Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Čau, nevím zda to tu bylo, ale na netu se začínají objevovat tyhle obrázky PS4 Pro Retro. Každopádně už u PS4 byla udělána speciální edice při 20tém výročí PlayStationu. Přikládám obrázek, nějaký info se dá dohledat podle stréca gůglu. Za mě osobně je ten design konzole naprosto super. 

ColorWare-Limited-PS4-Pro-Retro-1-1170x654.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Martinoslav napsal:

Uz to tu bylo :) Myslim, zetuhle edici pustil do obehu colorware a slo tusim jen o 25 kusu. Jednim ze stastnych majitelu by mel byt @drak3go 

Aha, to jsem nevěděl, každopádně ta konzole (pro mě) vypadá fantasticky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drak3go tenhle kousek ti úpřimě závidím, ale na druhou stranu je fajn že je alespoň jeden u nás v ČR, mám běžnou PS4 Pro + TV 4K s HDR a na některých hrách je to nádhera např. Uncharted 4, Rise Of The Tomb Raider, Skyrim, nebo příští týden Horizon, proti běžné PS4 na TV s 4K je to dost velký rozdíl ale je taky dost důležitá kvalitní TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Však jsem na ni taky po právu hrdý ... za ty prachy :wink:

Tady na tom videu je pěkně odprezentovaná, je krásný, jak se designem a zpracováním přiblížili konceptu původní PS, dokonce až z toho videa jsem si všiml, že to logo PS na horním krytu je otočené o 90 stupňů oproti klasické PS4 Pro, což jsem dosud nevěděl, protože jsem ještě PS4 Pro neměl :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Smartmax napsal:

Ta retro PS4 pro je ale stále k objednání...dodání do dvou týdnů dle webu?....je tam i slimka....

No asi ne, prej bylo jen pár kusů. Pokud máš zájem tak za 2500$ je na ebay :D draku zkus aspoň přiblížit cenu, pač by mě to za tento skvost zajímalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
No asi ne, prej bylo jen pár kusů. Pokud máš zájem tak za 2500$ je na ebay [emoji3] draku zkus aspoň přiblížit cenu, pač by mě to za tento skvost zajímalo. 


Edice byla dostupná pouze ve 25ks celosvětově. Cena jen za samotnou konzoli byla 899$ takže těžko říct jestli se drak podělí na kolik celkem ho ten skvost vyšel.
Sem ale rád že alespoň jedna se k nám dostala [emoji4]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, strejda999 napsal:

No asi ne, prej bylo jen pár kusů. Pokud máš zájem tak za 2500$ je na ebay :D draku zkus aspoň přiblížit cenu, pač by mě to za tento skvost zajímalo. 

Ano, asi maj bordel na stránkách, ale uvádí two weeks shipping....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, drak3go napsal:

Stála $899 přímo z výroby, nemusel jsem ji naštěstí přeplácet na ebayi :)

 

Draku byl nějakej pořadník nebo registrace? Každopádně nechápu jak se k 25ks celosvětovo můžeš jen tak dostat. Já to objevil teprve včera na netu a vůbec netušil že tuhle (limitku) dělají. Jde koupit samozřejmně milion skinu na klasickou PS4 Pro ale tohle se mě vážně líbí snad víc jak cokoliv jiného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, strejda999 napsal:

Draku byl nějakej pořadník nebo registrace? Každopádně nechápu jak se k 25ks celosvětovo můžeš jen tak dostat. Já to objevil teprve včera na netu a vůbec netušil že tuhle (limitku) dělají. Jde koupit samozřejmně milion skinu na klasickou PS4 Pro ale tohle se mě vážně líbí snad víc jak cokoliv jiného. 

Pro upřesnění, tohle není limitovaná edice od Sony ale od firmy Colorware. Prodávají různé věci Iphony atd. v různých barvách http://www.colorware.com/p-718-playstation-4-pro.aspx

Ale vypadá to že vyrobili další kusy https://www.colorware.com/ShoppingCart.aspx?add=true&ReturnUrl=showproduct.aspx?ProductID=734

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 2 hodinami, strejda999 napsal:

Draku byl nějakej pořadník nebo registrace? Každopádně nechápu jak se k 25ks celosvětovo můžeš jen tak dostat. Já to objevil teprve včera na netu a vůbec netušil že tuhle (limitku) dělají. Jde koupit samozřejmně milion skinu na klasickou PS4 Pro ale tohle se mě vážně líbí snad víc jak cokoliv jiného. 

Mluvilo se tady o ní už v lednu (jak psal Martin), vlastně nás na ni upozornil @SAIXX, díky kterému jsem se o ní poprvé dozvěděl.

Jelikož vím, jak to u těchto věcí je, nečekal jsem na nic a hned objednal. V opačném případě to bývá tak, že za to musš platit x-násobek ceny někde u překupníků. Zřejmě upozornění od @SAIXX přišlo těsně po oznámení, protože snad dva dny poté už těch 25 ks měli vyprodaných.

Colorware je TOP značkou ve svém oboru a právě od nich pochází hodně limitovaných, speciálně navržených designů konzolí. Dost často si u nich producenti her nechávají dělat speciální edice do soutěží apod., které bývají limitované mnohdy i jen na pár, nebo dokonce jediný kus. Nejde o sériovou produkci jako v případě retailových konzolí, Zároveń je to ale firma jako každá jiná, která potřebuje vydělávat a to zřejmě je důvodem toho, že mají na svém webu možnost ji objednat. Zřejmě nepočítali při oznámení 25 ks s takovým zájmem a po vyprodání během pár dní ucítili $$$ :)

Jenomže první sérii limitovali počtem 25 ks a každou individuálně očíslovali XX of 25, takže co teď? Jak je vidět na jejich shopu, už tam nemají zmínku o limitaci na určitý počet kusů a už nikde není zmínka o tom, že budou číslované. Prostě nebudou, teď už to nejde. Takže 26tá a každá další už nebudou číslované.

S ohledem na ten zájem asi i proto u těch PS4 Slim Retro zvedli ten počet limitovaných číslovaných kusů na 50 :D

Jinak naprosto souhlasím s tím, že jakékoliv stickery, decaly a co já vím co všechno je spíš k pláči, to se s tímhe prostě nedá srovnat. Jelikož neočekávám od Sony v nějaké brzké době nějakou podobnou edici, třeba té 20th Anniversary u PS4 nebo tak, šel jsem do ní.

Objednat ji teda nebylo úplně bez problémů, nejdřív se mi ozval ředitel prodeje a ujišťoval se, že jsem opravu z ČR a že svůh zájem myslím vážně :D, potom jsme  kvůli poměrně přísnému zákonu v USA o zneužití platebních karet dlouho hledali způsob, jak za zboží zaplatit (PayPal neberou a nad kartami, vydanými mimo USA, nemají dohled a potřebovali ujištění, že u karty kterou platím, jsem její majitel), potom proběhla nějaká komunikace ohlednč čísla, které bude moje konzole mít a v neposlední řadě jsme řešili jak bezpečně přepravit zásilku ze zámoří tak, aby mi nepřišla rozsekaná na kusy.

Omlouvám se za delší příspěvek, ale chodí mi dost PM s dotazy ohledně tohoto nákupu, platby, dopravy, tak snad tohle poslouží jako odpověď všem případným zájemcům.

P.S. Když už tam mám teď takové kontakty :D tak se schválně doptám, co že tak najednou obnovili možnost znovu si ji objednat :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Psal jsem to uz v tematu, ktere se tyka primo zmineneho FW, ale zopakuju to teda i tady. FW 4.50 uz je ve veri BETA 4 a v minulosti vzdy byly 4 betaverze nez vydali firmware pro vsechny, proto ocekavam, ze to bude v radech dnu, max dvou tydnu.

edit: Pokud byste si chtel nekdo ten FW vyzkouset jeste pred vydanim, tady jsem na nej nasel odkaz: https://senaxx.stackstorage.com/s/L1zr3lCKm8B3pPW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu