Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Geohot končí!


Kailo

Recommended Posts

a jak víš že to co ty píšeš je pravda? (:

ono mu nikdo do hlavy nevidí a může si tvrdit co chce bez toho aniž by mu kdokoliv dokázal jkékoliv úmysly :D

Soudím podle toho, co jsem o něm (a od něj) četl. Pokud vím, nezmínil se vůbec o warez hrách

Prostě ps3 bez heacku je paráda tohle pochopí každej kdo si koupí ps3 a pár her ten pocit tak na tuhle pařbu jsem si težce vydělal a né jo tak tuhle bařbu jsem si poctivě 3 dny stahoval uznejte co je lepší.

Spíš tu jde o to, že tím, že zaplatíš za hru dáš vývojářům, pokyn, že se ti ta hra líbí a je "hodna" tvých peněz. Ale když to stáhneš, opovrhuješ placením a tím i kvalit hry. mě to přijde sprosté, vezmi si, kdyby jsi vyráběl auta a sotva bys ho dovezl do autosalonu, někdo by ti to ukradl s tím, že je to super auto, ale platit za něj nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Geohot je opravdový borec, zkus udělat něco podobného než mu začneš nadávat ! On nehackoval PS3 ani iPhone kvůli jeho "výdělkům" nebo kvůli hrám zdarma, ale kvůli tomu, že to je možné a že to jde dokázat.

On končí kvůli chamtivosti ostatních lidí, kterým jde jen o kradení her, jemu šlo o tu "prestiž" jako první hacknout PS3 a třeba podpoře PS2 her.

Až dokážeš něco takového, klidně mu nadávej. Osočuješ ho z něčeho, co není pravda. Jsi ubohej.

hele moc to nechapu...konci kvuli chamtivosti??co je to za kravinu??dyt je teda jedinej co radoby hackuje PS3 ne?tak kdyz se mu to nelibi tak proc to dela?spis to vypada jako kdyby rikal..hacknul jsem PS3 ...muzu hrat paleny hry..ale kvuli chamtivosti si to necham pro sebe.....btw a stejne kdyz nic neheckne tak nikdo nebude hrat palenky..jeste nic neni...

dela jak kdyby to uz bylo..a vsichni kvuli nemu zacali hrat palenky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele moc to nechapu...konci kvuli chamtivosti??co je to za kravinu??dyt je teda jedinej co radoby hackuje PS3 ne?tak kdyz se mu to nelibi tak proc to dela?spis to vypada jako kdyby rikal..hacknul jsem PS3 ...muzu hrat paleny hry..ale kvuli chamtivosti si to necham pro sebe.....btw a stejne kdyz nic neheckne tak nikdo nebude hrat palenky..jeste nic neni...

dela jak kdyby to uz bylo..a vsichni kvuli nemu zacali hrat palenky

napíšu to teda znova... on končí, protože chtěl PS3 "jen" hacknout. Ostatní ho začli podporovat, ale jen kvůli warez hrám. A jemu se nelíbí lidská chamtivost. On chce něco dokázat, ale ostatní chtějí profitovat na hrách. A to se mu nelíbí. Jde mu o tu prestiž, hacknout PS3, ne o to, stahovat hry jako na X/PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak spekuluje se o tom stále... že konzole z hlediska her vynášejí víc než osobní počítače..(nepočítam placené mmo hry ) a kdejací vývojáři si několikrát rozmyslí zda se jim to vůbec vyplatí.. viz. teď red dead redemption na konzole je a na pc teprve bude ..už je tam určitá odtažitost :D

kdybych měl natuněnej počítač tak mě to hlodá že to na pc ještě neni a na konzolích už to kdejakej pátek vesele hrajou ...

Tohle je právě jedna z příčin, proč se na PC prodá o něco méně. Obvykle každý chce hrát hru co nejdříve, hlavně, když se na ní těší a nějaký půlrok je už dost, to si jí radši koupí na konzoli. To je ale problém čistě vydavatele, pokud si chce podkopat jednu platformu. To ale nemá nic společného s pirátstvím.

Dále hodně záleží na typu hry, co naplat, na PC jsou hry pořád trochu jinačí, než na konzolích. Třeba Dragon Age se prodával na PC mnohem lépe, než na konzolích (po právu, PC verze je jasně lepší). BioWare tuto hru na PC neodflákl, jak je často zvykem a vyplatilo se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napíšu to teda znova... on končí, protože chtěl PS3 "jen" hacknout. Ostatní ho začli podporovat, ale jen kvůli warez hrám. A jemu se nelíbí lidská chamtivost. On chce něco dokázat, ale ostatní chtějí profitovat na hrách. A to se mu nelíbí. Jde mu o tu prestiž, hacknout PS3, ne o to, stahovat hry jako na X/PC.

no to jo..ale s tim musel pocitat......jen jestli nekeca...pac nevi jak na to...kdo vi..me je to jedno..palenky nepalenky...na Xboxu je Flash(sice obcas za cenu Banu)uz dlouho...a jsou hry horsi?spis naopak..Xbox je na tom vyborne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě ps3 bez heacku je paráda tohle pochopí každej kdo si koupí ps3 a pár her ten pocit tak na tuhle pařbu jsem si težce vydělal a né jo tak tuhle bařbu jsem si poctivě 3 dny stahoval uznejte co je lepší.

Tohle můžeš praktikovat na všech platformách a nepotřebuješ k tomu neprůstřelný HW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak ono stačí jak se projevuje nátura většiny těch čekatelů na hack, mnohých zde nevyjímaje.

Kdyby to dokázal (a nikdy neříkej nikdy), všichni by ho vyzdvyhovali do nebes a pěli na něj ódy. Teď vyleze jedna zpráva o ukončení jeho činosti, a objevují se názory jakože je to "bastard" a najednou je on ten, kdo může za odstranění možnosti "Install Other OS" z nabídky. To je vážně hnus !!!

Jestli tuto zprávu vydal schválně, aby zjistil, jestli opravdu jeho přivrženci jsou a budou vždy na jeho straně, anebo jestli jde povětšinu jen o ku**y převlečené za kamárády, tak si myslím, že je teď hodně zklamanej. A po právu. Jestli to nemyslel nejdřív úplně vážně s tím prohlášením, tak teď to rozhodně udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jo..ale s tim musel pocitat......jen jestli nekeca...pac nevi jak na to...kdo vi..me je to jedno..palenky nepalenky...na Xboxu je Flash(sice obcas za cenu Banu)uz dlouho...a jsou hry horsi?spis naopak..Xbox je na tom vyborne..

Na X není tolik pirátů jako na PC, ale jinak je to spíš díky MS :) (nejspíš).

On si myslel, podle všeho, že to lidé myslí " v dobrém" ale časem pochopil, že ne.

Tak ono stačí jak se projevuje nátura většiny těch čekatelů na hack, mnohých zde nevyjímaje.

Kdyby to dokázal (a nikdy neříkej nikdy), všichni by ho vyzdvIhovali do nebes a pěli na něj ódy. Teď vyleze jedna zpráva o ukončení jeho činosti, a objevují se názory jakože je to "bastard" a najednou je on ten, kdo může za odstranění možnosti "Install Other OS" z nabídky. To je vážně hnus !!!

Jestli tuto zprávu vydal schválně, aby zjistil, jestli opravdu jeho přivrženci jsou a budou vždy na jeho straně, anebo jestli jde povětšinu jen o ku**y převlečené za kamárády, tak si myslím, že je teď hodně zklamanej. A po právu. Jestli to nemyslel nejdřív úplně vážně s tím prohlášením, tak teď to rozhodně udělá.

Ano, to máš pravdu :). Je to možné, a tím se právě ti lidé nejvíc ukázali. Podle toho, co psali někteří lidé na EG do komentů, příspíval do iPhone fóra, tak to asi taky pomohlo to zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad nemyslíte vážně, že nevěděl nebo si myslel, že se bude hack využívat HLAVNĚ k piráctví her ? :lol::lol::lol:

To mě také přijde dost divné. Co jsem sledoval tenhle případ, on oznámil, že v rukou CFW, který obešel ochrany a bla, bla, bla. Ale pak kde nic, tu nic. Mě to trochu přijde, že něco plácl, a teď se snaží nějak vycouvat.

Ale možná je to všechno jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
On končí kvůli chamtivosti ostatních lidí, kterým jde jen o kradení her

Tohle tušil nebo dokonce věděl /musel vědět/ dopředu. Takže ať neplácá kraviny a Vy mu to tolik nežerte.

asi tak...to je jako kdyby zlodej aut rikal ze se naucil otevirat auta ale ze nepocital s tim ze by je nekdo chtel ukrast :D

Přesně tak :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to de facto de taky využít, pracovat v servisu a otevirat lidem auta když ztratí klíče :D.

jo jasne :D

dobry den...ja jsem si jen odbehl do kramu..a zapomel si klice v zapalovani...a kdyz jsem prisel..bylo rozbite okenko a klice nikde...nenastartoval by jste mi to...a toho okenka si nevsimejte(stejne to hned prodam) :D

no trochu OFF

jinak podle me bud keca...a kdyz ne tak at to heckne a ukaze aspon video...at ma teda *dobrej* pocit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jasne :D

dobry den...ja jsem si jen odbehl do kramu..a zapomel si klice v zapalovani...a kdyz jsem prisel..bylo rozbite okenko a klice nikde...nenastartoval by jste mi to...a toho okenka si nevsimejte(stejne to hned prodam) :D

no trochu OFF

jinak podle me bud keca...a kdyz ne tak at to heckne a ukaze aspon video...at ma teda *dobrej* pocit

Takymožnost :D "Zdravím, nemohl byste mi hacknout tohle PS3? Kámoš mi to půjčil tak si to od něj nesu, trošku jsem přidal do kroku tak jsem zpocenej ale neukradl jsem to" :D

Je tu možnost že to tak udělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm koukni jak dopadaj tituly na pc. a je to jen díky tomu že se na nich " až moc pirátí " ... chceš snad to samé na konzole?..

Hm, aha... PS1, PS2? Konzole maj oproti PC jednu obrovskou výhodu - každým pár let přijde úplně nová architektura a proto nikdy ty hry na úrovni PC her nebudou. A všichni víme, že na PC pořád vychází nejnovější pecky stejně jako na konzole. Kdyby se jim to finančně nevyplatilo, tak by to přece už dávno nedělali.

Pirátství na PC je určitě veliký a větší, než kdy bude na konzolích, ale v konečným počtu se jim to pořád vyplatí a víc, než na konzolích, kterých je prodáno dejme domu 70mil (PS3*Xbox360) a PC má ve vyspělejším světě skoro každá rodina... Jen tak mimochodem, prodej her v ČR tvoří z nějakých 65 až 70% PC hry, o zbytek se dělí všechny aktuální konzole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, aha... PS1, PS2? Konzole maj oproti PC jednu obrovskou výhodu - každým pár let přijde úplně nová architektura a proto nikdy ty hry na úrovni PC her nebudou. A všichni víme, že na PC pořád vychází nejnovější pecky stejně jako na konzole. Kdyby se jim to finančně nevyplatilo, tak by to přece už dávno nedělali.

Pirátství na PC je určitě veliký a větší, než kdy bude na konzolích, ale v konečným počtu se jim to pořád vyplatí a víc, než na konzolích, kterých je prodáno dejme domu 70mil (PS3*Xbox360) a PC má ve vyspělejším světě skoro každá rodina... Jen tak mimochodem, prodej her v ČR tvoří z nějakých 65 až 70% PC hry, o zbytek se dělí všechny aktuální konzole...

Naopak, viděl jsem nějaký průzkum, kdy se první nějaké hry (možná MW2 ale nevim) prodalo na PC jen 10% z celkových prodejů. Nevím, jak to je celosvětově, ale asi se to dost liší podle země. Tenhle průzkum byl myslim ve VB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmně, všichni ps3kaři řikaj že je to lepší ale jen kvuli tomu že to nejde a asi nikdy nepujde a chtřej se něčim utěšit :D

mě jakožto nesomrákovi opravdu nevadí kupovat si hry :-) ......zato váš Alan Wake se nedopracuje ani druhýmu dílu páč si ho každej vypálil.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AW se opravdu neprodával moc dobře, to je fakt, nějakých 500k kopií není nic moc. Jenže on se neprodával moc dobře ani v zemích, kde je míra pirátství na nízké úrovni. V tom bude i něco víc, než jen tento problém. Jiné hry nemají problém dosáhnout i několika milionů na stejné platformě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
mě jakožto nesomrákovi opravdu nevadí kupovat si hry :-) ......zato váš Alan Wake se nedopracuje ani druhýmu dílu páč si ho každej vypálil.........

Než zase plácneš nějakou blost, tak si aspoň přečti pár první postů :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geohot musel vědět do čeho jde...o tom vždycky lámání ochrany byly...at ted nehraje chudáka. Víte proč mu lidi nadávaj? protože se zachoval nejdřív jako vůl pak lhář a potom jako zbabělec...Nejdřív jako vůl že vubec vysvětloval jak prolomil ochranu, než jí vubec vydal (co to je za kravinu, dyt mu muselo bejt jasný že v novym updatu to opravěj jako u každýho exploitu..tohle se prostě nedělá. I ted se čeká než na iphone vyjde novej OS aby se uvolnily JB a unlocky), potom co zrušili OtherOS tak se projevil jako lhář když řikal že to nevadí, že on to stejně udělá, že udělá CFW kde OtherOS bude a nakonec jako zbabělec kterej se na to vykvajz, ještě nám za to vynadal a my tu ted zůstali s pokusem o hacklou konzoli aa kvuli tomu přišli o OtherOS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu