Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Z nintendo klubu napsali toto:

ZAČÁTEK CITACE:

Nintendo 3DS bude mít několik funkcí, které můžeš znát z Xbox Live nebo jiných online služeb.

1) Nintendo e-shop - zde bude možné koupit nové hry, aplikace; retro kousky pro Virtuální konzoli; získat informace ke hrám, které se prodávají v o...bchodech; později možná také demoverze

2) SpotPass & StreetPass - budou aktualizovat aplikace nahrané ve Vaši konzoli nebo nahrávat bonusy do aktuálně hraných her, samovolně buď přes internet po připojení k WiFi routeru či hotspotu nebo přes jiné Nintenda 3DS v okolí.

4) online hraní obsluhuje též Nintendo, narozdíl od Xbox Live zdarma

5) 3DS Messaging Service - výměna zpráv s Vašimi přáteli z friend listu (přes výměnu tzv. friend codes).

6) Videa budou dostupná později prostřednictvím dodatečných aplikací od různých poskytovatelů

7) Mii - karikatury Mii jsou podobné avatarům na Xbox Live

8) Activity Log & Play Coins - podobné achievement systému; Activity Log zaznamenává údaje o Vašem hraní a užívání konzole a odměňuje tzv. Play Coins, které bude možné použít mimo jiné ve hrách pro odemknutí různých předmětů apod.

9) K těm 3DS stanicím - to jsou tzv. Nintendo Zone, což je síť WiFi hotspotů, které provozuje japonská pobočka Nintenda. U nás určitě žádná taková síť provozována nebude, ale volně přístupných WiFi sítí je (hlavně ve větších městěch) více než dost.

Dostatečná odpověď? :-)

říkají tomu Nintendo Zone a pro Nintendo 3DS slouží jen jako veřejně přístupný WiFi hotspot. Demoverze, jako u DS Download Stationů, pro Nintendo 3DS budou, pokud budou (!!), stažitelné přes Nintendo E-shop a nikoli přes Download Station jako tomu bylo u Nintenda DS.

KONEC CITACE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká republika je celkem podivná zemička, tady nemá Nintendo takovou tradici jak tomu tak je v případě Sony a jejich PS sérií (pár lidí co znám a vlastní PSP kroutí hlavou nad mým DSkem, špatná grafika, blah blah blah...). Avšak pokud si Nintendo opravdu zaregistrovalo doménu jak píše Lazyt, možná se blýská na lepší časy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CR, stejne jako zbytek vychodni Evropy, je pro velky firmy nezajimavej trh, a to hlavne z duvodu maly kupni sily. kvuli tem par tisicum prodanejch konzoli/her se jim nevyplati delat ani zadny lokalizace nebo cokoliv jinyho. proto tu funguje Conquest jako distributor. pokud by tu melo operovat primo Nintendo, nejspis by prodelali kalhoty. navic cokoiv game-related se u nas nikdy neprodavalo 2x dobre, relativne vyssi ceny tomu taky nepomahaji.

u SONY je to trosku jinak, ti neprodavaji jenom herni zarizeni, ale i ostatni elektroniku.

nicmene, domenu si zaregistrovalo Nintendo USA. ja bych tipnul ze jen preventivne zabiraji domeny po celym svete, bez nejakyho dalsiho planu. to je vzdycky levnejsi nez se pak nechat vydirat nejakym vychcankem co si takovou domenu zaregistruje s vidinou zisku ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to bude s Flash kartma pro DS hry. Jestli uz bude mozne rovnou hrat. hlavne na Acekard. Abych si potom zbytecne nekupoval flashkartu a ono to neslo. Navic 3DS bude aktualizovat svůj software velmi často aby předešlo piratským problémum. Navíc ted nevim jak to bude s tím updatem protoze mozná se 3DS dokáze aktualizovat bez toho aby se vás prvně zeptalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridava se funkcni i AK2i, coz me tesi. Ale dle jejich slov se budou snazit ten fix nedavat moc brzo, aby nahodou nintendo nevytvorilo dalsi "radobyochranuprotiflashkartam" a nemuseli tvorit dalsi fix...

btw. DS hry jedou, 3DS bude orisek.

Kazdopadne, kdyz budu mit moznost, tak do nej jdu. Funcknost starych her zdarma a dokoupit si nejakou 3DS hru original a podporit dalsi vyvoj...

Takze asi ano a aj par videi bolo kde isla aj R4 karta.Ale to s timi aktualizaciami FW netusim ako je?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siri se zvesti, ze 3DS, pokud v ni bude pouzita flashcart, tak si to zapamatuje do nejakeho logu, a pri updatu FW, se odmitne spustit.

Vice info: http://nintendo3dsblog.com/rumor-your-3ds-tracks-flash-cart-usage-wont-boot-if-you-update-your-system

Co si o tom myslite? Rikam si ze je jedna vec blokovat flashcart, ale jina vec je zablokovat rovnou celou konzoli. To pak muze nekdo, kdo prelepi nalepku na DSi flashcart a nebo mi nasilim vnuti do 3DS tuto flashcartu, tak jsem nadobro odepsany pro updaty FW? Tuhle zvest nevidim jako prakticky realizovatelnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siri se zvesti, ze 3DS, pokud v ni bude pouzita flashcart, tak si to zapamatuje do nejakeho logu, a pri updatu FW, se odmitne spustit.

Vice info: http://nintendo3dsblog.com/rumor-your-3ds-tracks-flash-cart-usage-wont-boot-if-you-update-your-system

Co si o tom myslite? Rikam si ze je jedna vec blokovat flashcart, ale jina vec je zablokovat rovnou celou konzoli. To pak muze nekdo, kdo prelepi nalepku na DSi flashcart a nebo mi nasilim vnuti do 3DS tuto flashcartu, tak jsem nadobro odepsany pro updaty FW? Tuhle zvest nevidim jako prakticky realizovatelnou.

Mozna to je onen chytri zpusob jak chce Nintendo vyzrat na piraty, problem je ze by to muselo vzdy flashkartu rozpoznat a i to se bude dat obejit, me se tohle livi jako napad jak precurat piraty jako uzivately se mi to moc nelibi...originalky si kupuju na xbox, na 3DS bych do budoucna rad stahoval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že je to pravda. Protože nintendo se stále vychvavovalo tím že jejich 3ds prostě nepujde hacknout. No a je to tady. A navic si myslím že rozpoznat a bricknout 3DS dokažou jen tehdy pokud ho máte připojené k internetu. Mě se ten zůsob líbí na tu stranu líbí že je vymyšlený dobře proti pirátství a na druhou stranu se mi nelíbí protože nebudu moct stahovat 3DS hry(a pod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde mi hlavne o hry z Asie, ktery teda levne vubec nevychazi, ale Nintendo mi vpodstate nedava na vyber.

uz sem psal ze bych si klidne koupil 3DS v Cine, ale pak si zase nebudu moct koupit zadnou hru u nas... takze proste fail -_-

imho jednoznacne krok zpatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu