Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Mam takovy pocit, ze jedine co Sony dela, je honba za vyssim vykonem a lepsi grafikou. Jedine co s NGP prinesli je prave tohle.

To ze to na hrach neni to nejdulezitejsi si asi neuvedomuji. Ma silny HW (ktery bude za velke penize). Okopirovali touchscreen, a protoze netusili co by jeste vylepsili, hodili tam GPS a 3G (wtf, vzdyt je to herni system). A hry? Mnoho z nich se portne z PS3 (usetrene naklady).

Nic proti Sony nemam, ale mohli prijit s necim novym. O to vic me to mrzi, tesil jsem se na inovace.

A nakonec, to co u me rozhoduje o vyberu konzole neni konzole samotna, ale hry na ni.

Osobni nazor, nemusi se nutne shodovat s tim vasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam takovy pocit, ze jedine co Sony dela, je honba za vyssim vykonem a lepsi grafikou. Jedine co s NGP prinesli je prave tohle.

To ze to na hrach neni to nejdulezitejsi si asi neuvedomuji. Ma silny HW (ktery bude za velke penize). Okopirovali touchscreen, a protoze netusili co by jeste vylepsili, hodili tam GPS a 3G (wtf, vzdyt je to herni system). A hry? Mnoho z nich se portne z PS3 (usetrene naklady).

Nic proti Sony nemam, ale mohli prijit s necim novym. O to vic me to mrzi, tesil jsem se na inovace.

A nakonec, to co u me rozhoduje o vyberu konzole neni konzole samotna, ale hry na ni.

Osobni nazor, nemusi se nutne shodovat s tim vasim.

no to 3g je kvoli tomu aby si mohol multi hrat uplne hocikde takze zase take nezmyselne to nie je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nove psp nebude stat 600 USD :D:D cital som ze priblizna cena je 350USd ale to sa mi zda dost malo podla mna tak 400 USD to bude ale 600 urcite nie

Behaj o tom spekulace, tezko muzes rict kolik to bude. Ja slysel 600 a to byla jedina spekujlacni cena takze asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az pokroci technologie a miniaturizace, vydaji urcite mensi verzi. snad si nemyslis ze by ted ohlasili lite verzi jeste pred vydanim samotneho handheldu, vzdyt by to skoro nikdo nekoupil, protoze by cekali na lite verzi. podle me prijde urcite tak do dvou let po vydani 3DS, tedy rekneme nekdy v roce 2013.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se lidem na 3DS že chcou hned lite verzi vždyt toto 3DS je naprosto perfektni pokud chcete ještě menší obrazovky tak mě nechtějte naštvat. Nová verze at má spíš delší výdrž baterie a nové barvičky (a ty vyjdou určitě)

PSP NGP - co je na něm tak zajímavého však je to obyčejná konzole se všema různýmá vymoženostma, které by člověka napdalo samo. Jako všude se stím Sony vychvaluje že je to prostě nejlepší a nejúžasnější a přitom to má jenom GPS,dotykáč,lepší grafiku a zapoměl jsem snad na něco. Je to pěkna konzole až budu milionář tak bych si ji koupil ale nikdy bych si ji nekoupil za 600USD protože tohle nemá cenu 600USD!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho co se psalo dneska na hrej.cz nebude NGP udajne stat vic nez $250 (resp. $300 za 3G verzi, ktera se u nas beztak nejspis nebude ani prodavat kvuli podpore ze strany operatoru), coz by byl pomerne logicky tah, vzhledem k tomu, ze 3DS bude zacinat rovnez na $250.

co se tyce HW tak se mi obe konzole libi (mozna s vyjimkou lemrackejch fotacku, ty bych vyhodil asi z obou), ale rozhodujici budou predevsim hry.

tak jako tak, casualove to jisti, Nintendo nemuze prodelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az pokroci technologie a miniaturizace, vydaji urcite mensi verzi. snad si nemyslis ze by ted ohlasili lite verzi jeste pred vydanim samotneho handheldu, vzdyt by to skoro nikdo nekoupil, protoze by cekali na lite verzi. podle me prijde urcite tak do dvou let po vydani 3DS, tedy rekneme nekdy v roce 2013.

Samozrejme ze necekam ohlaseni Lite verze pred vydanim, jde spis o to ze uz ted tvrdi, ze to vic orezat nejde. Technologie jde samozrejme kupredu takze by to jit melo, ale kdo vi treba je zde neco kvuli 3D co proste omezuje zmenseni 3DS...

podle toho co se psalo dneska na hrej.cz nebude NGP udajne stat vic nez $250 (resp. $300 za 3G verzi, ktera se u nas beztak nejspis nebude ani prodavat kvuli podpore ze strany operatoru), coz by byl pomerne logicky tah, vzhledem k tomu, ze 3DS bude zacinat rovnez na $250.

co se tyce HW tak se mi obe konzole libi (mozna s vyjimkou lemrackejch fotacku, ty bych vyhodil asi z obou), ale rozhodujici budou predevsim hry.

tak jako tak, casualove to jisti, Nintendo nemuze prodelat.

Tak to bude Sony prodavat podle hoooodne pod cenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by bol velmi dobry tah od sony pretoze ked som tu cital ako ma byt NGP drahe okolo 10k tak som bol na 99% rozhodnuty ze idem do 3DS,teraz ked citam ze 250USD tak som zas nerozhodny :D Uvidim podla ceny obydvoch pristrojov.Aka bude ich cena tak tak sa rozhodnem bud pre jednu alebo druhu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nějaký gameplay z 3DS, totiž mně to není nějak jasné ještě jak to bude fungovat...? Rozhoduju se mezi novým psp2, 3DS a iPhone... ale doma mám už ps3 tak nevím jestli to psp2 bude zbytečné..

Prohledej tema, par stran zpatky je hodne gameplay videii (sam jsem sem dal spoustu odkazu), ovsem 3D z nich neuvidis, vetsinou to jsou 2D gameplaye nebo hodne stare gameplay z E3 kde uvidis jen rozdvojeny obraz. Ale v jednom videu se mi zdalo ze 3D efekt vidim, vedli se o tom debaty a pravdepodobne to neni mozne, asi mam bujnou fantazii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé Zprávy!

Nejlepší Hitovky jako je např. Paper Mario,Mario Kart,Legend of Zelda Ocarina of Time,Kid Icarus,a další... Vyjdou tento rok!

Byl oznámen další Kirby na Wii. http://www.youtube.com/watch?v=hFWwo5G7mvQ&feature=feedu Nechápu proč tak brzo. ale mohl by se spíš hodit na 3DS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond: Zadny 3D obraz jsi opravdu pres monitor nevidel, ale urcite muzes mit dojem, ze vidis "neco jineho" nez je bezne, protoze i samotne zobrazovani prostoru na 3DS funguje trochu jinak. A i ve 2D to potom s tim mirnym rozmazanim vypada verohodneji, navic pokud si vsugerujes, ze zrovna koukas na 3D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu