Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hackerům


MenFis

Recommended Posts

Jestli máš 3.42 a 3.50 moc nedoufej že se objeví nějakej PSfreedom port schopnej bootovat na těchto FW.

Grupy a devs se tedka specializujou na 3.41, která už je téměř komplet celá dekryptovaná, není tedy duvod když není samotná 3.41 ještě uplně známa HB scéně pouštet se do novejsich FW. Ti co nespechali a neupdatovali mužou brzo očekavat nějaké upravené firmwary s injectnutýma knihovnama a prx.kama z novejsich FW a pak je lehce loadovat z USB bez nutnosti updatování konzole.

Ale prozatím bych to neviděl na port pro 3.42, 3.50 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kašli na JB a šetři na originálky, možná JB odezní tak rychle jak se objevil, mám namysli co se týká nadcházejících her, už se s takřka jistotou ví, že GT5 se odložilo kvůli možnému budoucímu prolomení a kdo ví co soudruzi vymyslí, třeba to bude tak, že JB a jeho budoucí mutace budou na to krátké a užije si s ním jen hry do nynějška, ale třeba taky ne. Každopádně, pokud chceš plný zážitek, kašli na JB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si JB pořídim jedině pokud to vymyslej i na novější verze FW....pokud ne...sem pro origošky...až tolik mě to neva si ty hry kupovat....abych musel neupgrejdovat FW...třeba MEdal Of Honor prej na 3.41 nejde spustit...vyžaduje vyšší....je to zároven i omezení ten JB v týhle podobě kde se musíte držet na 3.41...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu