Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ze to tak resite, 3DS jeste nikdo nazivo nevidel a nevydali by neco (obzvlast ne Nintendo), co by se spatne ovladalo. Tohle urcite v ramci moznosti finalniho designu 3DS promysleli dobre. Tohle nejsou na trhu novacci, spis naopak dedove (v tom dobrem smyslu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze to tak resite, 3DS jeste nikdo nazivo nevidel a nevydali by neco (obzvlast ne Nintendo), co by se spatne ovladalo. Tohle urcite v ramci moznosti finalniho designu 3DS promysleli dobre. Tohle nejsou na trhu novacci, spis naopak dedove (v tom dobrem smyslu).

To mi připomíná, víte jak začínalo Nintendo?.....S hracími kartami :) Pardon za malé OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem vedel, ale vice zajimavejsi mi prijde toto:

Od roku 1963 společnost Nintendo začala experimentovat i v jiných odvětvích. Většina pokusů, jako prodej instantní rýže, však skončily neúspěchem. Nadále se společnost orientovala pouze na zábavní systémy, jako například měřič lásky (Nintendo Love Tester).

kupte si Nintendo ryzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznáte? .. například Nintendo ultra periskop

3DS nás překvapí ještě dalším a doplnkem a to je hra "StreetPass Quest" která by měla být obsažena ve 3DS. Jak už ten název napováda fungujeto pomocí Streetpassu takže si kvůli malé prodejnosti v ČR asi tuto hru ani nezahrajeme. (ve velkoměste určitě ano) Ale řeknu vám na Streetpass se těším konečně zjistím jestli u nás někdo také vlastní 3DS a navíc Streetpass má také vyhledávát starší konzole (DSiXL,DSi,DSlite,DS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zavisi na ochote nintenda ;] nicemene bylo by to fajn, vzhledem k umisteni d-padu na 3DS -_-

hmm ted mi doslo ze Continuum Shift II bude nejspis diky tomu na 3DS nehratelnej... no co, koupim si ho na PSP >.<

130hod FFVII na d-padu v roce 99... brings back many painful memories.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.speedlink.com/?p=2&cat=426

Speedlink už zveřejnil doplnky, které si budeme moct brzy koupit k 3DS.

Boxet se Zeldou ? http://s180.photobucket.com/albums/x27/ApsidalTill/?action=view&current=zeldabox.jpg Vypadá tak opriginálně že jsem tomu uvěřil,ale bohužel. Žádný boxet s zatím se Zeldou konat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná budete nade mnou kroutit hlavou, ale já si počkám rok či dva :D DSko mám nedlouho, necelý rok, takže než dohraju všechno co jsem chtěl dohrát (a než tak učiní i moje holčina), nějaký čas to jistě zabere :) i když nevím, už teď se zastavila produkce nějakých zajímavějších titulů i DSka, holt je všechno soustředěný na 3DS. Uvidím časem jak se té hračičce bude dařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych nebyl tak nedočkavý tak bych si ho koupil až až...(tak jsem si chtěl počkat červenou barvu)Ale bohužel už ted ani menůžu spát jak každý den myslím na 3Ds já ho musím mít hned. Tak se zeptám kdo z vás si 3DS hned nekoupí.

to mi prosimte rekni kvuli cemu ses tak nedockavej? :P vzdyt vsechny ty launch tituly stoji celkem za pytel...

ja ho rozhodne nebudu kupovat hned, vicemene souhlasim s tim co napsal Trany (^). mam jeste spoustu her co chci dohrat na DS (a Wii a PS3 a PSP a PC... mam pocit ze se tim stejne nikdy neprokousu).

cena pri launchi je vzdycky hodne prestrelena, navic neni bila varianta a ja porad nevim co si mam myslet o tom region locku (hraju prevazne JP veci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani zelda edice 3DS vypada paradne. Kdyby tohle vyslo pri launchi tak klidne i spim pred obchodem. Vzhledem k tomu ze se ale poradny hry pri launch nedockam tak si mozna i pockam.

Jinak musim se pochlubit, pristi stredu jdu na oficialni ceskou predvadecku 3DS poradanou connquestem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu