Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

v žádném případě už tohle nesrkejte do 3DSka protože je to potvrzený že po použití flashkarty vám nintendo brickne 3DS.

Jinak z Face Raider jsem také nadšený po rychlých pohybech a při zapnutém 3D nespoozorováno žádné sekání a při správném uhlovém držení 3D se nerozmazává. Některé levely jsou graficky nádherné. A updatujte si 3DS at můžete se konečně taky podívat na demo 3D video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

v žádném případě už tohle nesrkejte do 3DSka protože je to potvrzený že po použití flashkarty vám nintendo brickne 3DS.

Jinak z Face Raider jsem také nadšený po rychlých pohybech a při zapnutém 3D nespoozorováno žádné sekání a při správném uhlovém držení 3D se nerozmazává. Některé levely jsou graficky nádherné. A updatujte si 3DS at můžete se konečně taky podívat na demo 3D video

brickne 3ds? to se zbláznili, ne? to si nedovolí ani microsoft...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by ne? Pouzivas nelegalni software a hardware? Jo....To pak zase nastava ta otazka zda maji pvubec pravo ti to briccknout a staci se to na otazku vlastnictvi....nejsem pravnik, ale ted se o tom dost mluvi a myslim ze neni nejak jednoznacne ta konzole tvoje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si myslíte o ridge Racerovi Desmonde ty si ho hrál na převáděčce? je to dobrá hra? Rozohduji se o koupi této hry nebo pilot wings nebo street fighter

Jestli to je to ta sama verze co z predvadecky, tak bych to nebral....3D efekt spatny, zavody nudne, grafika nic moc.....piltwings jsou gajn, ale neumim si predstavit, ze by me to zabavilo na delsi dobu...z tech trech je street fighter nejlepsi, zjistil jsem ze je tam fura moznosti i v boji samotnem a dost uz jsem na tu hru zmenil od predvadecky nazor, krom toho je to graficka slast :D

nevite jak je to s tou fci street pass?me to pise ze neni v mym regionu podporovana..mam si teda zmenit v profilu region a pofachci to???

Zmen si to na UK a pofici to vpoho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi, tak jsem si včera taky pořídil 3DS a jsem nadšen). Osobně se považuju tak trochu za Nintendo handheld veterána(jedu od Gameboy Color), ale musím říct, že mě Big N zase překvapilo.

3DS je velmi pěkné, lesklé), zajímavé že otisky prstů sice chytá, ale jdou velmi snadno setřít, připadá mi, že mizí samy)), a taky nejsou skoro vidět. Je o něco menší než DSi, ale je tlustší(do obalu na DSi se na tloušťku vleze tak tak, jinak má po stranách rezervu). Design je moderní a líbí se mi ze všech handheldů od Nintenda asi nejvíc).

Tlačítka jsou oproti DSi zase o něco vylepšená, všechna jsou velmi pohodlná a kvalitní, analogová páčka - super, na D-Padu jdou zase o mnoho líp mačkat mezipozice(umístění pod analogem možná bude pro někoho na delší hraní nepohodlný), L/R necvakají nahlas jako u DSi, jsou tichá a pohodlnější, A/B/X/Y také lepší, nenamáhají tolik prsty, na regulování hlasitosti je zde stejně jako na regulaci 3D slider. Líbí se mi taky nový "spring" slider(jako On/Off u DS Lite) na vypínání/zapínání Wi-Fi. Tlačítka Select/Home/Start jsou pod displejem, jsou klikací, mačkají se dobře, ale lidé s malýma rukama mohou mít trošku problém s dosažením na Home button.(já tenhle problém nemám.D).

Displeje jsou solidní, barvy slušný, rozlišení taky dostačující, dotykový displej má zase o něco lepší odezvu. Jsem rád, že designeři přemístili LEDky na boky přístroje, docela mi vadilo, když mi při hraní potmě jasně svítily vedle obrazovky. Na 3DS jsou 3 kamerky, jedna uvnitř a dvě zvenku na 3D fotky. Kvalita kamer je jedním slovem - hrozná)), ale na vyblbnutí pouze na displeji 3DS to stačí). O chlup se zlepšila taky kvalita reproduktorů, ale hlavně se obrovsky posunula k lepšímu kvalita hudby/zvuku, při připojení 3DS k sluchátkům nebo bednám je to poznat, jako hudebního fanatika mě to samozřejmně dost potěšilo - mimochodem 3DS už zvládne kromě AAC také MP3.

Stylus je vysouvací a také velmi kvalitní(jeho špička je řekl bych o něco měkčí a citlivější k displeji), ale snad jediná designová věc, která mi vadí je jeho umístění, už to není klasika po pravé straně ale kdesi vzadu u nabíjecího portu, osobně nevím jestli si na to zvyknu, vypadá to, že muselo Nintendo udělat kompromis kvůli hardwaru, stylus ve vnitřnostech DS asi dost zavazí. Abych nezapomněl 3DS má taky IR port, jsem zvědavej k čemu bude v budoucnu využit). Jo a mikrofon se někam ztratil, myslim ale že je pod Power buttonem.) - ale je tam, protože je v nastavení a položky v 3DS menu reagují na okolní zvuky)

Hlavní tahák - 3D funguje a je to super zážitek, mnohem přirozenější, než v kině. Problémy se zrakem jsem nikdy neměl absolutně žádný(a doufám, že ještě nejakou chvíli mít nebudu.)), ale 3D slider snesu většinou na tři čvrtiny, ale záleží na tom co je na obrazovce, např.: raketku v Music Playeru si dávám naplno a vypadá to skvěle(už se těším na Star Foxe:)), ale jinak 3D vypadá výborně i když ho zapnu jenom trošku). Jsem zvědavej co s 3D vymyslí developeři v Nintendu.)

Jak říkají ostatní, určitě musíte držet 3DS v určité pozici, aby bylo 3D vidět dobře, ale nějaká tolerance tady je, osobně s tímhle nemám žádnej problém, max. ve hrách, který využívají pohybový senzor to chce trochu cviku.

S výdrží baterie si taky vrásky nedělám, 3DS odkládám na nabíjecí stojánek, tohle vymyslelo Nintendo výborně - testuju intezivně a zatím se mi baterie nevybila), ale kdyby ano tak se dá nabíječka připojit přímo do 3DS, jako DSi. Je fakt, že na víkend do lesa bych si 3DS asi nevzal.D, ale i tak zas takovej fanatik nejsem abych šel ven a někde hrál 3 hodiny na 3DS). Výdrž baterie taky závisí na jasu displeje, na tom jestli je zapnuté Wifi, a na tom co s DS děláte, třeba kdyste poslouchali jenom hudbu tak si myslím, že vydrží dýl.

Po softwarové stránce je všechno taky vyladěný, až na to že není dostupnej internetovej prohlížeč a E-Shop, je mi to sice vcelku jedno, ale v podstatě mi Nintendo prodalo nekompletní produkt, a to mi vadí)). Menu je čistý a rychlý, dobře zvládnutý. Z jakékoliv aplikace se dá vyskočit přímo do 3DS Menu, ale multitasking je zde omezenej jenom na Game Notes aplikaci, pokud chcete pustit jinou aplikaci musíte vypnout tu otevřenou. 3DS obsahuje i krokoměr, a za kroky dostáváte Game Coins, který se dají utrácet ve hrách, např.: v těch zabudovaných s Miičkama.

Mii - vytváření vlastních 3DS avatarů, normálka)

Face Raiders - zábavná hra s 3DS kamerkou, kde střílíte vlastní nebo i cizí ksichty.D,

3DS Camera - focení) a blbnutí s fotkama, možno fotit i 3D fotky, kvalita nevalná)

3DS Music - hudební přehrávač, moc se neliší od toho na DSi,

AR Games - hraní s kamerkou a AR kartami obsaženými v krabici s 3DS, docela sranda:)

Activity Log - zaznamenává všechny aktivity prováděné v 3DS

Ostatní věci jsem ještě plně neozkoušel, ale určitě se na to chystám.

Po stáhnutí updatu se do menu stáhne taky jednorázovej přehrávač krátkýho 3d filmečku, taky vypadá velmi dobře).

K 3DS jsem si koupil Super Street Fightera IV, ještě jsem v obchodě zkoušel i jiný hry, ale tahle je asi z Launch her nejlepší. Kdo ale nemá rád bojovky, nebo se u her rychle nasere, ať si radši vybere něco jinýho.D Třeba Ridge Racer 3D, řekl bych že 3D efekt byl u téhle hry nejlepší. Opravdový hry ale teprve přijdou..

Uff to bude asi všechno, chtěl jsem napsat pár poznatků a nakonec je z toho pomalu recenze.D

Jo a chtěl jsem se zeptat, jestli se někdo zkoušel regnout na club-nintendo. Vím, že to v ČR nefunguje ale nějaky Nintendo Point zadara by se hodily, jde to nějak pořešit na UK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a chtěl jsem se zeptat, jestli se někdo zkoušel regnout na club-nintendo. Vím, že to v ČR nefunguje ale nějaky Nintendo Point zadara by se hodily, jde to nějak pořešit na UK?

Určitě to jde. Prostě to regneš na jejich webu (já mám na .co.uk verzi - nevím jak je to svázaný a kompatibilní. Ale s tím účtem se na .com verzi nepřihlásím). A všechny registrace kódů i následný vybírání redeem kódů na body mi frčí v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kosmiklove:

No tak to pak nemusíš kupovat :-D Ty starý origoš ti stejně nepojedou ve 3D a z toho co jsem četl, tka v původním DSku jedou líp (lepší loading časy a nemá to rotáhlej horní obraz). Aspoň jednu myslím, že je potřeba. Ty AR blbosti ti na dlouho nevydrží.

Sa sebe můžu doporučit ty Shadow Wars. I podle ostatních recenzí to vypadá, že je to jedna z minima pořádnýc her (ne jen hříčka na pár minut)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Glutton viem ze nepojdu v 3D..to je snad pochopitelne ale nic z toho co tam zatial je ma nejak neoslovilo...snad len ten street fighter ale ten u nas zatial skladom neni...

tak ci tak si myslim ze ta cena o moc neklesne kym vide zelda...aspon to uz budem mat doma a troska si to zatial osaham :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kosmiklove:

No tak to pak nemusíš kupovat :-D Ty starý origoš ti stejně nepojedou ve 3D a z toho co jsem četl, tka v původním DSku jedou líp (lepší loading časy a nemá to rotáhlej horní obraz). Aspoň jednu myslím, že je potřeba. Ty AR blbosti ti na dlouho nevydrží.

Sa sebe můžu doporučit ty Shadow Wars. I podle ostatních recenzí to vypadá, že je to jedna z minima pořádnýc her (ne jen hříčka na pár minut)

To roztazeni se pry da vyresit, tusim neco se zmacknutim Start + Select v hlavnim menu 3DS a pak vlozenim cartridge, nebo spustenim hry. Zhruba, nevim, jen to pry jde. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu