Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

no já ted odpovídám na starší odpovědí:

Trpím bolestmi hlavy a migrény a když využívám 3D tak závratě a podobné nemám v žádném případě. Já jenom po čase mám takové bolestit typu že mě ta hlava netřeští. Ale určitě to bude tím že si to tělo musí zvykat na to 3D a časem mi ta bolest přejde. Protože si na to oči i mozek zvyknou. To 3D bez využití brýlí je prostě v takové době, kdy to všechno začína. To je jak obrazovka na počítač. Začalo to taky starýma tlustýma bednama a taky kaziliy oči a ted existují tak placatý obrazovky že ani nejdou vidět. to samé bude čekat i to 3D without glasses. Za pár let to bude zdravé se na to dívat. A budou podlemě výkonější takovým způsobem že když budě někdo na vás nahlížet z boku měl by 3D vidět.

A ted na toho street fightera já nějak bojovky nikdy nemiloval. Ale potřebuju prostě nějakou hru nebo se unudím. A střílečky ty jsem za svůj celý život hrál asi jen 3 hodiny ale 3DS mě dostalo , donutilo mě, protože ty střílečky vypadaj perfektně. Jen by mě tedy zajímalo jestli si toho SF mám kupovat aby mě to fakt bavilo? Ale asi ano žejo.. je to podle mě nejprodávanější hra pro EU i pro ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

inak co sa tyka tych AR Games...skusal som to a bere mi len tu prvu kartu s tym otaznikom...k tym ostatnym hram na ostatnych kartach sa treba nejak dopracovat alebo ako to je?

btw tych kariet je len 6 ci sa budu dat aj dokupovat?

EDIT: aha...po precitani manualu uz viem ako to je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Street Fighter docela ujde, ovsem za 2 dny vychazi tohle, proti tomu se pomalej a nudnej SF muze jit celkem zahrabat ;]

Tak to me nechava chladnym a rad dam prednost SF, tohle je na me moc japonske (rozumej ulitle) :)

Hmmm. Tak Black Screen of Deat jsem měl dnes čtyřikát (fw updatovanej). Takže pokud to urychle neopraví, tak to půjdu asi vrátit (do dvou tejdnů se může HW vracet, že jo?). Protože v kombinaci s baterou (nabíjet dvakrát za den? FTW?) je to docela průser.

Právo vrátit máš teoreticky jen pokud jsi objednaval pres internet a zbozi sis na prodejne neprohldl, ale kazdy eshop by to zpatky vzit mel, otazka je jestli si pomuzes...baterka je dobra, jen je proste tak slaba....a s tou obrazovkou, buh vi...

D: já chci už takyk onečně nějakou blbou hru

Mit 3DS bez hry na 3DS? Tak to nastve :) Preju ti, at si ji koupis co nejdriv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právo vrátit máš teoreticky jen pokud jsi objednaval pres internet a zbozi sis na prodejne neprohldl, ale kazdy eshop by to zpatky vzit mel, otazka je jestli si pomuzes...baterka je dobra, jen je proste tak slaba....a s tou obrazovkou, buh vi...

Myslím, že nemáš pravdu.

Občanský zákoník: § 616 Shoda s kupní smlouvou

(1) Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad.

(3) V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není- -li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

Myslím, že na 4 crashe za den se docela vztahuje ne? Na to mě fakt nikdo neupozornil. A prodávající to určitě nebude schopen opravit pokud nevyjde ofiko patch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak.. do 14 dnu bez udani duvodu, ale musis to mit z eshopu.jestli to mas z normalniho obchodu tak ti to poslou na reklamaci..ja musim zaklepat zatim to mam bez hlasky..a hazi ti to black screen jen pri urcity cinnosti nebo je to ruzny?jeste se to objevilo nekomu? jo a jeste k splinter cell nevite o nakym bazaru s hrama, kde by mi za to nakou stovku dali..? teda pokud tam uz par kousku nemaj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem někde četl, že se ta chyba objevuje kvůli té kartě co v konzoli je a snad by to mělo stačit zformátovat, nebo tam dát jinou/větší. Jinde třeba psali, že to je díky slabému wifi signálu a s pádem spojení spadne i sytém. Pak taky psali zas jinde, že se tohle stává častěji lidem, co používají flash karty. Všechno má neco do sebe. U mě v pokoji je signál trochu slabší než v obýváku, kde je router a chyba se mi objevila v podstatě hned po tom, co sem zkusil R4.

Každopádně doporučuju update fw, pokud to nepomůže, tak formát karty a pokud ani to nepomůže, tak vypnout wifi. Vracet kvůli sw chybě celou konzoli se mi zdá trochu přitažené za vlasy. Jednak bych to bez ní asi už nevydržel a pak to brzy vyřeší další update. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos si ode mne pujcil flashkartu ze prej ma doma DSko Fat a ma i 3DS a rikam mu hlavne to nestrkej do 3DSka druhej den prisel ze prej mu moje flashkarta znicila 3DSko a chce to me zaplatit co myslite mam mu to dat na reklamaci to nechtej vzit.- A moje vina to stejne neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím zaklepat na dřevo, že se mi zatím nic takovýho nestalo, asi proto, že mám wifi router v pokoji, svoji TTDS jsem prodal a dodávanou kartu jsem vyhodil :) (nešla mi ani zformátovat a neměl jsem chuť zkoumat jak na to, takže tam mám svoji 2GB která se mi válela na stole) :)

edit: to UlbrihF : Je to jen a jen jeho problém. Když je blb*j, tak s tim se nic nedá dělat a obzvlášť když jsi mu to řekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos si ode mne pujcil flashkartu ze prej ma doma DSko Fat a ma i 3DS a rikam mu hlavne to nestrkej do 3DSka druhej den prisel ze prej mu moje flashkarta znicila 3DSko a chce to me zaplatit co myslite mam mu to dat na reklamaci to nechtej vzit.- A moje vina to stejne neni.

Ty vazne uvazujes jestli mu nejak skodu nahradit? Jednak jsi mu to rikal ze tu kartu v 3ds nema pouzit a navic i na netu uz byli informace ze flash karty by mohli vest k temhle situacim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu