Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já myslel že 3ds bude něco podobného jako ngp když se otom tolik mluví ale 3ds má pořád horší hw než psp :blink2:ani ty hry za moc nestojí

Prosím tě, řekni mi, proč to sem píšeš ?

Za 1. DS měl vždy horší HW ale vždy se lépe prodávalo než PSP

za 2. Pokud hry za nic nestojí, tak za co stojíš ty ? Zelda, Mario, Professor Layton, nic ti to neříká ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, řekni mi, proč to sem píšeš ?

Za 1. DS měl vždy horší HW ale vždy se lépe prodávalo než PSP

za 2. Pokud hry za nic nestojí, tak za co stojíš ty ? Zelda, Mario, Professor Layton, nic ti to neříká ?

Hey nekádejte se kvůli blbostem....NDS je o ovládání a možnostech a psp je o grafice a hard-core hráčích. (tečka!)

taky bych přece mohl psát God of War,Little Big Planet,Motorstorm...bloboost!!! prostě žádný kecy a urážky!bud'te rádi,že máme 2 handeldy,ne jen jeden...máte na výběr!!

A když tak pomlouváte...kupte si oboje a pak můžete porovnávat!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel že 3ds bude něco podobného jako ngp když se otom tolik mluví ale 3ds má pořád horší hw než psp :blink2:ani ty hry za moc nestojí

Tak 3DS ma lepsi HW ako obycajne PSP :D

aha ja som bol v datarte a tam bolo iba v skrinke a nedalo sa vyskusat a v brlohu asi nebude ze ?

Tak mne tam robi sestrin frajer takze ten mi to dal vyskusat :D A kedy si tam bol :D Ak si tam bol davnejsie tak skus tam ist teraz niekedy a spytat sa nejakeho predavaca tam v datarte ze ci by ti ho nemohli dat nachvilu vyskusat ja si myslim ze ti ho daju vyskusat :D A v brlohu som bol ale tam ho maju len v policke a nemaju ho ani zapnute v DATARTE ho maju aspon zapnute v policke :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne jsem byl v Datartu v Brně. 3DS maji vystavene v tom jejich ctvercovitem pultu (vcetne mobilu, fotaku a kamer - ostatne jako i v jinych elektroprodejnach). Pozadal jsem o vyzkouseni, a nebyl zadny problem. Takze nestydet se a zeptat se. Hlavne kdyz clovek chce videt ten 3D efekt a nemel moznost se s tim jeste setkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel že 3ds bude něco podobného jako ngp když se otom tolik mluví ale 3ds má pořád horší hw než psp :blink2:ani ty hry za moc nestojí

Ach jo, další takový. Přečti si pořádně tohle téma, aby sis urovnal v hlavě co a jak. http://console-forum.net/tema/114221-proc Zbytečný flame kolem.

Nevíte, jestli někde na Moravě (někde kolem Zlína či Olomouce nejlépe) je 3DS k vyzkoušení? Celkem mě to láká :P a mé okolí trpí nedostatkem Gameshopů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napis, ze to je video z hry pro 3DS, docela mi trvalo, nez jsem to zjistil ;)

Jinak grafika v pohode, treba jako stare PSP, ale co si budem nalhavat Nintendo stroje nikdy nesazely na grafiku. Proc take? ted hraju Zeldu z GBC a jsem happy ;).

Kazdopadne 3DS budu mit snad uz zitra / pozitri, jsem na to zvedavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si hrál s foťákem a přišel jsem na to, že když si prohlížíte fotky můžete hýbat kruhovým ovladačem (doprava a doleva) a tím měníte efekt 3D hloubky obrazu. Při pohybu doleva obraz jakoby vystoupí a naopak doprava je obraz jakoby "za displayem".

PS: manuál jsem nečetl a nevím, jestli to sem někdo už psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel že 3ds bude něco podobného jako ngp když se otom tolik mluví ale 3ds má pořád horší hw než psp :blink2:ani ty hry za moc nestojí

uprimne mi je luto ludi co porovnavaju tieto dve konzoly len na zaklade hw a grafiky a z toho vyvodzuju ze DS je horsie...a uz tym duplom ked DS videl len na obrazkoch :roll: a co sa tyka hier...grafika sice neni nejak oslnujuca ale ta hratelnost v kombinacii s dotykovym displayom dava z hrania uplne iny zazitok ako psp kde podla mojho nazoru napr take FPS hry su koli ovladaniu uplne nehratelne...

A když tak pomlouváte...kupte si oboje a pak můžete porovnávat!!

mam doma PSP, DS Lite, DSi a aj 3DS...uz samotne starucke DS Lite je lepsie ako PSP...minimalne v tom ze je v zavretom stave mensie a prenosnejsie, viac vydrzi na jedno nabitie, lepsie padne do ruk a pohodlnejsie sa ovlada, prezeranie netu je na zaklade dotykacu pohodlnejsie, tak isto aj pisanie na virtualnej klavesnici cez dotykac...no a hry...to je kapitola sama o sebe ;)

Ale nevadi 3DS aj tak jednoznacne lepsie :D Uz DS bolo lepsie ako PSP a 3DS v PSP nema supera :D

v tom suhlasim...nikdy ma moc na sony konzolach nebavilo hrat...s vynimkou crasha ktoreho som si prekonvertoval na PSP a na nom to obcas drtim pretoze inak by u mna PSP nenaslo ziadne vyuzitie :D osobne mam radsej nintendo aj napriek tomu ze sa povazujem za hardcore hraca a uz v dobach kedy sa predaval GameBoy Pocket som po nom slintal :D

Lazyt tiez som na to dosiel len vcera...mozno preto ze s kamerou som sa moc nehral...ked to dam na max tak to dobre taha oci o.O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj ja som si pozeral porovnanie PSP a 3DS a pozrel som si to naopak ze 3DS ma 333 MHz.Ale nevadi 3DS aj tak jednoznacne lepsie :D Uz DS bolo lepsie ako PSP a 3DS v PSP nema supera :D

mlč když nic nevíš a to tvrdíš že máš obě konzole beztak máš jednu nebo žádnou

QUOTE=.:Bloody!Splatt:.;1077155]

mmm...:DDD jenže to musíš porovnávat novou generaci s novou...a ne starou s novou,víš???...xDDDD

a právě proto se divím že nová generace je pořád slabší než ta stará

a porovnávat NGP s 3DS je jako porovnávat trabanta s ferrari

3DS se veze na 3D efektu bez toho vypadají hry jako na mobil

a neříkám že je psp lepší protože každý má svůj styl hraní

a končím tuhle debatu už žádný citace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys asi nečetl odkaz co jsem postoval nahoře že? Tam to máš hezky všechno vysvětlené, pro a proti. Zatímco Sony jede hlavně na výkonu svých handheldů (graficky některé hry vypadají opravdu úchvatně), Nintendo šlo za hratelností. Když to vezmu kolem a kolem, hratelnost je hlavní tahák her pro DS. PSP až na pár výjimek nabízí sice fešně vypadající hry, ale leckdy chabou hratelnost, která vydrží na pár večerů (teď nemluvím o Killzone, GoW a podobných hrách, sám jsem je zkoušel a jsou to přímo boží dary). Když si projdeš seznam vydaných her pro NDS a jejich celosvětové hodnocení, jsou na tom o dost lépe než PSP.

Že tam jsou dětské hry? Jasně, Mario vypadá jako hra pro malé caparty, ale...proč právě on je v předních příčkách a všude oslavován? Nemyslím si, že Maria recenzovaly děti, ale dospělí. Co se hardwaru týče, DSku stačil malý výkon, aby roznesl na kopytech PSP, teď to vypadá, jako by chtěl historii zopakovat (jelikož se stalo nejpředobjednávanější konzolí herní konzolí všech dob na Amazonu, má našlápnuto dost dobře). Jestli se jí to podaří nebo ne, je ve hvězdách. Celkem se těším až to NGP vyjde, vypadá to na solidní handheld. No aspoň že ukončuješ debatu, kterou jsi sám začal.

Pro ostatní: Našel jsem fajn článek pojednávací o TOP hrách co by měli vyjít tento rok. Jestli vás launch zklamaly, tohle by vás mohlo zahojit :). Celkem se divím, že nikde nevidím Pokémony, ale ti zřejmě dorazí až příští rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlč když nic nevíš a to tvrdíš že máš obě konzole beztak máš jednu nebo žádnou

Jaj tak kazdy sa moze pomylit tak hned nevyskakuj hej :ziped:

A ty si Chuckov Norrisov syn ze vies co som ja mal a co nie :cheesygrin:

A neboj ja viem o com hovorim :D A statistiky tiez tak sa pozri na ne a potom tu pis ze porovnavanie NGP s 3DS je ako porovnavanie trabantu s ferrari :)

Si smiesny strasne :cheesygrin:

EDIT:

Pro ostatní: Našel jsem fajn článek pojednávací o TOP hrách co by měli vyjít tento rok. Jestli vás launch zklamaly, tohle by vás mohlo zahojit . Celkem se divím, že nikde nevidím Pokémony, ale ti zřejmě dorazí až příští rok.

Mohol by si dat prosim ta odkaz na ten clanok :D Dakujem vopred :D A inak na novych pokemonov sa tesim.Podla mna to bude velmi super pretoze poke v 3D :D Co viac si moze clovek priat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda mi to. Promazavat nebudu, ale minimalne na tyden tema zamykam, aby se to tu porad nehadalo kvuli blbostem.

Tema bylo zalozeno pro dohady o tom, jake 3DS bude, pro informace o nem, predstavy atd. 3DS je venku, x lidi z vas ho uz ma, takze tema je svym zpusobem uz hodne zbytecne.

Pokud budete mit nekdo OPRAVDU HODNOTNY PRISPEVEK, napiste mi soukromou zpravu a ja tema opet otevru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu