Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

dneska zase :D když jsem otevřel nintendo,tak jsem měl 500 kroků a přibylo mi 10 mincí(1 mince=100 kroků)

EDIT:možná to přišlo až s updatem 3.0,a dělá to proto,že jsem ušel 1500 kroků,10 mincí jsem využil,a proto se mi z toho 1000 kroků smazalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevim jestli to tu bylo ale zitra se dockame GBA her z ambasadoru, konkretne techto ;)

F-Zero: Maximum Velocity

Super Mario Advance 3: Yoshi’s Island

Legend of Zelda: Minish Cap

Fire Emblem: The Sacred Stones

Kirby & The Amazing Mirror

Mario Kart: Super Circuit

Mario vs. Donkey Kong

Metroid Fusion

Wario Land 4

WarioWare, Inc.: Mega Microgame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyber me celkem potesil, urcite je co hrat, tesim se hlavne na TLoZ: MC abych si konecne zahral a dohral oldschoolovejsi 2D zeldu, navic jsem zvedavej na "nenintendackou" zeldu..... No a na Mario Kart: Super Circuit na GBA jsem vyrustal takze to bude poradna nostalgie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska vysel Eurosport channel pro 3DS a jelikož je samozřejmostí že u nás zase epujde napadlo mě že, bychom napsali nintendu dopis. Na otázku Proč? Proč nám nechcete povolit nintendo eShop pro ČR. (nintendo eShop je centrála veškerého softwaru který si chceme stáhnout ... omg já nevím jak to mám vysvětlit) Já vím už to tu bylo. Už jsme ten dopis jednou poslali. nintendo i odpovědělo, že se chystají lokalizovat společně s conquestem (český distributor) Wii a 3DS a další konzole do budoucna i pro ČR. Pamatuju si ale že velmi velmi dávno (rok 2007) byl na mojenintendo.cz forum to že Conquest bude lokalizovat wii pro ČR. Nintendo Channel bude pro ČR.... nic.

I kdybychom by jsme ten dopis poslali, i kdyby nám odpověděli..já bych jim napsal znova a znova. Denně. Dokud by s tím prostě něco neudělali!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý nápad lazyt,taky mě to štvě,ten eshop ještě,tam stačí nastavit UK kraj,ale například video a eurosport mě fakt štvě :XXX

jinak kosmiklove,jde převést i anagyph video do 3DS videa,ale je to obtížnější,a bude to černobílé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NINTENDO ESHOP VYŠEL DNES OFICIÁLNĚ PRO ČESKOU REPUBLIKU!

Poděkujme conquestu...a ta nadávka..tak někdy dokáže naštvat když čekáte a nikdo s tím nic nedělá...

na piratebay je kestažení celý avater pro 3DS je už celkově převedený takže by měl jít...rozdělený na 18 částí a ve 3D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Avatar zrovna stahuju. Sem na něj zvědav. :)

Českou verzi nintendo shopu beru s hodně velkou rezervou. Zatím jdou stáhnout jen dvě aplikace zdarma, protože nefunguje nakupování za kačky. Navíc chudáci slováci ostrouhali. V jejich regionu eurosport nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Napadlo mě (sice to sem nepatří ale píšu to sem, protože tohle je jediné téma, kde se o Nintendu mluví nejvíc) založit téma Nintendo ve filmech a seriálech (něco podobného už tu je u SONY) a jelikož se sem tam potkávám s nějakým filmem, kde vydím ten Nintendo výrobek, tak by se to hodilo o tom napsat a ostatní, kdyby taky přihodili.

edit: Vyšlo několik další romek pro 3DS ( a nechápu proč, když stále není žádný veřejný hack)

Super Mario 3D Land, Mario Kart 7, The Mercarines.

Uploader těchto her říká že je stačí hodit na flashkartu pro DS a spustit přes 3DS, což je samozřejmě hloupost, musíme počkat na vyvynutí nějaké té flashkarty do této doby jsou romky zbytečné (pro hackery užitečné)

Potom tady máme http://www.ludibria.com/index.php?sys=3ds což byla první stránka (společnost) která vydala první romky. Nyní jich už má přes 40 ale pouze v .NFO (?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu