Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to hej.To som riadne zvedavy.No niekdo ma stastie :D Hlavne budeme vediet cenu a pocit z hrania. :D A dufam ze vyvratis aj tie famy okolo bolesti hlavy a podobne.Ale hlavne som zvedavy na ten zazitok z hry :D Skoda ze na internet sa dostanem bud vo stvrtok alebo az v piatok :( Inak prajem ti zajtra prijemnu zabavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to hej.To som riadne zvedavy.No niekdo ma stastie :D Hlavne budeme vediet cenu a pocit z hrania. :D A dufam ze vyvratis aj tie famy okolo bolesti hlavy a podobne.Ale hlavne som zvedavy na ten zazitok z hry :D Skoda ze na internet sa dostanem bud vo stvrtok alebo az v piatok :( Inak prajem ti zajtra prijemnu zabavu ;)

Vsadim se ze cena sem prosakne driv z nejakych odicialnich zdroju nez ode me :) Ovsem jestli mi nebude blbnout v telefonu internet a nebudu zlakan lakadly 3DS tak sem cenu okamzite postuju...Bolest hlavy a neprijemne pocity je to na co jsem opravdu zvedavy, jak na to bude reagovat jak moje telo tak ostatni. Doufam ze se nebudou konat zadny zvraceci kose s logem nintenda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolest hlavy a neprijemne pocity je to na co jsem opravdu zvedavy, jak na to bude reagovat jak moje telo tak ostatni. Doufam ze se nebudou konat zadny zvraceci kose s logem nintenda :)

Presne na to som aj ja dost zvedavy ze ci mi z toho nebude zle.Myslim z toho 3D efektu.Dufam ze nie lebo inak hladam najblisi most. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádné bolehlavy nebudou! to by potom neprodávaly. A s tou flaškartou by jsi to mohl skusit. (nenutím tě)

Oficiálni launche pro UK (takže i pro ČR ) - tak tu máš takový list her které si tam asi zahraješ

Pilotwings Resort

Nintendogs + Cats: Golden Retriever & New Friends

Nintendogs + Cats: French Bulldog & New Friends

Nintendogs + Cats: Toy Poodle & New Friends

Super Street Fighter IV: 3D Edition

The Sims 3

PES 2011 3D – Pro Evolution Soccer

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Ridge Racer 3D

Super Monkey Ball 3D

Samurai Warriors: Chronicles

Asphalt 3D

Tom Clancy’s Ghost Recon: Shadow Wars

Tom Clancy’s Splinter Cell 3D

Rayman 3D

analogová páčka pro DS hry funuje dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádné bolehlavy nebudou! to by potom neprodávaly. A s tou flaškartou by jsi to mohl skusit. (nenutím tě)

Oficiálni launche pro UK (takže i pro ČR ) - tak tu máš takový list her které si tam asi zahraješ

Pilotwings Resort

Nintendogs + Cats: Golden Retriever & New Friends

Nintendogs + Cats: French Bulldog & New Friends

Nintendogs + Cats: Toy Poodle & New Friends

Super Street Fighter IV: 3D Edition

The Sims 3

PES 2011 3D – Pro Evolution Soccer

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Ridge Racer 3D

Super Monkey Ball 3D

Samurai Warriors: Chronicles

Asphalt 3D

Tom Clancy’s Ghost Recon: Shadow Wars

Tom Clancy’s Splinter Cell 3D

Rayman 3D

analogová páčka pro DS hry funuje dobře :)

To vite ze jo, uz vidim jak tam budu strkat flashkartu :)

Tak na co se tesim: Street fighter, Rayman a Splinter Cell mozna jeste asphalty, moc toho neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flashkartu tam urcite nezkusi, protoze to bude bud primontovane na stojanu, nebo nejak podobne chranene. rozhodne si nemuzou dovolit aby nekdo osesel s 3DS v kapse, nebo aspon s hrou. snad si to nepredstavujete slytem - tady vam nechame kolovat 20 3DS konzoli a mezitim probehne nase prezentace. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flashkartu tam urcite nezkusi, protoze to bude bud primontovane na stojanu, nebo nejak podobne chranene. rozhodne si nemuzou dovolit aby nekdo osesel s 3DS v kapse, nebo aspon s hrou. snad si to nepredstavujete slytem - tady vam nechame kolovat 20 3DS konzoli a mezitim probehne nase prezentace. :)

Jeden z duvodu proc to nedelat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flashkartu tam urcite nezkusi, protoze to bude bud primontovane na stojanu, nebo nejak podobne chranene. rozhodne si nemuzou dovolit aby nekdo osesel s 3DS v kapse, nebo aspon s hrou. snad si to nepredstavujete slytem - tady vam nechame kolovat 20 3DS konzoli a mezitim probehne nase prezentace. :)

tak teď jsem se opradvu zasmál. samozřejmě že ty 3DSka nebudou litat vzduchem. Pokud jste viděli ty různé prezentačky v US a JP tak se podívejte jak je 3DS pevně zavázaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď jsem se opradvu zasmál. samozřejmě že ty 3DSka nebudou litat vzduchem. Pokud jste viděli ty různé prezentačky v US a JP tak se podívejte jak je 3DS pevně zavázaný

Tak nikdo nerika ze z toho conquest neudela nejakou 3DS relax party, kde se budem vyvalovat s 3DS v gaucich (nejlepe aby mel kazde sve 3DS se vsemi hrami :)), ale nikdy jsem nevidel conquesgt prezentovat DS jinak nez v pevnem stojanu a to jsem je videl uz mnohokrat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a cy ty launche jak se vám líbí ? Ja sem zlkamaný mě žánry těchto her vůbec nebaví ani nezajímají. Ale aspon nejaké hry. mohli začít odznova s Mario 64 na 3DS

Cekal jsem ze zelda bude mariem 64 ds pro 3DS, ale kdyz ji odlozili bylo jasny ze bude launch slaby, popravde receno jsem ale doufal alespon v ty RE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď jsem se opradvu zasmál. samozřejmě že ty 3DSka nebudou litat vzduchem. Pokud jste viděli ty různé prezentačky v US a JP tak se podívejte jak je 3DS pevně zavázaný

a nebyl jsi to nahodou ty kdo psal aby to vyzkousel? ;)

A s tou flaškartou by jsi to mohl skusit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu