Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XVAL - ověření bezpečnosti hraní na LIVE


Salazar

Recommended Posts

Převzato z xbox-zone !

Prográmek zjistí jestli mám konzole Ban nebo , zda se dá Ban očekávat .

Použití :

-vyplňte sériové číslo

-vyplňte hodnotu X ( my xbox -> system settings -> console settings -> system info )

-poté program vypíše výsledek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umí to pouze určit jestli je už konzole zabanovaná? Nebo i to, že už je na seznamu(někde v databázi microsoftu) pro budoucí zabanování např.při nejbližší banovací vlně.

Pokud ano tak je to užitečný, ale pokud určí pouze to, že máš ban až ho prostě dostaneš tak je to k ničemu, to každej stejně zjistí až vleze na livko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umí to pouze určit jestli je už konzole zabanovaná? Nebo i to, že už je na seznamu(někde v databázi microsoftu) pro budoucí zabanování např.při nejbližší banovací vlně.

Pokud ano tak je to užitečný, ale pokud určí pouze to, že máš ban až ho prostě dostaneš tak je to k ničemu, to každej stejně zjistí až vleze na livko.

No hlavně to určí, jestli je tvoje konzole příp. flagnutná (po přípojení na Live! téměř 100% BAN), že na Live! nesmíš lézt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně to určí, jestli je tvoje konzole příp. flagnutná (po přípojení na Live! téměř 100% BAN), že na Live! nesmíš lézt

No dobře, ale co tím získáš?Pokud zjistíš, že budeš zabanovanej tak se teda nebudeš připojovat na live a jsi na tom vlastně stejně jako ten co už zabanovanej je.HDD už se neblokuje tak v čem je výhoda nedostat banána ale tzn.že už nikdy na live nepolezeš.

Jedině snad ztráta záruky ale to jen hádám, protože stejně je mechanika flashlá a jak to je potom se zárukou přesně nevím.Jestli se musí vrátit zpět fw nebo na to kašlou?

Ještě mě napadlo že to má ještě snad smysl, když od někoho kupuješ použitý xbox-ověřit si jestli neni označen pro ban.To pak jo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si , že když reklamuješ v záruce a telefonicky zadáváš číslo konzole , tak ban okamžitě zjistí a reklamaci neuznají . Pokud je konzole jen flagnutá , tak si ji odvezou . Jak to dopadne dál - to už je otázka . Takže nelézt s flagnutou konzolí na live smysl má .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

Tak když už je tohle téma po třech letech zase otevřené, pochlubím se se svým výsledkem - před rokem a půl jsem měl "Failed AP25 Challenge" a teď jsem to zkusil znova a hle - "Secdata is Clean"...? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Tak když už je tohle téma po třech letech zase otevřené, pochlubím se se svým výsledkem - před rokem a půl jsem měl "Failed AP25 Challenge" a teď jsem to zkusil znova a hle - "Secdata is Clean"...? :D

Taky tak , před rokem možná dvěma flagnutá konzole a teď mi to píše Secdata is Clean :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu