Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

fakt? mě připadá ve videu ta grafika jako z PS2...co se tam jako dělá? To se tam dělají nějaká bojová komba se zvířátky nebo co? a je to jako adventura po městě nebo arény?

cela hra spociva v tom,ze si vyberes zvire, bud masozravce nebo bylozravce a musis prezit. Musis si sehnat zradlo, schovavat se pred tvymi neprateli a v neposledni rade se mnozit. Je to opravdovy survival.

to drak3go: ano myslim to vazne, jenom jsem zapomnel dodat nejlepsi hra roku z psn,co nevysla na BD. Na BD povazuji Dragon´s dogma jako nejlepsi pocin a pak borderlands2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cela hra spociva v tom,ze si vyberes zvire, bud masozravce nebo bylozravce a musis prezit. Musis si sehnat zradlo, schovavat se pred tvymi neprateli a v neposledni rade se mnozit. Je to opravdovy survival.

to drak3go: ano myslim to vazne, jenom jsem zapomnel dodat nejlepsi hra roku z psn,co nevysla na BD. Na BD povazuji Dragon´s dogma jako nejlepsi pocin a pak borderlands2.

nekecej, to je hustý:D vlastně v japonským videu k tomu píchaly dvě pandy:) je tam i slon? a nějakej mulťáček?

taky si to nemyslim :) a jeslti jo, tak mam vzkaz: "hey man... you are weird..."

Pro ty co neumí anglicky: "0100101001110011011010010010000001100100011010010111011001101110011001010110101000100001"

Sheldon Cooper říká, že tam máš chybu:) správně je to "0100101001110011011010010010000001100100011010010111011001101110011001010110101000100011":) nebo to byl Bender?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem včera hrál to hell yeah asi do půl druhý...no ale čekal sem že to bude lepší, podle toho co ste tady všichni psali... každopádně je to o dost jiné než ostatní hry od japonské segy... ikdyž dneska to asi zapnu zase, zatim mam asi 13 monster :D ale je to dost pr**l :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem včera hrál to hell yeah asi do půl druhý...no ale čekal sem že to bude lepší, podle toho co ste tady všichni psali... každopádně je to o dost jiné než ostatní hry od japonské segy... ikdyž dneska to asi zapnu zase, zatim mam asi 13 monster :D ale je to dost pr**l :D

Sem rád že se líbí :) já akorát zabil šílenýho Zeuse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon - příště si budu pamatovat :)

Doporučuju na Island jít! Ono ty monstra co zabiješ pak přiřadíš k práci, a během doby co hraješ (i co nehraješ) to vyrábí věci. Peníze, healt upgrade, items (včetně zbraní) atd. Takže je blbost to nevyužít :)

Ok přidam si tě, jen to nebude hned dneska. Mam tu jiný starosti než jen pařit hehe :D

Čim víc lidí v přátelých tim líp... kort takových co paří BF3 :) Máš nějaký DLC? Já mam zatim jen Back to Karkand, ale plánuju si pořídit Premium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu