Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

blbost, PSN+ platíš ze své peněženky (wallet) kterou máš na svém PSN účtu, tuto peneženku si "naplníš" platbou z bankovní karty nebo zadáním kodu z LiveCard a to na netu či přímo v PSN, při nákupu na PSN nehraje roli jakým způsobem sis peněženku naplnil, na netu to děláš přes tyto stránky, kde se přihlásíš ke svému účtu (email + heslo):

http://www.sonyentertainmentnetwork.com/video-game-store/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Me rikal praveze kamos ze na to plusko se to neda pouzit ze plusko musis koupit jen pres kreditku.Já nevím, právě proto se radči ptám protože si to chci koupit.

Včera jsem plusko taky kupoval přes 1000Kč PSN kartu :cheesygrin:

(respektive jsem si nabil wallet a pak koupil plusko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ÁÁÁÁha... už to vidim:

In other Plus news – there’s a new arrival in your Instant Game Collection this week. Wayforward Technologies’ acclaimed side-scrolling beat ‘em up reboot, Double Dragon Neon, will be available to download with the weekly Store update later today.”

Zdroj: http://blog.eu.playstation.com/2012/09/19/ps-plus-update-vita-support-arrives-in-november/ až uplně poslední malej odstaveček.... ach jo... chybí mi Ross ten to uměl podat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké budou další hry to nevím, ale ps+ doporučuji za tuhle cenu... Free hry jsou vesměs starší hry ale někdy i poměrně nové.. Taky tam jsou hlavně slevy což se ti vyplatí pokud kupuješ z psstore... Mimo to tam je ten automatický updat všeho, automatické zákohovaní save dat online apod. To nejspíš ale víš...

No jak říkam já to za tuhle cenu opravdu doporučuju...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké budou další hry to nevím, ale ps+ doporučuji za tuhle cenu... Free hry jsou vesměs starší hry ale někdy i poměrně nové.. Taky tam jsou hlavně slevy což se ti vyplatí pokud kupuješ z psstore... Mimo to tam je ten automatický updat všeho, automatické zákohovaní save dat online apod. To nejspíš ale víš...

No jak říkam já to za tuhle cenu opravdu doporučuju...

faktem je, že levnější to nikdy nebylo a pořádný obsah (z mého pohledu) se začal objevovat až letos v létě, do večera to musím rozštípnout...škoda, že už tam není Dead Space 2, mám koupený DLC Severed a to není s mojí verzí (sice taky evropskou, region 2, ale UK/FR/IT) hry kompatibilní, takže jsem ho ještě ani neviděl.

Dochází dech? Jak jsi na to přišel

no, už delší dobu se tam nějaký nový AAA titul zadarmo neobjevil, pouze některé stáhli, ne? Ještě před měsícem tam bylo každou chvilku něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak jste mě teda přemluvili:) vzpomněl jsem si večer na poslední chvíli, jsem natěšenej na Machinárium.

Mám jeden herní oříšek, mám nainstalovanou placku Red Dead Redemption a k tomu digitálně stažené a už nainstalované RDR Undead Nightmare (ale k tomuto CZ účtu už se znovu nedostanu, takže RDR UN nemohu stáhnout znova), obě hry RDR i UN jsou na HDD v jednom souboru, takže nejde smazat pouze základní RDR, aniž bych neodstranil i UN.

Dotaz zní: Jak se bude chovat digitálně stažené RDR z PS+ a budu si moci vůbec zahrát UN s touto digitální verzí RDR?

Jde mi o to, jestli placku můžu prodat a přitom si zahrát RDR i UN, to je vejm.rd, co?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak jste mě teda přemluvili:) vzpomněl jsem si večer na poslední chvíli, jsem natěšenej na Machinárium.

Mám jeden herní oříšek, mám nainstalovanou placku Red Dead Redemption a k tomu digitálně stažené a už nainstalované RDR Undead Nightmare (ale k tomuto CZ účtu už se znovu nedostanu, takže RDR UN nemohu stáhnout znova), obě hry RDR i UN jsou na HDD v jednom souboru, takže nejde smazat pouze základní RDR, aniž bych neodstranil i UN.

Dotaz zní: Jak se bude chovat digitálně stažené RDR z PS+ a budu si moci vůbec zahrát UN s touto digitální verzí RDR?

Jde mi o to, jestli placku můžu prodat a přitom si zahrát RDR i UN, to je vejm.rd, co?:)

ty už jsem to někde psal lbp 2a ještě 2-3 tituly normálně běželi. savy i dlc takže plotenky šli do světa....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
...tak jste mě teda přemluvili:) vzpomněl jsem si večer na poslední chvíli, jsem natěšenej na Machinárium.

Machinárium je pecka :-) Zapomněl jsem se u toho až do časných ranních hodin, takže vstávání bylo fakt super. Je to taková ta klasická hra stylu "... ještě tenhle level a pak už to opravdu vypnu a půjdu spát", ale opak je pravdou. Po dokončení každé úrovně jsem byl neskutečně zvědavý co bude následovat.

Tenhle typ her mě osobně hodně baví, zjistil jsem, že ani nepotřebuju žádné graficky náročné a akční pecky s pocitem, jestli to běží líp mě, nebo sousedovi na X360 anebo se dohadoval s PCčkařem. Machinárium a Limbo a nazdar :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu