Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

vsechny 3DS budou mit SD slot.

melo ho uz DSi, odstranovat ho by byla docela pitomina ;]

Aha ja som mal NDS Lite a tam este nebol a nejak som pozabudol ze na NDSi uz bol tak preto som sa pytal. :D

EDIT: Co si myslite o cene 3DS ktora je na playcentrum.Predtym tam bola cena 6500 kc myslim a teraz po tych vsetkych kenferenciach a predstavovani je tam cena 4 799 Kč.Dufam ze ked to vyjde tak tu cenu o moc nezvysia to by bolo super :D To by som mozno hned predal moje psp a kupoval 3DS :D Odkaz: http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=DS&SK2=Konzole&SK3=Konzole+nov%E9&menu=35

EDIT2 :A su tam aj hry ako napr. FIFA SOCCER 3DS o ktorich som ani nepocul ze maju vyjst.

EDIT3:Nasiel som nove ceny s 3DS a pohybuju sa okolo tej ceny na playcentrum napr http://www.gamehouse.cz/nintendo-3ds.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

EDIT: Co si myslite o cene 3DS ktora je na playcentrum.Predtym tam bola cena 6500 kc myslim a teraz po tych vsetkych kenferenciach a predstavovani je tam cena 4 799 Kč.Dufam ze ked to vyjde tak tu cenu o moc nezvysia to by bolo super :D

EDIT3:Nasiel som nove ceny s 3DS a pohybuju sa okolo tej ceny na playcentrum

Tyhle ceny jsem tam videl uz vice jak pred tydnem. Vsude jinde je cena kolem 6500,- takze nevim jestli pred uvedenim jeste cenu nezvysi. V USA je cena na obchodech 250 USD coz by se pouhym prepoctem blizilo tebou nalezene cene. V UK ovsem je cena 200 liber a to uz jsme nekde na 5700. Takze bohuzel realna cena bych pocital spise pres tech 6k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A keby som si objednal 3DS z US a chcel by som si potom neskor kupit nejaku hru tu na Slovensku alebo v CR tak by mi ta hra asi nesla kvoli tomu region locku ze?A este neviete ze ake formaty videi to bude prehravat, a ked ste si dali do DSi nejaky film isiel vam spustit?Myslim tym ci vam nevihodilo nieco take ako na psp ze corrupted data ze pokim ho nebudem mat flashnute ci si nebudem musiet kupovat tie filmy cez 3DS Ware alebo ci sa nebudu predavat na cartrigoch ako filmy na psp sa kupovali na UMD?

EDIT: Tak tu je asi realna cena pre nas + je tam aj co vsetko dostanete s 3DS,... : http://www.pixmania.sk/videohry-konzola-nintendo-3ds-modr/sksk7881308_jvart.html#pix-review

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

filmy na DSi jdou spustit jen pres Moonshell, to samy plati pro mp3.

Tak bohvie ako to bude na 3DS dufam ze nebudem muset cakat na flash kartu alebo nejaky CFW :(

Takze cena 249€ je asi uz oficialna: http://techblog.sk/2011/01/20/nintendo-3ds-bude-dostupne-v-europe-25-marca-za-e249/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v souvislosti se 3DS se mluvilo o tom ze Nintendo uzavrelo smlouvu s Warnerama a mozna jeste nejakyma dalsima filmovyma spolecnostma, takze nejaka distribuce 3D filmu se planuje (pro USA urcite), ale jinak videa ani hudba (s vyjimkou aac) asi bez neceho jako je Moonshell prehravat nepujdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Game Coin funkce na 3DS Bude za 300 coins odměnovat různými malčikostmi (stále nevím jakými). Při zavřeném DS je spuštěn krokoměr. Za 100 kroků 1 bod. Nintendo při tvorbě této aplikaci trochu přemýšlelo a aby nedocázelo k podvádění že by někdo jen s 3DS zatřepal denně budete moct získat jen 10 bodů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Game Coin funkce na 3DS Bude za 300 coins odměnovat různými malčikostmi (stále nevím jakými). Při zavřeném DS je spuštěn krokoměr. Za 100 kroků 1 bod. Nintendo při tvorbě této aplikaci trochu přemýšlelo a aby nedocázelo k podvádění že by někdo jen s 3DS zatřepal denně budete moct získat jen 10 bodů

me se ten napad s krokomerem moc libi, treba to primeje lidi aby zili trosku zdraveji. ale stve me teda ze to omezili na 10 coins denne. ja nachodim za den kilometry. takhle kdyz si to spocitam, tak jeden krok je rekneme asi 0,5 metru, 100 kroku je teda 50m a za ne se ziska 1 coin. pro 10 coins staci v tom pripade ujit 500m. No to snad nemysli vazne, tohle nachodim za 3 hodiny v praci, kde jen sedim u PC a odbiham na WC a do kuchynky uvarit caj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám DSko i na hudbu (já vím, ujeté, ale moje stará MP3 je někde na dně Moravy), takže když počkám na moonshell pro 3DS...Počkat, bude fungovat krokoměr při puštěném moonshellu (a zavřeném 3DS)?.

MP3 Formát bude umět 3DSko přehrát už od začátku za pomocí vestavěného přehrávače ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 3D zobrazením přes brýle by neměl být problém. Ale ohledně podpory videí zatím není nic známo :-(. ale vzhlem k tomu že bude umět přehrávat 3D videa, která by měla i po nějaké době jít nahrávat pomocí vestavěných fotoaparátů, tak určitě vznikne minimálně nějaký konvertor na fomát který to bude podporovat (pokud to nebude nějaký běžný formát). Nevidím důvod proč by nemělo umět i 2D videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3D efekt vzniká spojenim 2 obrázků/videí a mozek je pak spojuje dohromady ale spojování 2 obrázků/videí nedělá samotná kamera ale program a tak si budete muset při normálnim obrázku bez 3D efektu asi vybrat jakou z kamer chcete použít.Chcete snad ještě něco o tom jak vzniká 3D efekt? mě to přijde logický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MP3 Formát bude umět 3DSko přehrát už od začátku za pomocí vestavěného přehrávače ;-)

Aha, to mi trošku uniklo...V tom případě problém vyřešen a zase se těším na 3DS o něco víc :) akorát místo úbohé 2GB přibalené SD karty si přikoupím rovnou 8GB, holt jsem tak nějak víc na hudbu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nintendo se snaží být ekologické proto nové obaly her budou celé proděrované. vypadá to divně ale až tam bude nalepen povlak všech těch nápisu různých her a letáčku tak si toho ani nevšimneme. Jsem rád že Nintendo myslí na ekologický způsob života. http://nintendo3ds.davidturnbull.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2011/02/Nintendo-3DS-Case.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu