Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Máte objednaný jen 3DS nebo i nějakou gamesku ? já jsem si tam přihodil SSF IV a budu na to lákat okolí, aby si 3DS taky pořídili :D

Pokud tady ta otázka už padla, tak se omlouvám ,ale jsem dost línej ...ehm... chtěl jsem říct nemám čas pročítat 70 příspěvků :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši až to budete mít, tak mi napište jestli to má cenu. Já jsem měl psp s flashem a dohrál jsem tam všechny dobré hry, které mě nepřestali bavit :D Místo toho jsem si koupil PS3, ale pořád mi to psp na cestách chybí. Mě se vždycky zdálo nintendo takové dětské, ani nevím proč. A bude to lepší než hry na iPhone že?? Právě mám teď peníze, tak jsem si říkal, že si koupím na ps3 nějaký volant, ale přemýšlím o tom 3ds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stýská se ti po nějakém handheldu že ? to mě taky. i když mám wii strašně se nudím od té doby co sem prodal DS. A to jak říkáš že nitendo dělá dětské hry je podle mě spíš takhle...Nintendo dělá dětské hry pro dospělé. Většinou vypadají vzhledově pro děti ale prodejnost a náročnost některých her ti zaručí že tyhle hry by určitě nehrali jen děti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim první dojmy hodně pozitivní. 3D efekt je parádní, ovládání příjemný, AR games a Face Riders jsou hezky udělaný, na občasný odreagování opravdu ideální (určitě na nějakou chvilku zabaví). Už se ale nemůžu dočkat dalších her, snad zítra dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3D efekt je parádní. obraz je ostrý a dá se v pohodě sledovat i při jízdě autobusem. Člověk má nutkání se podívat za okraj displaye a všelijak ho naklánět, aby se mohl podívat za objekty :). 3D zůstává stabilní při pohybu hlavou nahoru a dolu, ale do stran se díky použité technologii logicky ztrácí. 3D není moc použitelný v Augumented Reality (AG), protože kamery snímají okolní prostředí a to je rozmáznutý a není to pěkný. AG je lepší ve 2D zobrazení. Jinak z her jsem zkoušel jen Super Street Fighter IV a s maximálním nastavením 3D efektu je to HUSTÝ :D, ale mě to už dost táhne oči, takže pro mě ideál je slider na polovic.

Myslim, že 3D bude mit velký efekt u first person strilecek a simulatoru. Další věci jsem moc nezkoušel, protože jsem v práci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu