Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

co si myslíte o nintendo a mobilech? chtěli byste aby v budoucnu se nintendo zaměřovalo např. na nějaký mobilní telefon podporující DS hry?

Já bych raději, když by zkusili vyrobit nějakou novou hru :-D Jako ty jejich hry nejsou zlý, ale hrát to pořád dokola? Vždyť i na 3Ds - jejich jediný dvě hry jsou maličko rozšířený nintendogs z DSka, Wii sport Resorst ořezaný na jednu disciplínu (i když je v ní víc letadel) a nejočekávanější hra je vydání stařičké Zeldy. A vsadím boty že nebdue trvat dlouho a bude tu remake několika Márií včetně Mario Karts.

Prostě bych od nich chtěl něco novýho. Momentálně mám dojem, že jejich vývojáři totálně zlenivěli a jednou za čas s dobrým marketingem jen přelepí logo na staré hře a vydají to znova a znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel si ji třeba spustit? ;) Mě klasické DS hry z USA jedou.

A ani jedna ze služeb *Ware zatím není spuštěná, tak si nedovedu vysvětlit, co se tam dokola vyhledává.

Právě, že ji nemam jak spustit :cry:. Pri zasunutí hry by se měla objevit jeji ikonka a pak by jsem jí měl spustit. Já mam pouze čistou ikonu s popisem "There is nothing inserted into the Game Card slot." Tudíž nevím co s tím.

Jinak na DS Lite mi to jede..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedovedu si představit, že by Nintendo začlo místo handheldů dělat mobily. To by asi šli hodně brzo do kopru. Vzpomeňte, co se stalo s N-Gage. Podobná věc, jen naopak. Firma co vyrábí mobily chtěla mít handheld a jak to dopadlo? Já bych třeba DSko jako mobil vůbec nevyužil. Mobil už mám a nejsem člověk, co každý rok kupuje nový model jen proto, že vyšel a je dražší s lepším foťákem. Navíc tu máme alternativy v podobě wifi, která je pořád rozšířenější i v menších městech a skoro ve všech restauracích, takže klasické a drahé volání se simkou se už odsouvá na druhou kolej. Já už mobil používám jen jako přijímač hovorů a sms. Pak si v něm zapnu aplikaci na icq, nebo facebook chat a hotovo.

Právě, že ji nemam jak spustit :cry:. Pri zasunutí hry by se měla objevit jeji ikonka a pak by jsem jí měl spustit. Já mam pouze čistou ikonu s popisem "There is nothing inserted into the Game Card slot." Tudíž nevím co s tím.

Jinak na DS Lite mi to jede..

Nj, slavná New Super Mario Bros. To se už i řešilo, že nejede na DSi. Těžko říct, čím to je. Podle mě to může být nějaká amatérská/pirátská kopie odněkud z polska, ruska, číny atd... Podobné kopie se objevovali i dřív třeba na gameboy, nebo Mega Drive a prodávali se hlavně na tržnicích. U Mega Drive se dá pohodlně poznat podle nekvalitního potisku a krabičky(většinou se prodávaly bez ní) a toho, že na levé straně je ten plast "vykouslý".

superdonkey-cart.jpg

Pak tu jsou samozřejmě proslulé "žluté hry" od rákosek. To jsou pirátské NES hry a ty snad všichni znají.

No, je to ale jen moje teorie. Taky může být ta hra vadná, ale vzhledem k tomu, že na DS Lite funguje, je to už celé takové podezřelé. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vyšlo DS.. za jakou dobu vyšel první hack a první flashkarta? Zajímalo by mě totiž za jak dlouho přijde i flashkarta pro 3DS.

R4 uz taku ma http://r4i-sdhc.com/downloade.asp ... ja mam tu pod nou pre DSi s fw 1.4.1...ale tazko povedat ci bere len DS hry alebo aj 3DS hry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak moc jste informovani, ale uz je na svete decrypter savu pro originalni 3ds hry, a pry to vypada na velmi jednoduchou zalezitost (stejne jako savy u DS her). Jeste rozlousknout HW a dalsi drobnosti jako je zalohovani 3DS romek a Nintendo se muze jit opet klouzat :D

btw -> 3DS hry na DS(i) flashkartach rozhodne nepujdou -> nejsou na to stavene!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co když bude mít 3DS mít taky region lock pro DS hry?

to je nesmysl. ty cartridge jsou samozrejme odlisny, ale spis po obsahovy strance. neni tam implementovanej zadnej region mark protoze to proste nebylo zamysleny, takze 3DS zadnym zpusobem nemuze poznat jestli tam strkas NDS cartridge z US nebo JP, neni to technicky mozny.

u 3DS her je ta samozrejme jiny, ty jsou uz od zacatku vyrabeny s tim, ze maji moznost region locku a je podle toho uzpusobenej firmware konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil takovou věc. Bylo mi úplně jasný, že když si v profilu dám Českou Republiku, tak v budoucnu se nedostanu na 3DS-shop, ale nečekal jsem, že mi SSF IV při pokusu o založení bitky po netu napíše, že tahle služba není v mém regionu podporovaná :D. takže jsem zpátky v UK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu