze grafika neni vse neznamena ze si rad neuziji dobre grafiky, ale doma mam ps3 i xbox takze pokud si chci uzit paradni grafiky vyvalim se u gauce. Samozrejme jsem rad za lepsi grafiku a hrani 3D bez bryly to neni maly tahak? Krom toho je pro me vitezem uz jen kvuli hram, ty byli na ds vzdy lepsi.... A proc sakra na zadni strane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze grafika neni vse neznamena ze si rad neuziji dobre grafiky, ale doma mam ps3 i xbox takze pokud si chci uzit paradni grafiky vyvalim se u gauce. Samozrejme jsem rad za lepsi grafiku a hrani 3D bez bryly to neni maly tahak? Krom toho je pro me vitezem uz jen kvuli hram, ty byli na ds vzdy lepsi.... A proc sakra na zadni strane?

Ted' sem tě nějak nepochopil.....co na zadní straně?kamera?nebo ten dot.panel?Na ds mi hry připadají víc dětinské....(nic proti,takový hry jsou taky dobrý)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotykovy displej...krom toho vse co tu pises jsou jjen dohady, psp 2 pokud vim nebylo oficialne ohlaseno (respektive predstaveno)....

Nemluvim o takovych kravinach jako Catz ci Barbie....

Ale Zelda, Mario, Layton....to jsou proste legendy a ty bych proste za DS nevymenil, ale chapu ze ti to nemusi vyhovovat, jen tady prosim nepis ze PSP strci DS "znovu" do kapsy, kdyz se tak nikdy nestalo, Nintendo proste s prehledem vladne trhu s handheldy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotykovy displej...krom toho vse co tu pises jsou jjen dohady, psp 2 pokud vim nebylo oficialne ohlaseno (respektive predstaveno)....

No nebylo....ale lidi z IGN a Mortal Combat(nejen tyto)už psp2 měly...už jsou i fotky(byl o psp2 v nějakém časopisu článek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotykovy displej...krom toho vse co tu pises jsou jjen dohady, psp 2 pokud vim nebylo oficialne ohlaseno (respektive predstaveno)....

Nemluvim o takovych kravinach jako Catz ci Barbie....

Ale Zelda, Mario, Layton....to jsou proste legendy a ty bych proste za DS nevymenil, ale chapu ze ti to nemusi vyhovovat, jen tady prosim nepis ze PSP strci DS "znovu" do kapsy, kdyz se tak nikdy nestalo, Nintendo proste s prehledem vladne trhu s handheldy

Je to tvůj názor,já ti ho brát nebudu...už se nechci dohadovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč na zadní straně??protože ve předu je display ne?x)

Pouzivej tlacitko upravit, neni to tak tezky, jinak nechapu k cemu je to dobry to mit vzadu, prijde mi to jako stupidita, to je logictejsi to mit vepredu kde je displej, krom toho jsem nikde zadny od¨ficialni fotky o psp2 nevidel, muzes jsem dat prosim odkaz, rad bych tu grafiku xboxu videl ;) (Mimochodem libi se mi tvoje grafika jak na xboxu ale polovicni vykon ps3, trosku nepomer, ne, asi ses az moc velky fanda playstationu nebo hrozny optimista :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivej tlacitko upravit, neni to tak tezky, jinak nechapu k cemu je to dobry to mit vzadu, prijde mi to jako stupidita, to je logictejsi to mit vepredu kde je displej, krom toho jsem nikde zadny od¨ficialni fotky o psp2 nevidel, muzes jsem dat prosim odkaz, rad bych tu grafiku xboxu videl ;) (Mimochodem libi se mi tvoje grafika jak na xboxu ale polovicni vykon ps3, trosku nepomer, ne, asi ses az moc velky fanda playstationu nebo hrozny optimista :))

tady:http://konzolista.cz/articles/onearticle/?link=psp2-odhaleno-163251&sekce=novinky

jinak menší display tomu trochu napomáhá(grafice)na fotkách je nefinální verze...finální bude pprý jako psp3000(a nějaké změny samozřejmě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady:http://konzolista.cz/articles/onearticle/?link=psp2-odhaleno-163251&sekce=novinky

jinak menší display tomu trochu napomáhá(grafice)na fotkách je nefinální verze...finální bude pprý jako psp3000(a nějaké změny samozřejmě)

Jinymi slovy to neni finalni design, tedy vicemene koncept, krom toho je tam proste fotka z killzonu soz ale vubec nic nevypovida o grafice, viz. to ze na oficialnich strankach playstationu jsou na psp go obrazka gta episodes from liberty city. A ten track pad, nemuzu si pomoc mi prijde divny, prijde mi to strasne divny a to rikam vylozene objektivne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinymi slovy to neni finalni design, tedy vicemene koncept, krom toho je tam proste fotka z killzonu soz ale vubec nic nevypovida o grafice, viz. to ze na oficialnich strankach playstationu jsou na psp go obrazka gta episodes from liberty city. A ten track pad, nemuzu si pomoc mi prijde divny, prijde mi to strasne divny a to rikam vylozene objektivne :)

IGN povídalo o grafice že vypadá jako ranné hry na ps3.....takhle sem to myslel....né že to uvidíš na obrázku...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze zabanujte nekdo toho troubu :)

tady vychvaluje PSP2 jak to bude mit buhvi co a na tom odkaze co poslal pulku z tech veci odsuzuje ze jsou vlastne na nic. tenhle clovek sem neprisel za jinym ucelem nez jen pomlouvat DS a vychvalovat PSP. takove lidi primo zboznuju...

Nevím proč píšete že GO je na...ehm.....jestli vám vadí digitální distribuce tk si ho flashněte a držte tlamy....(protože by jste měli být rádi že si něco zahrajete)a co si myslíte že bude psp2?Tak i tak si budete hry muset kupovat....však uvidíte jak GO ještě pro vás něco bude....btw vzhled není vůbec špatný...digitální distribuce je nejspíš už jistotou....konečně dva analogy(ikdyž to vypadá že je sebraly od 3ds)v ruce se bude drže dobře(je přece jen díky obrazovce větší)přední kamerka mi příde jako zbytečnost(jen na chatování nic víc ani mín')nevydím tam nikde slot pro ms karty takže to asi bude mít velké HDD(na savy a hry stažené z PS Store)....mno asi na budoucí flash můžeme zapomenout...jestli tam nedáme ani MS kartu....jestli je pravda že se ten zadní trackpad bude využívat jen na net prohlížení obrázků atd. tak mi to jako přebytečná věcička příjde taky......na pohled je vidět změna jen dvojího analogu a přední kamerky....nwm,nwm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze zabanujte nekdo toho troubu :)

tady vychvaluje PSP2 jak to bude mit buhvi co a na tom odkaze co poslal pulku z tech veci odsuzuje ze jsou vlastne na nic. tenhle clovek sem neprisel za jinym ucelem nez jen pomlouvat DS a vychvalovat PSP. takove lidi primo zboznuju...

Ale tak je to holt fanda psp, to chapu je k psp2 prehnane optimisticky stejne jako ja k 3DS, ale pomlouvat 3ds je jina vec.

IGN povídalo o grafice že vypadá jako ranné hry na ps3.....takhle sem to myslel....né že to uvidíš na obrázku...:D

Ty zvesti o zazracnem vykonu jsem slysel, ale doku to neuvidim na vlstni oci tak neuverim a obrazek killzone na nejakym konceptu mi vazne nestaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak je to holt fanda psp, to chapu je k psp2 prehnane optimisticky stejne jako ja k 3DS, ale pomlouvat 3ds je jina vec.

Ty zvesti o zazracnem vykonu jsem slysel, ale doku to neuvidim na vlstni oci tak neuverim a obrazek killzone na nejakym konceptu mi vazne nestaci :)

Jj....chápu...no uvidíme....možná nebude o nic lepší jak 3DS....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde "ofcialni" gameplay z RE Mercenaries

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-world-resident-evil/709097

A "oficialni" gameplay z RE Revelations

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-world-resident-evil/709098

Uprimne takova grafika mi bohate staci.

Layton trailer z Nintendoworld 2011

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-world-prof-layton/709101

Trailer na fotbal od konami

A zde je domenka o tom, ze se na 3DS dockame uzivatelsky uctuch podobnych tem z velkych konzoli, budou tak vazane na nick a mii (pravdepodobne)

http://inintendo.net/Rumor3DSGamertag.php

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-world-winning-eleven/709099

A "oficialni" gameplay ze Street Fightera

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-world-super-street/709095

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AU AU AU... JENOM 3-5 výdrže bateri. S tím jsem počítal. Už fakt že ta konzole musí vzdládat motion sensor,3D atd (zase se opakuju). Doufám že vyjde aspon nejaká neoficiální baterka do 3DS, která dobu hratelnosti bude prodlužovat.

JJ a bude velka jak cele 3DS :) Nevim jestli se da udelat velikostne stejna s vetsi vydrzi, myslim ze nintendo se do toho bude snazit nacpat co to pujde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.:Bloody!Splatt:.

Hele upřímě, už se uklidni. Nejen, že zásadně nechápeš, jaké rozdíly panovaly u DS a PSP už od začátku a proč je který systém lepší, ty se hlavně nesmyslně zastáváš PSP 2, u kterýho se zatím ani neví, jestli bude vysouvací nebo ne, nebo co bude mít vůbec za vnitřnosti. Ano, vývojáři měli nějaký prototyp a demo jim beželo na 60fps, ale o tom, že se PSP 2 zahříval tak, až nešel udržet v ruce - to už nepíšeš.

Musíš si uvědomit, že Nintendo není o grafice, ale o hratelnosti, nápadech a hráh. Jen jednou bylo ninteno dominantou v HW a to u Gamecube - a jak moc byl úspěšný? U nintenda je jasně znát ta japonká šílenost, ty jejich praštěné nápady, ale i smysl pro detail. Ikdyž je Sony taky japonské, tak je podle mě víc zaměřeno na západ. Vždyť si vem, že jen DS se prodalo víc, než PSP a PS3 dohromady a lepší grafikou to nebylo ;).

Já osobně jsem měl PSP i DS a obě konzole byly skvělé. DS mělo lepší hry, ovládání a "feel" Postě hry jako Mario, Zelda, Pokemon, to si na PSP neužiješ. Jedinou nevýhodou byla grafika, ale musím se přiznat, že mi to vůbec nepříšlo. Užíval jsem si ty hry a jsem za to rád. (mimochodem i ted si rad zaparim na mem GBA). Pak jsem si koupil PSP a jedine vylepseni vidim v grafice a multimediich. Bohuzel DS jsem mel bez flashcarty takze jsem ani nevedel, ze si na nem muzu pustit taky film, prohlidnout net, nebo obrazky. Ale grafika na PSP byla skvela, to se musi nechat. I nektere hry byly dost dobre, ale prostě nekultovní. Co z toho pro me plyne? Rekl jsem si, ze kyz DSko bude mit vetsi rozliseni, vic mozosti a lepsi grafiku, bude dokonale. A ejhle! Ono se stalo!

Samozrejme Sony nejak odpovi a opet bude jeho hlavni zbrani grafika, ale opet - zalezi na hrach (nevim, jak se na nej, po celkem postupnemu upadku PSP her, budou hnat vyvojari). Nevim, treba vymenim 3DS za PSP2, ale nebudu to tvrdit ted, kdyz se ani nevi, jak bude vypadat. Mimoto 3DS ma taky velky potencial a hry by mohly vypadat i mnohem lepe, chce to jen cas (3DS ma vykon jako Gamecube).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu