Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja uz chci recenzi na Splinter Cella...nevim jestli kupovat jeho nebo SSF....ale koukal jsem na nejakyy video a splinter cell je podle me predelane chaos theory, ktere jsem nedohral, takze by to bylo super, bohuzel na videu vypadal dost udpudive :)

Splinter Cell 3D je opravdu předělávka Chaos Theory z PS2. Asi do něj pudu, ikdyž taky bych rád viděl něco víc než trailer. A vemu rovnou SSF4 abych měl něco na mulťák (bude někdo taky kupovat?)

BTW: trochu mě zarazilo že u nás není podporován Friend list. Proboha proč?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím friend listem mě to nepřekvapuje. :-/

Neměly by 3DSka už být skladem ? :) A co když to moje 3DSko někdo ukradně z externího skladu :-O

EDIT: pročítám tu recenzi a ... jak může být pro oko příjemnější lesklý povrch, vždyť se tam bude všechno okolo odrážet :-/ Docela jsem si zvykl na matný povrch u DSi

EDIT 2 : dobrej týpek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se nakonec rozhodl pro gamehouse, jinak nejlepší je česk pošta. bohužel žádná z pošt v dnešní době není tak rychlá že by naše 3DSka stihla doručit v pátek. Doufám že to doručovací služby stihnou.

Desmonde já kdybych bydlel v Praze, tak by si šel pro 3DS klidně osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me to urcite posere posta, neverim tomu ze to do patka prijde....krom toho u nas ty kravy postacky nezvonej, takze ikdyz to prijde, budu si pro to moct dojit az po sesty vecer :(

mam naprosto identickou zkusenost s postou v Praze, lol.

do Gamehousu bych si zasel pesky, mam to 5min od baraku ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem spíše zastáncem PSPček (asi ptž jsem Nintendo nikdy neměl ani v ruce) :D ale s nodobre souhlasím kvůly Residentovi bych si 3DS taky koupil...

Tak to si spravil velku chybu ze si ziadne DS nemal.Urcite sa do 3DS oplati ist a to nie len kvoli residentovi :D Mozno si myslis ze tu pisem hovadiny ale ver mi ze keby si zacal hrat napriklad nejakych pokemonov na DS alebo maria tak by si sa nevedel od toho odtrhnut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se těšil do práce, že kouknu na mail a bude tam " vámi objednané zboží je skladem a bude co nejdříve vyexpedováno... " a vono nic :( Jestli to nebylo tím, že jsem přišel v 8:00 :)

- nodobre : mě třeba Mario vůbec neoslovil a to jsem na C64 drtil klon Maria Giana Sisters a pak i DS verzi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se nakonec rozhodl pro gamehouse, jinak nejlepší je česk pošta. bohužel žádná z pošt v dnešní době není tak rychlá že by naše 3DSka stihla doručit v pátek. Doufám že to doručovací služby stihnou.

Desmonde já kdybych bydlel v Praze, tak by si šel pro 3DS klidně osobně.

To ja normalne taky, ale jelikoz ted nestiham, tak jsem rad ze to prijde rovnou dom.....tahat se pres hodinu nas cernak, to by bylo nemile...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pixmanii maju 3DS len za 231,90 € coz je v prepocte 5 662,30 CZK ale zase tam to dodanie trva tak 2 tyzdne a viac (podla vlastnej skusenosti)

DeSmond tak ako sa to vezme na psp ma chytil len soul calibur a par PSX hier som tam skusal...inak mi to tu zapada prachom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu