Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

me to uz v prvnim dile prislo mirne na palici ;D

je to proste hra o hadankach, vsechno ostatni se tomu musi podridit.

Me to taky prislo na palici, o to vic me na zaveru potesilo, ze se vlastne vysvetlilo proc vsechny ty hadanky, ne ze by me pak layton nebavil, ale jednicka pro me byla lepsi nez nedohrana dvojka, ale verim ze kdybych mel moznost ho dohrat bavil bych se, po jednicce na kterou jsem narazil nahodou jsem na dvojku netrpelive vyckaval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

NAPROSTO NEUVĚŘITELNĚ UVĚŘITELNÉ !!! :O

Nintendo na další Nintendo konforenci předvedla další spoustu informací. (konference se konala2.3.2011) Na co se můžeme těšit?

Na nintendo 3DS vyjde Netflix(to je placená služba, která nabízí spoustu filmů a seriálů ke shlédnutí a ve 3D) bohužel zatím pouze pro US - vychází v létě 2011.

- další služba s názvem Short form video serviceBude předvádět Nintendo trailery a pod. a také by měla předvést slibované 3D filmy o kterých mluvila na E32010.

- 3d movie trailers bude nabízet různe filmové trailery ke shlédnutí ve 3d.

- V budoucnu bude také možné natáčet videa s 3DS. Zatím s ním pude jen fotit.

Nintendo Eshop vyjde až v květnu i s Webovým prohlížečem.

A snad ta nejůžasnější zpráva co může být je, že je připravována nová Mario na 3DS. Hra bude zase z většiny vylisována ze hry Mario 64. A ta grafika(stejně dobrá jak na Mario Galaxy). Úžasná. Ta hra mě strašně dostala.

Nintendo to nějak rozjelo tolik Mariovek ohlásit naráz je to vůbec bezpečné? Tenhle rok se má totiž ještě oznámit New super Mario Bros 3DS na E311 a ještě Paper Mario. Uff

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAPROSTO NEUVĚŘITELNĚ UVĚŘITELNÉ !!! :O

Nintendo na další Nintendo konforenci předvedla další spoustu informací. (konference se konala2.3.2011) Na co se můžeme těšit?

Na nintendo 3DS vyjde Netflix(to je placená služba, která nabízí spoustu filmů a seriálů ke shlédnutí a ve 3D) bohužel zatím pouze pro US - vychází v létě 2011.

- další služba s názvem Short form video serviceBude předvádět Nintendo trailery a pod. a také by měla předvést slibované 3D filmy o kterých mluvila na E32010.

- 3d movie trailers bude nabízet různe filmové trailery ke shlédnutí ve 3d.

- V budoucnu bude také možné natáčet videa s 3DS. Zatím s ním pude jen fotit.

Nintendo Eshop vyjde až v květnu i s Webovým prohlížečem.

A snad ta nejůžasnější zpráva co může být je, že je připravována nová Mario na 3DS. Hra bude zase z většiny vylisována ze hry Mario 64. A ta grafika(stejně dobrá jak na Mario Galaxy). Úžasná. Ta hra mě strašně dostala.

Nintendo to nějak rozjelo tolik Mariovek ohlásit naráz je to vůbec bezpečné? Tenhle rok se má totiž ještě oznámit New super Mario Bros 3DS na E311 a ještě Paper Mario. Uff

Tak netflix je v cr jjasne nepouzitelny viz. xbox.

Moznosti 3D traileru si cenim a trochu jsem s tim i pocital...

Jinak na toho maria se tesim, jsou uz nejake screeny ci videa, ze se nad tim Lazy tak rozplyvas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se najít fotografie s tím novým mariem mám ale zatím nic moc kvalitu. http://www.wired.com/gamelife/2011/03/iwata-keynote/.

http://www.wired.com/images_blogs/gamelife/2011/03/mariologo-660x495.jpg Podle komentu pod obrázkem se píše že. U nápisu Mario je takový ocásek, možná že to bude návrat obleku z Maria 3. Proč ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky že to připravuje stejná skupina lidí co také připravovala tituly Super Mario Galaxy 1 a 2. Hra to bude perfektní ale už to podle mě galaxy nebude kdy bude moct Mario běhat po planetkách a zápolit s gravitací. Doufám že ale využijí vše až po pohybové senzory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku: bude možnost (po připojení na net prostřednictvím wi-fi) stahovat dema, videa, trailery apod. (stejně jako je tomu na xku)? Nějak sem nepochopil z předchozích postů.

Pokud vim tak tahle sluzba ohlasena nebyla a jelikoz maj bejt ty koisky tak pochybuju ze tomu tak bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demoverze her ap odobně by měl jít stáhnou přes DS Download play, který se bude na 3DS nacházet již při launchi a jinak by se také měly demovky nacházet v nintendo eshopu (vychází v květnu)

Super Mario na 3DS je ještě pracovní název takže hra bude mít určitě jinný

The Legen of Zelda Ocarina of Time 3D - vyjde v červnu

Satoru Iwata mluvil o nastupci konzole Wii - Budeme rozhodovat o nástupce systému v době, dokud vývojáře přestane pálit hlava, a nebudou už moct vymyslet nové softwarové doplnky nebo také hardwarové. Wii je totiž v součastné době skvělé a není nutné se zamýšlet nad nástupce. Krom toho by se měl na Wii chystat odložený projekt Wii Vitality Senzor.

TOMU SE NIC NEVYROVNÁ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna jo pokud ale v ČR najdeš někde 3DS Download Station a zatím přesně nevím jestli přes to půjde vůbec stahovat demoverze her.

Tak jsem zjistil ze pre 3DS station pujde stahovat obsah pouze pro 3DS a co si budeme moct stahnout ?.

Trailery na filmy a hry,demoverze 3DS her,3D krátké filmy,další ostatní obsah

img_station_01.jpgnintendo_3ds_station_01-224x300.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna jo pokud ale v ČR najdeš někde 3DS Download Station a zatím přesně nevím jestli přes to půjde vůbec stahovat demoverze her.

Tak jsem zjistil ze pre 3DS station pujde stahovat obsah pouze pro 3DS a co si budeme moct stahnout ?.

Trailery na filmy a hry,demoverze 3DS her,3D krátké filmy,další ostatní obsah

img_station_01.jpgnintendo_3ds_station_01-224x300.jpg

No tak to neni dobre pretoze ja byvam na slovensku v malom meste a tu urcite nic take nenajdem :( Toto im moc nevyslo.Preco to nedali tak ze sa pripojis na wifi ci uz doma alebo vonku,stiahnes a mas.Zbytocne to komplikuju a takto je to pre vela ludi strata pretoze sa k tomu nemaju sancu dostat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já si myslím taky, protože tohle je úplně k ničemu... a myslel jsem, že tahle možnost bude hned po vydání...

Jenze nintendo ma v tomhle smeru strasne nedostatky....slubam jako PSN ci XBL nesahaji ani po paty, porad se jasaji jak jsou socialni a skutek utek, o tom svedci i ******ni system friend codu...ta podpora je v tomhle smeru spatna....ael mustie to brat tak ze v japonsku s tim problem neni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu