Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jsem pochopil, že vystupuje ven. I v rozhovorech tvůrci říkají, že obraz vyskočí!

a proto jsem to chtel vedet, jeden rika tohle, jiny zase tamto...takze jak to vlastne je, ze?

Rozhodne nic nevyskakuju....efekt jde do hloubky...do konzole...alespon jsem z toho mel takovy pocit

takze to jde dovnitr a ne ven. cili neco jako ta 3D DSi Ware hra, kde se hledaly pismena, tim ze jsi se dival na prostredi z jinych uhlu, jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proto jsem to chtel vedet, jeden rika tohle, jiny zase tamto...takze jak to vlastne je, ze?

takze to jde dovnitr a ne ven. cili neco jako ta 3D DSi Ware hra, kde se hledaly pismena, tim ze jsi se dival na prostredi z jinych uhlu, jo?

Az na to ze to funguje na jinem principu bych rekl ze ano........preci jen uz je to delsi doba co jsem na tom hral tak snad nekecam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky jsem vám sice nedodal ale kdo ma zajem muze juknout zde

Nic zavratneho necekejte, spis uvidite v jakem prostredi akce probihala, dokonce me i na nejakych fotkach najdete :)

Jinak s komentarem opravdu nesouhlasim, napsal ho kamarad a jelikoz ho znam vim jaky ma postoj ke hram. Pise sice pro herni web, ale temer vubec nehraje a o hrani celkove si s nim clovek moc nepokeca..... v nazorech na 3DS se zcela rozchazime a skoro bych rekl ze i presto ze jsem nintendacky fanousek, je muj nazor vice objektivni nez jeho "nebudu davat prachy za 3d krabicku, kdyz stejne vubec nehraju" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo lidi co nehraji a pisi pro herni weby a vsechno odsoudi. takovych pripadu znam vice i ze zahranici. je to ostuda ze nekdo neco takoveho dela :)

Opravdu to nechapu, ja hraju rad, herni scenu sleduji, kdysi jsem i psaval pro nzone.cz a rikam si ze je to parada kdyz to clovek dela protoze to ma rad, ale kdyz to dela vylozene jako praci a ke hram jinak moc stav nemam to mi prijde hloupe, kdyz jsou lidi co by to delali mnohem radsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další fotografie z rozebraného 3DS http://nintendo3dsblog.com/disassembled-a-very-detailed-inside-look-at-the-guts-of-a-nintendo-3ds

Tak už is playcentrum si stanovilo svou cenu 6600Kč. Asi si 3DS koupím takovým způsobem že ho koupím použité za levnější cenu. Taková zlost se ve mně vylívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PARTNER-CTR DEBUGGER – $2,620
  • PARTNER-CTR DEBUGGER/CAPTURE (Dual Functionality) – $3,905
  • Nintendo 3DS (Development only) “Panda” USA – $324
  • Nintendo 3DS (Development only) “Panda” EU – $324
  • Nintendo 3DS (Development only) “Panda” AUS – $324
  • Flash Card, 16 Gbits (2 GBytes) CTR – $85
  • Backup Memory, 1Mbit (128 KBytes) Flash CTR – $8.35
  • Backup Memory, 4Mbits (512 KBytes) Flash CTR – $8.65
    Nové fotografie ze Steel Diveru http://nintendo3dsblog.com/new-batch-of-steel-diver-screenshots

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak famitsu uz uhodtilo 12 her pro 3DS. Pokud nikdo z vas netusi, famitsu je znamy japonsky magazin, kdy je hram udileno 4 recenzenty skore od 1 do 10, celkove tak hra muze ziskat 40 bodu a takovych her, kterym se tohoto oceneni dostalo je opravdu malo. O to vic je zarazejici ze v nekterych pripadech rozdali az podezrele moc bodu. To 3D jim asi zamotalo hlavy...

nintendogs + cats (3DS) – 10/9/9/10

Dissidia 012: Duodecim Final Fantasy (PSP) – 10/9/10/9

Samurai Warriors: Chronicles (3DS) – 9/9/8/8

Super Street Fighter IV 3D (3DS) – 9/8/8/9

Way of the Samurai 4 (PS3) – 8/8/8/9

PES 2011 3D (3DS) – 8/8/8/8

Professor Layton and the Mask or Miracle (3DS) – 8/8/8/8

Ridge Racer 3D (3DS) – 8/8/7/9

Super Monkey Ball 3D (3DS) – 9/8/8/7

Shanghai 3D Cube (3DS) – 7/7/7/5

Combat of Giants: Dinosaurs 3D (3DS) – 6/6/6/6

Puzzle Bobble 3D (3DS) – 6/6/6/6

A zde si přečtete komentář eurogameru k české ceně 3DS.

http://www.eurogamer.cz/articles/zname-ceskou-cenu-nintendo-3ds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem čumím, Samurai Warriors bych zařadil do škatulky těch průměrných mlátiček (hero, který zmlátí jednou rukou armádu o velikosti Číny), teda pokud jsem si nespletl hru. A Nintendogs aby měli víc než Layton? No jde mi hlava kolem.

Me tez, nintendogs bych i pochopil, lidi pro to maj slabost, ale Samurrai Warrior? To co jsem hral ja nebyl osmickova nebo devitkova hra.....nepletes je to ultimatni typek pokorujici masy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Famitsu... 38 pro Nintendogs to me vubec neprekvapuje, myslim ze puvodni DSi hra dostala taky skoro 40 O_o

Famitsu je vubec zajimavej casopis. maji spoustu exkluzivit od domacich vyvojaru a na oplatku asi davaji dost privetivy recenze i hram ktery si to zcela evidentne nezaslouzi (Square-Enix, mrk, mrk)

jejich povest je, zvlast v poslednich nekolika letech, dosti rozporuplna(=︿=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli spíš famitsu nehodnotil spíš ten 3d efekt než tu hratelnost, takoví nintendogs určitě mají 3DS efekt skvělý a navíc vám muže mazlíček s AR games běhat po stole za to podle jinných hodnocení Layton má prý 3D efekt slabý a hodí se spíš pro 2D hraní.

unboxing japonské verze 3DS - http://nintendo3dsblog.com/another-unboxing-of-the-nintendo-3ds

Krabice UE verze bude 2x větší (mám rád velké krabice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chapu to tak, ze pro mereni kroku musim mit zapnutou hru (ve sleep modu pri zavrenem 3DS)? navic coins je mozne ziskat jen v nekterych hrach, vsadil bych se ze takto vydelane coins budou fungovat pouze v te same hre. takze budu muset udelat prochazku nejdrive se street figterem, pak se jit vyvencit s laytonem a nakonec treba jeste nintendogs. to je dost spatny system. krokomer by mel spravne fungovat sam o sobe bez nutnosti hry a takto vydelane coins stradat do "globalni penezenky", ze ktere si pak zakoupim content v jakekoliv libovolne hre, ktera to bude umoznovat.

uz se mi krokomer nelibi. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu