Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Udělat novej topic kde se budou hromadit margetingové tlachy pro Pro a proti Pro a pak to prodáme Sony. Jinak já s Nioh na new TV spokojennost. teď instaluji Uncharted 4 a připravuji se na grafickej Orgasmus;) (no flame). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Smartmax napsal:

PS4 pro v žádném případě není 4k konzole. Nativně toto rozlišení není schopna dát. A pokud ano, jsou to jen graficky méně povedené hry nebo hry starší.Tečka....Všechno jsou to jen přepočty.

Ohledně toho HDR....velmi pochybuju, že u TV za 20k je to HDR něco jiného než marketingově lákavé pozlátko. Skutečné HDR mají imho až televize mnohem dražší. Při pořizování TV bych se na tenhle parametr úplně vykašlal. Prozatím.. A je to imho i u her jedna z méně podstatných funkcí. Vemte si, že na PC toto lidi vůbec neřeší, monitory s HDR ani nejsou....

Já bych na ps4 pro uvítal co možná nejvíc her ve full hd, 60 fps a kvalitní vyhlazování. Pak tady ty opičárny okolo nebudou nutné a to by byla pro mne podstata sloganu this is for the players. Takhle mi to přijde spíš this is for bfus (bfu-nezkušený user, lama).

 

 

Jsem ti prave psal jsak to funguje, hdr je marketing pro filmy/serialy, ale pro hry to smysl dava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 Pro samozřejmě nemá výkon aby utáhla 4k nativně ale využívá různých způsobů upscalingu a výsledný obraz v pohybu vypadá na 4k televizi velice dobře. Doporučoval bych každému pokud bude mít možnost aby si vyzkoušel PS4 Pro na pořádné HDR televizi, za mě má HDR na vnímání obrazu mnohem větší vliv než zvětšené rozlišení. Samozřejmě u televizí za 20k je HDR jenom marketing ale i tam je aspoň možnost vyššího rozlišení. Osobně bych doporučil každému majiteli 4k TV PS4 pro (ten rozdíl je opravdu vidět a časem až budou hry psané od začátku i na Pro bude větší). U Full HD televize jsem neviděl moc rozdíl, konzole je tišší a rychleji reaguje než moje původní ale obrazově to bylo skoro nastejno (porovnával jsem ještě bez boostu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak protože, ps4 nemá výkon na nativní 4k, tak některé hry v nativním 4k běží. Děkuji za další vsuvku z alternativní reality.

HDR10 na LCD TV za 20 bude často lepší než na LCD TV za 50.
Já to píšu protože vím jak HDR10 funguje a mám TV za nějakých 14000 a stejně velké TV za třínasobek ceny nemají lepší obraz, často horší. Ty víš jak HDR10 funguje a viděl jsi to na levné TV, nebo píšeš lži?

Rád bych si koupil lepší dražší televizi, ale dražší nemají lepší obraz, rozhodně ne v reálném světě - ono, že něco sonda naměří nemá s realitou nic moc společného, ale je to každýho boj jestli věří marketingu a uměle vytvořeným číslům nebo vlastním očím.. BTW i v definici HDR10 od smpte se mezi řádky píše, že to v reálnem prostředí moc nefunguje obecně :D

Za mě obrazově nejlepší v Evropě dostupná LCD TV byla PFL9707 a žádnou lepší od té doby nikdo nevyrobil. Obecně nejlepši LCD asi Sharp UD1, ale ta nikdy v Evropě co vím nebyla. Jinak je to docela prašť jako uhoď, někdy o něco víc přašť.

OLED co jsem viděl, zatím teda jen v Alze apod., tak moc ten reálný svět taky nezvládaj, i když je to lepší než všechno možný jiný v tom rozměru a rozlišení za neabsurdní částky, není to nic co by reálně zobrazovalo tak, abych za to ty peníze dal.

Jako jo, uznavam, ze je chyba na tohle reagovat, proste at si kazdy kupuje co chce, kdo chce podle oci, kdo chce podle recenzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že jsem jich viděl hodně když jsem vybíral TV a je to obrovský rozdíl. Není mi jasné jak 4k televize za 20k s 8bit panelem a bez local dimmingu vykouzlí HDR obraz? Kde vezme potřebnou svítivost? PFL9707 byla samozřejmě skvělá televize. Já zase nevím v které realitě utáhne podtaktovaná grafika Radeon RX480 nové AAA hry ve 4K. Graficky jednodušší hry a remastery z PS3 samozřejmě zvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A videl jsi jak realne zobrazuji, nebo demo s fake hdr/nehdr v obchode? Televize s panelem, který je schopný zobrazit pouze 8 bitů definice každé barvy samozřejmě HDR10 podporovat nemůže :D (i když nevím, možná by šla vymyslet nějaká šílená PQ implementující zobrazovací magie, ale to už je mimo moje znalosti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Čím to asi bude, že některé hry v tom nativním 4k běží? Hmm? Nebude to tím, že je rozdíl když v 4k běží tetris a nebo crysis 3? Ono takové last of us, ať už je jaké je kvalitní, tak ta grafika vznikla v době ps3. Na její poměry je to skutečně skvělý počin, ale ta grafika je i po remasteru v dnešní době už překonaná.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.mall.cz/herni-konzole-ps4/sony-playstation-4-pro-1tb

 

na mall skladem, tak šup šup...

 

EDIT: tak jsem ji objednal, měl jsem tam nějakou slevu.....Mno a zároveń i NIOHa....když už je to v této hře tak vidět, ten upgrade....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu