Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kosmiklove:

Ne-e. DSware ještě nefunguej vůbec. Stejně tak jako třeba internetovej prohlížeč. Všechno to má ikonky, je to popsaný v manuálu ale z nějakýho důvodu to pojede až po nějakým updatu. Kterej má být podle netu údajně až v tom květnu. Nějak to nechápu proč. Ten současnej OS tak trošku připomíná neodělanou demoverzi.

Takže pokud neplánuješ hned vzít i nějakou pořádnou 10-20 hodin hru, tak bych do toho nešel. ZA ty AR hry ty peníze nestojí. A na 3D se podle mě půjde brzo kouknout v nějakých kšeftech, kde to budou mít jako reklamu vystavený a puštěný (čekal bych electroworld nebo tak něco. Tam jim většinou hromada konzolí jede nonstop, tak třeba brzo přidají i 3DS). Vzhledem k tomu, že cena podel mě o něco klesne... a hlavně záruka se it počítá od doby kdy to koupíš a ne kdy to začneš pořádně používat - tak bych s nákupem počkal až tě nějaká hra fakt zaujme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Glutton nemam pobliz ziadny shop kde by som si to mohol vyskusat takze tato moznost odpada...zaruka ma az tak netrapi..samozrejme viem ze plati od datumu kupy a nie od vtedy kedy som to zacal ja pouzivat...mozno teda ozaj pockam kym bude ten zelda...viem ze to tu niekde bolo ale nevie niekto priblizne kedy to ma vyjst?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak splinter cell uz mi lezi ve skrini a dost mozna, ze uz tam zustane naporad..vcera sem si koupil zeldu spirit tracks pro ds, ktery nevlastnim (posledni moje kapesni konzole byla gameboy-puvodni sediva cihla) a musim rict o mnohem vetsi zabava..mapa na hornim displeji se neroztahuje, coz je u tyhle hry spis k dobru..pred tim sem hral zeldu u kamose na dsicku a zadnej rozdil ve vykonu nepocituju a jestli tak spis k lepsimu..jo uz by mohli vyjit klasicky nintendovky i na 3ds (mario, zelda..) to sou veci kvuli kterym sem si ho poridil..trochu me laka ten sf, ale uz ho mam dost nahranyho na pc, tak nevim jestli by me to znova chytlo, i kdyz je to ve 3d..nevite jestli ma naka kvalitni hra vyjit driv nez v cervnu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som sa spytat ze keby si objednam 3DS odtialto: http://www.amazon.com/Nintendo-3DS-Aqua-Blue/dp/B002I090AG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1301230007&sr=8-1 tak tam bude asi region lock ze? A neviete ze kolko asi tak trva dorucenie a aka je cena postovneho? Pretoze ja som si zo zahranicia este nic neobjednaval :D Dakujem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spirit tracks jsou bohuzel podstatne horsi nez PH :(

Pred koupi sem si procital ruzny zahranicni fora a nazory na to, zda je lepsi ST nebo PH, jsou dost individualni. nekomu vadi ve ST masinka ale vychvaluje jiny veci a naopak..ja myslim, ze obe dve patri mezi to nej, ale je pravda, ze PH jsem hral jen chvilku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem velky fanousek Zeldy a na PH jsem se opravdu tesil, dlouho se to odkladalo a hned jak to vyslo jsem kupoval....ST jsou takova rychlokvaska, je to postaveny na sgtejnym enginu a neni to vylozene spatne, ale je videt, ze to je site horkou jehlou....krom toho je ST podstatne kratsi (na zeldu az nechutne kratke a hlavne jednoduche)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi mel, pokud budes objednavat z americkeho amazonu....

A z tadeto http://www.amazon.co.uk/Nintendo-Handheld-Console-Aqua-Blue/dp/B004ISLDUG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1301231037&sr=8-1 tam sa mi zda ze region lock nie je a nevies nahodou aspon pribliznu cenu postovneho a do kolko dni/tyzdnov trva dorucenie? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu