Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no... :D

1) Na nový store se těšim, myslim, že to bude fakt lešpí a přehlednější a doufám, že to bude hlavně rychlejší!! A paypal by mě asi zase tolik nepotěšil, nevidím v tom rozdíl jestli budu platit přes pp nebo normálně kartou...

2) Dirt, kdyby sis přečetl pár posledních příspěvků před tím, než něco napíšeš, tak by si nemusel mít takové stupidní dotazy...

3) Mates, kdyby sis tady taky projel pár posledních příspěvků a zapojil k tomu hlavu, nebo aspoň google, tak to taky zjistíš...

4) Skoro všichni tady máme v podpisu to "přenosné id" od ps, ale zdá se mi že to moc nefunguje...ikdyž mam trofeje synchronizované, tak se mi tam neaktualizijí..nevíte jak na to? to musím jít pokaždé na stránky sony a tam to nějak refreshnout, či co? ...tak sem si to taky udělal na PlayFire a to se mi líbí mnohem víc, jen tam nejde vidět ps+ :( :D

E: co je ta hra retrograde zač? má cenu to stahovat?

EE: teď mi to došli s tim paypal placením...snad to bude lepší v tom že si tam nebudu muset posílat nejméně 150,- z karty když si chci něco kupovat (např kdybych chtěl avatar za 6,- a na ps účtě nemam žádné peníze tak si tam musím dát minimálně 150,-...)

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... :D

1) Na nový store se těšim, myslim, že to bude fakt lešpí a přehlednější a doufám, že to bude hlavně rychlejší!! A paypal by mě asi zase tolik nepotěšil, nevidím v tom rozdíl jestli budu platit přes pp nebo normálně kartou...

4) Skoro všichni tady máme v podpisu to "přenosné id" od ps, ale zdá se mi že to moc nefunguje...ikdyž mam trofeje synchronizované, tak se mi tam neaktualizijí..nevíte jak na to? to musím jít pokaždé na stránky sony a tam to nějak refreshnout, či co? ...tak sem si to taky udělal na PlayFire a to se mi líbí mnohem víc, jen tam nejde vidět ps+ :( :D

E: co je ta hra retrograde zač? má cenu to stahovat?

ad1) rychlejší to nevypadá, když najel na detail produktu Resi, tak se mu to několik vteřin zaostřovalo, než mohl přečíst písmenka:).

ad4) ano, musíš aktualizovat profil na http://cz.playstation.com/srp/93486054/language/cs_CZ/content/index.html

adE) retrograde je nějaká hudební hra, co jede pozpátku - za mě s.rágora:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurník, zas ostrouháme... a zrovna paypal bych využíval :(

BTW kolik lidí z vás dnes bude tahat All-stars Battle Royale betu?

Edit: Měl bych dotaz. Když jsem před rokem aktivoval druhej PS3 pro známý aby si skrz mě mohli stáhnout na vánoce do jejich novýho PS3 nejaky hry skrz muj učet.... musim jejich PS3 nechat na svym účtu aktivovaný, nebo ho mužu deaktivovat?

Kolik maximálně aktivovaných PS3 mužu mít? Ted tam mam 2xPS3, PSP a PS Vita. Plánuju pořídit druhý PS3 jen pro sebe, hodlam se stěhovat a tohle PS3 bych tu chtěl nechat.

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurník, zas ostrouháme... a zrovna paypal bych využíval :(

BTW kolik lidí z vás dnes bude tahat All-stars Battle Royale betu?

Edit: Měl bych dotaz. Když jsem před rokem aktivoval druhej PS3 pro známý aby si skrz mě mohli stáhnout na vánoce do jejich novýho PS3 nejaky hry skrz muj učet.... musim jejich PS3 nechat na svym účtu aktivovaný, nebo ho mužu deaktivovat?

Kolik maximálně aktivovaných PS3 mužu mít? Ted tam mam 2xPS3, PSP a PS Vita. Plánuju pořídit druhý PS3 jen pro sebe, hodlam se stěhovat a tohle PS3 bych tu chtěl nechat.

All-stars Battle Royale stáhnu, ale asi žádnej šlágr, nic moc jako Bionic Commando, ale třeba to bude sranda.

Pokud máš PSN účet založenej do cca 11/2011, lze ho aktivovat na 5ti systémech, novější účty už lze zaktivovat pouze na 2 systémech. Pokud chtějí známí hrát hry stažené z tvého účtu, musí být tento účet na jejich PS3 stále zadán, ale hrát mohou na svém účtu a do tvého už lézt nemusí. Jakmile jim ho v jejich konzoli smažeš, žádnou tvou hru nespustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš PSN účet založenej do cca 11/2011, lze ho aktivovat na 5ti systémech, novější účty už lze zaktivovat pouze na 2 systémech. Pokud chtějí známí hrát hry stažené z tvého účtu, musí být tento účet na jejich PS3 stále zadán, ale hrát mohou na svém účtu a do tvého už lézt nemusí. Jakmile jim ho v jejich konzoli smažeš, žádnou tvou hru nespustí.

No je to trochu jinak. PSN účet se dá aktivovat na pěti konzolích, hry koupený do 18/11/2011 se daj stáhnout na pět konzolí a hry koupený od tohoto data jen na dvě.

Ne, toto možné není. Nelze si z vlastního účtu v bance sám sobě poslat peníze na PayPal účet.

Nesouhlasim, možný to je jak z bankovního účtu na paypal, tak opačně. Pokud to teda nezrušili ale to dost pochybuju.

Upraveno uživatelem deepthroat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Nesouhlasim, možný to je jak z bankovního účtu na paypal, tak opačně. Pokud to teda nezrušili ale to dost pochybuju.

Jak lze sám sobě poslat z bankovního účtu peníze na vlastní PayPal účet? Já měl za to, že tohle nešlo nikdy, resp. to bylo proti podmínkám PayPal.

Ano, z vlastního PayPal účtu na vlastní bankovní účet to lze, stojí to však peníze na poplatcích.

Opačným směrem jsem našel možnost pouze pro ověřené bankovní účty a zároveň pouze pro U.S. bankovní účty - viz. podmínky PayPal ZDE

Pokud máš metodu, jak toto provést z českého bankovního účtu (u kterého mám zkušenost, že PayPal neověří), sem s ní, rád toho využiji (můžeš do PM ať nespamujeme topic o PSN).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý že já na PayPalu mam účet ověřený, trvalo to sice 2 dny a 3 telefonáty (z toho dva do GE Money a jeden na PayPal) ale podařilo se :)

Edit: Je ale fakt že mě skrz PayPal projde opravdu kvanta čísel denně. Největší problem byl s GE Money, protože jim se nechce cokoliv "nestandartně" plnit pro zákazníky... dost otravný hovory. PayPal byl o dost sdílnější.

Edit2: Zapoměl sem dodat že je zapotřebí vlastnit embosovanou kartu.

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Opačným směrem jsem našel možnost pouze pro ověřené bankovní účty a zároveň pouze pro U.S. bankovní účty - viz. podmínky PayPal ZDE

Tak beru zpět a aby to někoho nemátlo či neodradilo, musím to uvést na pravou míru.

Přihlásil jsem se pod svůj PayPal (PP) účet a skutečně tam ta možnost převodu peněz z vlastního bankovního účtu na vlastní PP účet je. Není tam teda funkce "Add money" jak stojí v tom odkaze přímo na PP, ale je to pod "Top Up", kde už je průvodce jak na to.

Je tam jedno striktní pravidlo, že jméno majitele PP účtu se musí doslovně shodovat se jménem vlastníka bankovního účtu, ze kterého jsou peníze převáděny. To může být celkem problém u "teenagerů" co si založili PP účet na své jméno, ale přitom nemají ještě svůj vlastní bankovní účet. Chápu to tak, že např. z účtu vedeného na některého z rodičů by to prostě platbu zamítlo.

P.S. Tato možnost tam dřív určitě nebývala, je to jedna z novějších funkcionalit (novějších myslím třeba i nějaký ten rok). Já si tam toho ani nevšiml, jelikož ten účet už mám založený asi 100 let :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu