Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Je to prostě takový doplněk a já jsem za něj rád a určitě to nefunguje tak jak říkaš ty Robote. Zajdete na procházku nebo využijete jinačí čas. Za nějako dobu si všimete že jste získali 300 coinů. Jé hurá! Za ty coiny v těch hrách bude možné ledacos. Např. je využijete ve hře Layton. Té hře daruju asi tak 20 coinů a zbývá mi 280 coinů tak zapnu jinú hru a tam taký využiju coins systému. A nebo takové ty hry na bázi streetpasu co už budou obsaženy v konzoli. Pokud se prostě nestane že nikdo neprojde kolem vašeho 3DSka s jiným 3DSkem tak to uděláte tak že zase využijete coins systému.

Dalši podporovaná hra na coins sytému má být LEGO - Piráti z Karibiku

A pokud to chápete tak že budete hrát a najednou dostanete za ukol běž se vyvenčit aby si dostal coiny a mohl pokračovat ve hře tak to rozhodně ne! Za ty coiny s budete kupovat malé doplnky jako například. Větší EXP v nějaké hře apod. Coiny nebudou povinnou sočástí hraní her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tys me nepochopil, ja resil zda pro ziskavani coins musi byt zapnuta hra a zda pak coins vydelane v teto hre budou platit i pro dalsi hry. trosku jsi me zmatl i ty vetou - "game coins je mozne ziskat v hrach", protoze to je pak jak rikam. ziskat neco ve hre neznamena ziskat neco chuzi bez hry :) a to co jsem psal byl takovy nastin toho jak by to bylo hloupe, kdyby se to zsikavalo jen ve hre (mysleno pri chuzi se zapnutou hrou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prostě takový doplněk a já jsem za něj rád a určitě to nefunguje tak jak říkaš ty Robote. Zajdete na procházku nebo využijete jinačí čas. Za nějako dobu si všimete že jste získali 300 coinů. Jé hurá! Za ty coiny v těch hrách bude možné ledacos. Např. je využijete ve hře Layton. Té hře daruju asi tak 20 coinů a zbývá mi 280 coinů tak zapnu jinú hru a tam taký využiju coins systému. A nebo takové ty hry na bázi streetpasu co už budou obsaženy v konzoli. Pokud se prostě nestane že nikdo neprojde kolem vašeho 3DSka s jiným 3DSkem tak to uděláte tak že zase využijete coins systému.

Dalši podporovaná hra na coins sytému má být LEGO - Piráti z Karibiku

A pokud to chápete tak že budete hrát a najednou dostanete za ukol běž se vyvenčit aby si dostal coiny a mohl pokračovat ve hře tak to rozhodně ne! Za ty coiny s budete kupovat malé doplnky jako například. Větší EXP v nějaké hře apod. Coiny nebudou povinnou sočástí hraní her.

Tak to je jasne, ale odemknou podle me i nejaka secrets aa takove veci, proste veci co chces ale jinak se k nim nedostanes, na hru to samozrejme vliv nema. "Uspech" tehle funkce bude zavisly na mire coinu kterou dostanete za urcity pocet kroku. Predstava ze si budu moc koupit treba alternativni oblek v SF za 10 nachozenych kilometru me moc nelaka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tys me nepochopil, ja resil zda pro ziskavani coins musi byt zapnuta hra a zda pak coins vydelane v teto hre budou platit i pro dalsi hry. trosku jsi me zmatl i ty vetou - "game coins je mozne ziskat v hrach", protoze to je pak jak rikam. ziskat neco ve hre neznamena ziskat neco chuzi bez hry :) a to co jsem psal byl takovy nastin toho jak by to bylo hloupe, kdyby se to zsikavalo jen ve hre (mysleno pri chuzi se zapnutou hrou).

Hra být zapnutá nemusí a coiny pak budou nadále platit pro veškeré účely.

Nintendo 3DS unboxing další...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu zmenim tema. Co si myslite ze je ta malinka tecka vedle prave cocky?

Nintendo-3DS-Unboxing-171.jpg

V jedne diskuzi jsem cetl, ze to je dioda. Nicmene co uz vim, tak veskere informace indikuje vicebarevna dioda napravo na kloubu 3DS. Navic nechapu, proc by tu diodu nemohl zakryvat ten pouzity kryt.

Jedine co me mozna napada, ze je to doopravdy dioda, ktera signalizuje ze se aktualne pouziva vnejsi kamera (neco jako signalizace na kamerach, ze aktualne nahrava). Ale i tak mi to nesedi s tim, proc by to nemohlo byt zakryte krytem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem četl jeden článek a 3d obraz skutečně vystupuje! Není to poze efekt do hloubky.

viz.: http://www.eurogamer.cz/articles/nintendo-3ds-gc-dojmy

5. odstavec

Tak ten clovek asi nemohl videt o nic moc vic nez ja, asi je tu subjektivni... Zrovna v tom clanku je to opravdu velka nadsazka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke krokomeru a sbirani Play Coins:

Zástupce Segy (vyvoj Super Monkey Ball 3D - umoznuje odemykat nove postavy na zaklade sbirani Play Coins) prohlasil, ze testeri se snazili oblbnout 3DS tak, aby si vydelali tyto Play Coins rychlym zpusobem. Avsak trvalo jim to nekolik hodin aby si vydelali 20 Coins potrebnych k odemceni postavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine co me mozna napada, ze je to doopravdy dioda, ktera signalizuje ze se aktualne pouziva vnejsi kamera (neco jako signalizace na kamerach, ze aktualne nahrava). Ale i tak mi to nesedi s tim, proc by to nemohlo byt zakryte krytem.

je to dioda vnejsiho fotoaparatu (bohuzel ne prisvetlovaci :p)

davaji to tam aby sis nemoh nikoho potaji fotit (lol), stejne jako ten "click sound" pri porizeni fotky (ted nvm jestli jde vypnout ztlumenim repraku, ale nedivil bych se kdyby nesel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za temer 4 hodiny bude v Japonsku pulnoc 26. unora vyjde 3DS. Coz znamena ze se mimo jinych veci, jako jsou uzivatelska videa a fotky, zacnou objevovat informace take o hackingu 3DS. Z pocatku predpokladam, ze se budou testovat aktualni flashcarty co jsou na trhu pro DSi. Tak jsem dost zvedav. Ale stejne tomu nikdo neveri :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke krokomeru a sbirani Play Coins:

Zástupce Segy (vyvoj Super Monkey Ball 3D - umoznuje odemykat nove postavy na zaklade sbirani Play Coins) prohlasil, ze testeri se snazili oblbnout 3DS tak, aby si vydelali tyto Play Coins rychlym zpusobem. Avsak trvalo jim to nekolik hodin aby si vydelali 20 Coins potrebnych k odemceni postavy.

tak to je perfektní! už žádné podvádění při chuzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

unboxing: http://www.vg247.com/2011/02/25/3ds-gets-unboxed-ahead-of-tommorows-japanese-launch/

to Desmond: jak to myslíš s tou nadsázkou? a pochybuju, že to bude subjektivní nebo že by to viděli lidi různě.

Jen rikam ze kazdymu to mohlo pripadat jinak, je urcite nadsazene to, ze na nej neco vyskakovalo, 3D vymodelovane to je, ale podleme to vyrazne neprekracuje hranici displeje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak vzdálenost asi nebude dělat problémy:

Jedním z pravidel, která je při sledování 3D obrazu nutné dodržet, je vhodná vzdálenost od obrazovky. Ta by měla být alespoň třikrát větší, než je úhlopříčka displeje.

Podle Nintenda by si člověk po půl hodině hraní měl odpočinout minimálně na deset minut... asi ví o čem mluví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu