Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hral som to chvilku vo vlaku po ceste domov...hodne mi to pripomina super mario galaxy 2...podla mna to je PECKA...presiel som si world1 a musim povedat ze je to fakt dobra hra...jedine co ma sklamalo je ze sa mi to zda byt docela kratke...mozno sa mi to fakt len zda...uvidime co bude dalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Kašlete na tento složitý systém, porozhlédněte se po aplikaci 3DS Video v0.22 modified. Ta vše dělá automaticky. Bohužel jste (samozřejmě) limitováni 10 minutami a v mém případě zatím výsledek nic moc. Je vidět, že má bigN stále co vylepšovat a to pořádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím,přes 3DS video jsem to nezkoušel,zkus ještě toto:

http://filetrip.net/f26874-3DS-Video-Converter-by-NekuSoul-1-3.html

ale fungovalo mi to v ten den updatu,když ještě nebyly žádné gui convertery,pouze se konevrtovalo přes ffmpeg přes cmd,tam stačilo stažené video přejmenovat na video.avi vypsat tam požadované parametry výstupného videa,a pak se to rozdělilo na dva videa,a pak to sloučit do jednoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted nedavno jsem zacal chodit s 3DSkem v kapse,a zatím mam 85000 :D jinak dneska se mi stalá hodně divná věc,jak jsem přišel ze školy,tak mi to ukazovalo 5800 kroků,pak jsem ho vypnul po čase zapnul,a ted ukazuje 4600 :D nevím proč,zvláštní,jinak tak denně nachodím cca 5000 kroků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu