Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Moderators
před 28 minutami, SAIXX napsal:

Jen je otázka draku jestli to do těch 25ks stihneš emoji3.png

Tak jsem to stihl, i když těch timeoutů při tom objednávání bylo, že jsem myslel, že se tím snad ani neproklikám :) V potvrzení stojí, že odesílají během 7-10 dnů, tak už se těším. Nádherný kousek do sbírky za parádní cenu, Colorware je TOP ve svém oboru. Viděl jsem od nich už hodně povedených kousků a jsou vedle sériové produkce jediní, od nichž stojí za to custom produkty pořizovat. Navíc omezený počet na 25ks? Jakože wow, no to jsem zvědavý, kolik si za ně budou říkat na eBayi :D

Vedle mých 20th Anniversary Editions PS4 se bude fakt vyjímat :wub:

Můžu se zeptat, kdes na ni narazil a jak stará je ta informace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No narazil sem na to ve videu kde dělal pohled na nový Platinum sluchátka a vydaný bylo včera . Jak stará informace bude netuším ale asi ne moc dlouho pokud si stihnul se dostat do těch 25ks [emoji6]

EDIT: kdyžtak video zde https://www.youtube.com/shared?ci=25CfYKN1G1U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera sem konecne hral WD2 a mam FULL HD tv a musim rict ze ta grafika je neskutecna.moje stara si myslela ze koukam na film:))a videl jsem tuhle  hru u kamose na ps4 normal, tv ma tu samou jak ja.A jestli nekdo este napise ze neni videt rozdil tak je to ♥♥♥:)srrr ale je to tak.To same B1 a NiOh proste sem za PRO moc rad:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhlásil bych soutěž - NAJDI 10 ROZDÍLŮ.

maxresdefault.jpg

Já hrál na obou verzích PS4 a přišlo mi to totožné, u PRO možná nepatrně větší viditelnost, ale to je asi tak vše. Za to sekání po vydání hry mi to nestálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jsem ted na netu na mobilu, takze nemuzu projizdet videa na YT, ale jestli neco chces videt, zadej PS4 vs PS4 Pro graphic comparison a jsem si jisty, ze toho dost najdes. Pokud ne, vecer ti sem z wifi neco pridam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, perry napsal:

@Martinoslav nejaky priklad Martěne? :)

Uz jen to ze hry co byly v 900p napr. Battlefield, mafia, uncharted multiplayer. Vetsinou vsechny jedou uz ve full hd a je to sakra poznat. + jeste stiny, textury atd. No je toho dost a ten super-sampling ze 4k nebo 2k na 1080p je dost poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 8 hodinami, kruta napsal:

Vyhlásil bych soutěž - NAJDI 10 ROZDÍLŮ.

maxresdefault.jpg

Já hrál na obou verzích PS4 a přišlo mi to totožné, u PRO možná nepatrně větší viditelnost, ale to je asi tak vše. Za to sekání po vydání hry mi to nestálo.

Hlásím první (a zároveň asi poslední) nalezený rozdíl - po pečlivém prozkoumání jsem na levém obrázku našel nápis "PS4", zatímco vpravo je "Pro" :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu