Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zacal jsem premyslet ze mozna prisel uz cas si koupit 3DS z pristi vyplaty :) Ale zajimalo by me zda z vas nekdo ma Resident Evil Mercenaries, protoze tahle hra me zajima. Topic o ni neni a nechce se mi ho zakladat. Zajima me jestli je to dobre.

Koukal jsem na ty videa v predchozim prispevku, hlavne na RE Revelations. Vypada to graficky hezky, ale nejak mi to prijde divne hratelne...hledani predmetu pistoli, co to proboha je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mne to zase vyhovuje takto, tato sekce neni zrovna moc aktivni, a pokud by se to jeste rozdelilo na NDS a 3DS sekce, tak uz by to bylo celkem zabite. Takhle jsou aspon vsechny nove informace hezky pohromade - stejne jich neni tolik, a aspon se tu neco deje. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Do Evropy miri bile a ruzove 3DS. :)white3ds_88362_screen.jpg

Offering its handheld systems in a range of colors is an age-old Nintendo tradition that can be traced back to the various iterations on the Game Boy Color. This custom continues as the House of Mario today announced two new bundles set for European release next month. The new holiday-bound Ice White and Coral Pink bundles are set to hit Europe on the same November 18 release date as Super Mario 3D Land. Mario's latest outing will come packaged with the Ice White version, and Nintendogs + Cats will fill out the Coral Pink package. The new offerings will join the Cosmos Black, Aqua Blue, and Flame Red versions already on shelves. Nintendo has not announced pricing for the Europe-bound bundles, but similar packages in the region retail for about £164.99 ($263). Nintendo of America has not responded to GameSpot's request for comment on North American releases for these bundles as of press time.
Ted jeste, aby vyrobili 2 analogovou verzi 3DS za stejnou cenu. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne som videl vela podobnych stranok uz len ked som si zadal do googla "3ds emulator" ... vyskocilo mi plno stranok ktorych ozaj existuje ale dokopy tam nic neni...hlavna stranka a vsetky podstranky odkazuju na hlavnu stranku...

aj ked si pozres ze chces kupit acekard 3...co najdes v tom eshope? vsetko su tam acekard 2i...a tato acekard 3 dokaze co? nic...to iste ako acekard 2i...podpora ds hier na 3ds a homebrew...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu