Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

No, rád bych se dozvěděl, jestli to někdo zkoušel už flashnout, vím, že tu někdo psal, že ne... ale ale známe, že? ;) Protože to bych do něj šel hned i s výhledem na ban... Konzolové demo Mafia 2 už 10. srpna na Xbox Live a PSN.

Uvazujes trochu logicky? Kto to mal podla teba skusat flashnut? Flasheri v CZ, SK? Srandujes? :D To su flasheri a nie hackeri, si uvedom. Kazdy flasher caka na hackerov ako doteraz, ci to spojazdnia, alebo nie. A potom cakaju na presny navod na urcitych strankach, kde to hacker/i zverejnuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale no tak, tohle zase smrdí nějakou zbytečnou hádkou. Ptal jsem se na Se7ensins.com, odpověděl mi Diet Mod se slušnou reputací, že flashnout nejde a že je tam nová liteon mechanika s novym firmwarem. Pokud si to chceš ověřit, můžeš trošku pohledat, základní info o nový mechanice je tady http://www.xboxhacker.org/index.php?topic=15338.0, víc pro tebe udělat nemůžu :). Jinak to demo by se mělo za pár dnů objevit i normálně na netu ... pak ho jen hodíš na flashku a hraješ. Mimochodem, už můžeš instalovat hry na HDD i na zabanovaný konzoli.

//@romik: Dík, konečně to řekl i někdo jinej, než já :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To můžu no, protože s LT jsem si nechal udělat i unban :D.

A kedy si ho dal flashnut na LT? Ze aj "unban HDD" si potreboval k tomu dat robit :D

P.S. a kebyze si uvazoval logicky, tak sa na to nepytas, pretoze keby to X360S islo flashnut, tak by si tu mal o tom plne forum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, myslím, že to byla otázka celkem dost na místě, nemusíš ho urážet. Lidé se tu ptají na daleko zbytečnější a tupější dotazy, které tu jsou pořád dokola, narozdíl od tohoto. Eriku zatím flashnout nelze, musí se zase přijít na způsob, jak obejít novou verzi Liteon mechaniky, ale dej tomu tak měsíc, dva a dočkáš se.

Jinak Erik měl dělaný unban ještě před posledním dashem 9199.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak ze mě nedělej debílka... sám si. Já jsem ani nevěděl, že poslední dashboard povolil instalace zase zpátky... Už se o to moc nezajímám a ani jsem nevěděl, kdy ten box šel od oběhu, prsotě jsem se zeptal... projel jsem tenhle topic a forum a nikde to nebylo, tak jsem se zeptal, stačí? Nauč se česky.

Dík románku. :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Slimko" mám od včera a první jízdu cca 6 hodin vydržel s přehledem uvidíme na dlouho dobější zátěži

Neviem co je toto za informacia :D Ak by si chcel vediet, tak aj prvy Zephyr vydrzal vkuse hodiny a hodiny. Takisto Falcon. Otazne to uz bolo po mesiacoch, rokoch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojj all ...

Co se týče teplot, tak si myslím že to nebude tak vostrý jak tu někteří píšou ...

Už jen díky 45nm technologii výroby by to mělo topit a žrát míň jak předešlé verze Xka.

Jak měříte tu teplotu ?? Že dáte ruku na "odfuk" a odhadujete nebo teploměrem přiloženym na xko ?? Nejpřesnější měření teploty vidím nejpíš na nějaké teplotní čidlo přiložené mezi chladič a chip (jestli to teda jde a nepíšu tady nějakou sr**ku) :) popř. přiložit na chladič a měřit, měřit, měřit :)

Malá otázka na závěr: nevíte jak je to s verzí co má integrovanou flash 4GB, jestli tam je (bude) taky slot na HDD pro pozdější dokoupení? Řešili sme to na chatu a dospěli k závěru, že by měli být HW stejnej a tak i konektor a dok na HDD by tam měl nebo spíš mohl být. Co vy na to ??

Díky a pěknou noc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to souboj. Podle posledních informací na nás zaútočí dva bundly nového Xboxu 360. První bude se 4 GB velkým diskem a druhý s 250 GB diskem. To všechno už je jisté. Objevily se však fotky krabice a z nich je patrné, že konzole budou vypadat stejně. Rozdíl však nebude jenom ve velikosti disku. Malá poznámka říká, že u 250 GB verze budou na disku obsažena dema a hry. Můžeme se tedy těšit na nějakou hru zadarmo přímo na disku? Je to možné, nikoli však jisté. Druhou zajímavostí pro všechny uživatele nevlastnící pevný disk může být i ta informace, že Kinect si z Vašeho úložného prostoru ubere 175 MB. Všechny obrázky k této zprávě naleznete samozřejmě v celém článku.

1281117098_250gb-xbox-kinect-bundle-short-b.jpg

1281117118_250gb-xbox-kinect-bundle-tall.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže... Xbox 360 Slim doma mam, mam ho na dřevěne podložce(ktera byla ke stolu pod monitor) a leži na zemi v prostoru. Hral jsem na něm vcelku dlouho a musim řict že o XBOXU vubec nevim (hraju hry z HDD) a nezdá se mi že by "mega moc topil"(teplotu u horniho větraku odhaduju tak na 40-50°C), zatim jsem s nim spokojeny, jedine co mi vadi, jsou viditelne otisky prstu a prach na xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu