Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lol, tak květnovou nabídku jsem přivítal s otevřenou náručí (Stick it to The Man! a Pupeteer byly hry, které jsem s přítelkyní poctivě dohráli) a tohle je celkem meh, PixelJunk Shooter Ultimate jsem sice nehrál, na PS3 mám jen původní edici, ale tohle je celkem slabota, spíš by to chtělo na PS4 dvě hry, chápu náhradu za Resogun, ale ještě by to něco chtělo, třeba Knack, i když je to kravina, tak zadáčo bych to testnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to oficialni jsou to presne ty hry

Leaving PS Plus:

30th April: Stick it to the Man (PS4)

30th April: Payday 2 (PS3)

30th April: Brothers A Tale of Two Sons (PS3)

30th April: Muramasa Rebirth (PSVITA)

30th April: Everybody’s Golf (PSVITA)

Entering PS Plus

4th June: Pixeljunk Shooter Ultimate (PS4,Cross Buy)

4th June: Trine 2: The Complete Story (PS4)

4th June: NBA 2K14 (PS3)

4th June: Lone Survivor (PS3,Cross Buy)

4th June: Dragon’s Crown (PSVITA)

4th June: Surge Deluxe (PSVITA)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s TLOU nepocitej,ze bude zdarma,kdyz tedka ma vyjit na ps4. Popravde cekat az bude nekdy zdarma je trochu utopie u tak skvele hry.

Jak jsem již několikrát zmiňoval, podle toho, co psal Chris do komentářů na blog, bychom se TLOU v rámci PS+ her zdarma měli tento rok dočkat. Osobně jsem ps3 nezapnul od té doby, co jsem dohrál Tom Raidera z ps+, a dál asi ani nezapnu, dokud nedostanem nějakou pořádnou hru. Nemám na hraní zase tolik času a taky si nepotřebuju každou hru kupovat...proto mám taky předplaceno... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je vidět, že Sony se bude snažit co nejvíc utlumit ps3 tím, že nabídka ps+ bude horší a horší. Minulý rok se kluci před příchodem ps4 vyznamenali aby si lidi řekli jo super do toho jdu tak teď to budou dle mě jen sr*t a sr*t :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde vůbec píšou že ruší roční hry ?... Pokud si dobře pamatuji... tak za poslední 2 roky oznámily právě už 2x ps3 roční hry na E3. Takže v pondělí 9.6 u nás v 18:00 začíná konference SONY tak jsem zvědav.

Fred Dutton 29 May, 2014 @ 3:50 pm 7.2

Chris will be along to answer questions soon, but just to clarify, the annual ‘evergreen’ titles will not be replaced. Instead, you’ll be getting one additional PS4 game every month. So, 2 x PS3, 2 x PS4 and 2 x Vita each month for the foreseeable future.

Chris Howe 29 May, 2014 @ 4:28 pm 17.5

As Fred says above, the yearly games for both PS3 and PS VITA will not be replaced and will be leaving the service on 11th June so if you have not downloaded them, make sure you do now!

http://blog.eu.playstation.com/2014/05/29/playstation-plus-june-nba-2k14-dragons-crown-pixeljunk-2/

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pak jo, komentáře nečtu no v tom případě bez tak si myslím že je to správně po marketingové stránce. A existují vlastně 2 varianty buď o to nebyl zájem (můj případ ps+ mám a mám aj ps vitu, ps3, ps4 a roční hry jsem ještě ani nehrál) to znamená že podle nějakých statistik si zjistí jaké % ps+ uživatelů má o ten roční obsah zájem a pokud je pravda co psal Chris v tom blogu že tohle komunita chtěla tak proč ne u mě ten přesun z ps3 na ps4 proběhl. Druhá varianta je že se jim to nevyplatí finančně protože dá to určitě spoustu práce zajistit nějakou takovou hru po dobu 1 roku free... proto převážně roční hry byli od SONY. Musím, ale zase říct že chápu ty hráče co mají jen ps3 a platí si vlastně za tuhle službu je to tak trochu v*ser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s tím taky problém nemám. Kdo ma predplaceno na rok, tak stáhne hned a nemusí tam mít jednu hru cely rok. A jak by se to asi dalo udělat spravedliveji, nez: 3 platformy a pro kazdou dvě hry. Ja jsem spokojeny.

Tento měsíc se mi líbí jen DC pro Vitu, ale cena je porad normálně kolem 1000, takže hurá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu