Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

.:Bloody!Splatt:.

Hele upřímě, už se uklidni. Nejen, že zásadně nechápeš, jaké rozdíly panovaly u DS a PSP už od začátku a proč je který systém lepší, ty se hlavně nesmyslně zastáváš PSP 2, u kterýho se zatím ani neví, jestli bude vysouvací nebo ne, nebo co bude mít vůbec za vnitřnosti. Ano, vývojáři měli nějaký prototyp a demo jim beželo na 60fps, ale o tom, že se PSP 2 zahříval tak, až nešel udržet v ruce - to už nepíšeš.

Musíš si uvědomit, že Nintendo není o grafice, ale o hratelnosti, nápadech a hráh. Jen jednou bylo ninteno dominantou v HW a to u Gamecube - a jak moc byl úspěšný? U nintenda je jasně znát ta japonká šílenost, ty jejich praštěné nápady, ale i smysl pro detail. Ikdyž je Sony taky japonské, tak je podle mě víc zaměřeno na západ. Vždyť si vem, že jen DS se prodalo víc, než PSP a PS3 dohromady a lepší grafikou to nebylo ;).

Já osobně jsem měl PSP i DS a obě konzole byly skvělé. DS mělo lepší hry, ovládání a "feel" Postě hry jako Mario, Zelda, Pokemon, to si na PSP neužiješ. Jedinou nevýhodou byla grafika, ale musím se přiznat, že mi to vůbec nepříšlo. Užíval jsem si ty hry a jsem za to rád. (mimochodem i ted si rad zaparim na mem GBA). Pak jsem si koupil PSP a jedine vylepseni vidim v grafice a multimediich. Bohuzel DS jsem mel bez flashcarty takze jsem ani nevedel, ze si na nem muzu pustit taky film, prohlidnout net, nebo obrazky. Ale grafika na PSP byla skvela, to se musi nechat. I nektere hry byly dost dobre, ale prostě nekultovní. Co z toho pro me plyne? Rekl jsem si, ze kyz DSko bude mit vetsi rozliseni, vic mozosti a lepsi grafiku, bude dokonale. A ejhle! Ono se stalo!

Samozrejme Sony nejak odpovi a opet bude jeho hlavni zbrani grafika, ale opet - zalezi na hrach (nevim, jak se na nej, po celkem postupnemu upadku PSP her, budou hnat vyvojari). Nevim, treba vymenim 3DS za PSP2, ale nebudu to tvrdit ted, kdyz se ani nevi, jak bude vypadat. Mimoto 3DS ma taky velky potencial a hry by mohly vypadat i mnohem lepe, chce to jen cas (3DS ma vykon jako Gamecube).

Rekls to krasne. Az mi z toho na klavesnici ukapl slza :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano taky sem měl obě konzole, obě sem měl craclí a na obou sem si užíval her. :) U DS se mi líbíly strašne hry s hraním s přátely. A chat na DS byl uplne užasný :) Ale PSP má vyikající grafiku ... a ty multimédia prostě supr. :) Ale DS mělo zase dotykový display :) prostě každý má svý plusy a zase svý mínusy ... :) ale tak před čtvrt rokem jak sem zjistil že má vyjít 3DS tak se na něho těším každou chvíli :) ale zase co PSP2 no ještě uvidíme a podle mě si máme na co počkat! .. :) a bude to zase stejný souboj jak u DS vs. PSP tak akorát teď to bude 3DS vs. PSP2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ta zprava me pekne nastvala, ale jeste to myslim neni jiste, kazdopadne bych se hodne divil, kdyby si to takhle Nintendo neosetrilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.:Bloody!Splatt:.

Hele upřímě, už se uklidni. Nejen, že zásadně nechápeš, jaké rozdíly panovaly u DS a PSP už od začátku a proč je který systém lepší, ty se hlavně nesmyslně zastáváš PSP 2, u kterýho se zatím ani neví, jestli bude vysouvací nebo ne, nebo co bude mít vůbec za vnitřnosti. Ano, vývojáři měli nějaký prototyp a demo jim beželo na 60fps, ale o tom, že se PSP 2 zahříval tak, až nešel udržet v ruce - to už nepíšeš.

Musíš si uvědomit, že Nintendo není o grafice, ale o hratelnosti, nápadech a hráh. Jen jednou bylo ninteno dominantou v HW a to u Gamecube - a jak moc byl úspěšný? U nintenda je jasně znát ta japonká šílenost, ty jejich praštěné nápady, ale i smysl pro detail. Ikdyž je Sony taky japonské, tak je podle mě víc zaměřeno na západ. Vždyť si vem, že jen DS se prodalo víc, než PSP a PS3 dohromady a lepší grafikou to nebylo ;).

Já osobně jsem měl PSP i DS a obě konzole byly skvělé. DS mělo lepší hry, ovládání a "feel" Postě hry jako Mario, Zelda, Pokemon, to si na PSP neužiješ. Jedinou nevýhodou byla grafika, ale musím se přiznat, že mi to vůbec nepříšlo. Užíval jsem si ty hry a jsem za to rád. (mimochodem i ted si rad zaparim na mem GBA). Pak jsem si koupil PSP a jedine vylepseni vidim v grafice a multimediich. Bohuzel DS jsem mel bez flashcarty takze jsem ani nevedel, ze si na nem muzu pustit taky film, prohlidnout net, nebo obrazky. Ale grafika na PSP byla skvela, to se musi nechat. I nektere hry byly dost dobre, ale prostě nekultovní. Co z toho pro me plyne? Rekl jsem si, ze kyz DSko bude mit vetsi rozliseni, vic mozosti a lepsi grafiku, bude dokonale. A ejhle! Ono se stalo!

Samozrejme Sony nejak odpovi a opet bude jeho hlavni zbrani grafika, ale opet - zalezi na hrach (nevim, jak se na nej, po celkem postupnemu upadku PSP her, budou hnat vyvojari). Nevim, treba vymenim 3DS za PSP2, ale nebudu to tvrdit ted, kdyz se ani nevi, jak bude vypadat. Mimoto 3DS ma taky velky potencial a hry by mohly vypadat i mnohem lepe, chce to jen cas (3DS ma vykon jako Gamecube).

Ten problém s přehříváním je vyřešený.....ehm....výše sem psal že se nechci dohadovat tak toho nech....nepomlouvám 3DS,jen porovnávám.(tečka!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten problém s přehříváním je vyřešený.....ehm....výše sem psal že se nechci dohadovat tak toho nech....nepomlouvám 3DS,jen porovnávám.(tečka!)

A to mas zhave info od Sony? Jinak PSP2 (pardon za OT) bude odhaleno 27. ledna.... Jinak kdyz chces provnovat tak se snaz o objektivitu a nemluv hlouposti typu, PSP opět převalcuje DS....taky se nechci hádat, ale sám si nadbíháš! (vykřičník!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ma byt? Temer rok stary clanek s dnes jiz proflaklymi rendry "idealniho" nastupce DS. Me osobne se ale tenhle design dvou prilepenych iponu zamlouval.

OT: adamek by mel vyhrat nejakou cenu za nejcastji se meniciho avatara/podpis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu