Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

podla mna je to len dobre...sice tiez pouzivam flashkartu ale takisto mam kupenych par origo hier....myslim ze ked bude ds a budu nan kvalitne tituly nebudem mat problem si ich kupovat...ked som mal xbox360 tak som si takisto kupoval hry...myslim ze raz za mesiac obetovat 30€ za dobru hru neni az tak moc, a to som kupoval aj drahsie.....a je to dobre len z toho dovodu ze sa mozeme tesit na kvalitne neodflaknute tituly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Panove, nevim nad cim se hadate.

Pokud jste si nevsimli, tak hry na DSi (ciste hry na DSi vyuzivajici kamery + hry z DSiWare) se daji hrat pouze jako originalky, NE JAKO ROMky.

Ochrany a system DSi jeste nebyl tez prolomen (kdyz nepocitam funkcnost flashkaret a nutnost update FW karty), takze hry na zpusob System flaw nebo cokoli s DSiWare nikdo nerozbeha (pokud si to nezakoupi)...

Kdyz tedy vezmu, ze DSi uz je tu taky peknou radku let, a stale jeste neprobadane - pokud Nintendo vylepsilo tuhle ochranu, tak se mame opravdu na co tesit...

Radku let? Myslis 1 rok? (1,5 Japonsko) To je opravdu mnoho let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna je to len dobre...sice tiez pouzivam flashkartu ale takisto mam kupenych par origo hier....myslim ze ked bude ds a budu nan kvalitne tituly nebudem mat problem si ich kupovat...ked som mal xbox360 tak som si takisto kupoval hry...myslim ze raz za mesiac obetovat 30€ za dobru hru neni az tak moc, a to som kupoval aj drahsie.....a je to dobre len z toho dovodu ze sa mozeme tesit na kvalitne neodflaknute tituly
myslim ze by to mohlo pomoct k lepsim titulum a neni na skodu si neco sem tam kupit na ps3 mi to treba vubec nevadi ale budou se muset ty hry vice vybirat a nekupovat kraviny

Verit tomu muzete, ale to je asi tak vsechno :)

Xko je prolomene, PS3 neni. Kvalita her je srovatelna ;)

Vsimnete si, ze na neprolomene DSi ware zatim nevychazi VICEMENE nic, co by stalo za to, jet original nebo si koupit DSi.. System Flaw je jedna z tech lepsich - avsak je to stejnak takova kravinka..

Verit si tomu muzete ;) Kazdopadne ja verim tomu, ze prodejnosti nebo vyssim prodejum to v CR a na vychode ROZHODNE NEPOMUZE ;)

V CR se temer kazdy majitel zajima (ano, a zvlast ti dospeli, kteri vydelavaji - ne, nechteji platit tisice pro deti, ani pro sebe), zda to jde flashnout/prolomit atd.. To je realita. Vetsinu normalnich lidi (ted nemyslim lidi odsud z fora, myslim proste normalni vetsinu - proste vetsina majitelu - zadni parmeni, proste casual players) velmi ovlivni, zda jde dana konzole prolomit. Pokud ne, berou konkurenci. Dosud jsem mluvil o vychode. Co zapad? Na zapade zase vetsina kupuje originaly a nejake prolamovani je nezajima, protoze maji hry levne, maji ruzne akce a baliky her, kdy jedna hra pak vyjde na 100 nebo 50 Kc v prepoctu - a jsou to treba hry 3 mesice stare - ne hry 4 roky stare... (+ jeste berte jejich vyssi plat, takze i vyssi kapesne deti atd.). Takze zapad to neovlivni a vychod to ovlivni jedine negativne (pro vyvojare i pro vyrobce a prodejce konzoli). Za tim si stojim a za tim si musi stat kazdy clovek, ktery se trochu mezi ceskym a celkove svetovym warezem pohybuje :) Ne, nejsem vsevedouci, jen jsem videl jak se k warezu stavi v Cechach, na Slovensku, v Rusku, Cine, anebo treba v USA nebo VB nebo Belgii osobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže na ČR ti sere pes. A na východ taky, tam ty zisky neleží. A hlavně hlavní zisky plynou z prodeje softwaru a ne hardwaru. ;)

Jinak to o "normálních hráčích" a prolamování je blbost. Kdybys viděl do prodejů, tak zjistíš, že právě ti "normální hráči" generují zisk, aby ti "hardcore mohli pálit".

Pokud jde o ceny her - jsou srovnatelné s těmi našimi, problém je jinde - ve vyšší kupní síle - přestože hry v Japonsku stojí více než u nás, Japonec na to, aby si na ně vydělal dře až desetinu času, co člověk u nás. Pokud jde o balíčky, tak ty už jsem dlouho neviděl, ceny her ale jdou rychle dolů (u nás poslední dobou taky zejména v podání EA, ale i TopCD).

A pokud jde o prolomení - není prolomeno DSi, není prolomeno PS3, není prolomeno PSP 2004, 3004 ani GO. Takže ono to asi půjde. Jo, ono prolomit teoreticky jde všechno, ale faktem je, že PS3 se to nedáří už roky (a ne že by se lidi nesnažili).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ten z 3D bryli myslim :)

tohle je neco jineho tusim

To tušíš špatně, ačkoliv nepoužiješ brýle, stále jde o stejný princip, kdy je každému oku promítán jiný obraz. Nintendo dokonce samo přiznalo, že si všichni prostě na 3DS nezahraji (respektive zahraji pouze ve 2D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to blbost. Tito lidé mají sami o sobě špatné binokulární vidění. Takže je logické, že si 3D obraz neužíjí, jako si ho neužijí při dívání v reálu.

Ale celá zpráva je poměrně trapná, vždy bude někdo, kdo danou věc nebude moci dělat. Barvoslepí lidé také nemohou hrát v barvách, lidé bez rukou můžou použít tak maximálně Kinect a lidé ochrnutí od hlavy dolů nemohou dělat vlastně nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaká blbost ne? diť tam bylo řečeno že si každej může na svoje oči nastavit tak aby mu to klapalo jak má... :/

Lze štelovat hloubku 3D efektu, nefunguje to jakože si nastavíš "frekvenci" na své oči, kdy to vidíš 3D.

Není to blbost. Tito lidé mají sami o sobě špatné binokulární vidění. Takže je logické, že si 3D obraz neužíjí, jako si ho neužijí při dívání v reálu.

Ale celá zpráva je poměrně trapná, vždy bude někdo, kdo danou věc nebude moci dělat. Barvoslepí lidé také nemohou hrát v barvách, lidé bez rukou můžou použít tak maximálně Kinect a lidé ochrnutí od hlavy dolů nemohou dělat vlastně nic.

Ale to se bavíme trochu o jiném počtu lidí. Krom toho tady jde o "vážná" poškození, která vás celkově znevýhodňují v životě narozdíl od 3D. Takže nechápu co ses snažil sdělit.

Krom toho to nefunguje tak, že tito lidí vidí normálně svět ploše. To jsi trochu vedle. Ploše vidí jen cílený 3D efekt o jaký se snaží např. v kinech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neschopnost vidět prostorově je také poměrně vážný problém. A vážně tím nemyslím jen nemožnost hrát 3D hry. Prostě mě ta zpráva přišla takové "objevování Ameriky", snad už každé věci je někdo, kdo ji nemůže provozovat.

V tom případě si to nepochopil, protože těch 12% se týká lidí co nedokážou vnímat 3D efekt, zatímco ty mluvíš o lidech co vůbec nevnímají třetí prostor. To je rozdíl. Já sám jsem kdysi míval problém s 3D filmy kvůuli astegmatismu. Asi jsem z toho už trochu vyrost, ale vidim a videl jsem vždy normálně, jen trochu hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, já to chápu. Jen mi to nepřijde až jako takový rozdíl. Jednoduše řečeno, kvůli "nějakému" problému nemůžeš dělat "nějakou" věc. A asi se shodneme, že zrovna nemožnost sledovat 3D filmy a hry není tak závažná, jako ostatní věci.

To já tady ale tvrdím od začátku. Asi si nepochopil co se ti snažím vyvratit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, je možné, že nevnímam tento 3D efekt, keď som kukal 3D telku a 3D mi to ani trochu nepripadalo? Videl som proste len zdvojený obraz, ale po 3D ani stopa .. samo myslím 3D telku, na ktorú netreba brýle :D (zas ale išlo o tú najlacnejšiu, nejaký Samsung) .. ako zistím, že na mňa ten efekt "platí"? Sú na to nejaké testy abo niečo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi do Imaxu na nejaky poradny 3D film (Avatar 3D). Pokud tam 3D neuvidis, tak to urcite nevnimas. I ja mam problem u horsich 3D zobrazeni v tom neco videt. Treba v tom klasickem - cervena tyrkysova - to take nevidim, v Imaxu to ale vidim perfektne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozná si uz toho někdo všiml ale na gamehouse.cz je 3ds v predprodej za 5000kč (když jsem uviděl tu částku tam jsem normálně slavil) datum vydání 10.10.2010 ?

tak to slavíš zbytečně ... ta cena se na 99% zvedne, gamehouse jen nalákává lidi aby to předobjednali ... a toho 10.10. to pravděpodobně nebude na trhu ještě ani v Japonsku natož v EU, kam se to dostane až někdy v 1 nebo 2/4 2011 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na gamehouse pravdepodobne pocitaji s tim, ze ostatni DSi verze pujdou s cenou dolu a nove 3DS zacne na jejich stavajici cene... Nejak se mi nechce libit, ze by tohle stalo 5, kdyz XL ma ted hodnotu 5300Kc.

Na druhou stranu, neco budou stat i hry, takze cim nizsi cena konzole, tim se bude lip prodavat (hry cca do 1500Kc dle titulu - muj skromny odhad)

Datum vydani je pro Japonsko... Ale treba bude gamehouse.cz tak sikovny a dokaze hacknout jazykovou variaci 3DS a nabidne ji v ten samy den v ENG... Nebo se snad snazi prodavat japonske verze?

(popravde, mi spis pripada, jako by vubec nemeli poneti, o co vubec jde... )

GAMEHOUSE.CZ: Nintendo 3DS je nový Nintendo handheld, jehož displej na horní straně měří 3,5 palců, je širokoúhlý a jeho rozlišení činí 800 x 240 pixelů a disponuje speciálními fóliemi, které umožní zobrazit 3D obraz, jak jej znáte z 3D filmů v kině nebo z nových 3D televizorů, bez nutnosti nosit brýle Titul Nintendo 3DS u nás hráči nejčastěji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi do Imaxu na nejaky poradny 3D film (Avatar 3D). Pokud tam 3D neuvidis, tak to urcite nevnimas. I ja mam problem u horsich 3D zobrazeni v tom neco videt. Treba v tom klasickem - cervena tyrkysova - to take nevidim, v Imaxu to ale vidim perfektne.

přesně tak, mně osobně to 3D v Avatarovi připadalo hodně slabý, prakticky nikdy tam nebyl efekt že by ty postavy z obrazu jakoby vyčnívali do místnosti, zatímco u filmů jako Monstra versus vetřelci nebo Monstra oceánů tato věc byla často :flexion:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na to potom nemaj právo já jsem si to např. předobědnal v době kdy to bylo za 5000 tísíc a kdyby si to zlevnili aj o milion tak jim zaplatím jen 5000 (ale to já řešit nebudu )

smiř se s tím, že ta cena bude 100% vyšší, bohužel od nich je to jen trik jak rychle nalákat lidi aby si to tam předobjednali a jestli pak půla z nich t předobjednávky po zveřejnění skutečné ceny zruší, tak se jim to stejně vyplatí protože dost lidí už si to tam vezme když už to předobjednali tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu