Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nemyslim. Respektive Sony by asi chtelo ale zalezi kolik prace to da vyvojarum. Nevim jak to ma PRO ale MS se chvasta ze ma asi 60 profilu pro vyvojare jak hru optimalozovat pro scorpio tak aby to bylo co nejmene narocne...otazka je jestli to same nema Sony a jestli je to tak jak tvrdi a opravdu to je ''bez'' namahy...

Nicmene ve svetle vyrceneho bych byl rad kdyby se hry posunuli i na ps4PRO a ja mohl svuj slim poslat do sveta a divat se na lepe bezici a lip vypadajici hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolem scorpia je teď hodně vzruchu a neříkám, že neoprávněně....Ale myslím, že s jeho příchodem to bude naopak ještě horší, než teď. Nebude jen jeden upgrade, ale budou dva....navíc každej s trošku jiným výkonem, trošku jinou výbavou, trochu jiným přístupem. To,že je něco bez námahy bych bral s rezervou..kdyby to tak bylo, měli bychom tu mnohem lépe vypadající hry, než je tomu u PS4 pro. Na games.cz je docela trefný závěr.....

"Vůbec největší problém Scorpia je ovšem identický jako u PS4 Pro: nikdy neuvidíme její pravý výkon v akci. Microsoft, ani Sony si nemohou dovolit udělat exkluzivní titul jen pro omezenou skupinu zákazníků, a tak jsou obě konzole odsouzeny k “brute force” navyšování rozlišení her (s kosmetickými vylepšeními, zbyde-li něco málo výkonu navíc), připravených pro starý HW. Je to ostatně dost podobné tomu, co PC dělá po celou dobu, byť ne tak neohrabaně."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, mirai_trunks napsal:

@Deyw ses nepochlubil;) cos vzal nakonec?

neboj ja bych machroval.. :D vcera sem ji privezl na vecer sundaval starou tv ze zdi, prizpusoboval sem to tu..delal sem to do vecera pak sem jen naladil tv a sel spat.. :D ted az sem pripojil psko a uzivam :) 

vzal sem tuhle: https://www.mall.cz/led-televize-cena/sony-kd-55xd8005b

 

ted si nedovedu predstavit jak by vypadala ta za 60.. to musi byt neskutecny..uz i tohle je pro me bomba jak prase :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak inzenyri MS to tak i prezentuji....ze Scorpiovytvorili po SW strance tak aby developer udelal hru pro scorpio cili top tier verzi enginu a pak ladil smerem dolu...proto ma scorpio engine desitky konfiguraci...lze se o tom docist v clanku ke dev kitu scorpia..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, zvažuji nákup PS4 Pro k projektoru a chci se zeptat, může tady někdo porovnat grafiku v PC GTX 1070 s PS4 Pro? Řeším, zda budu furt tahat PC do obýváku a nebo si pořídím konzoli, ale nerad bych slevoval z kvality grafiky. Nebo bude lepší spíš počkat na nástupce PRO? Už tři roky jdou konzole mimo mě, tak nemám moc přehled, co se změnilo, ale když jsem viděl, že PS4 Pro má podporu 4K, myslím, že výkon už by to nějaký mohlo mít.

Kdysi jsem měl PS2, PS3, Xbox360, PS4 a teď už jen PC.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zalezi jake chces hrat hry. Pokud si chces zahrat plno super exklusivek ktere si na pc nezahrajes kup ps pro. Hry horizon zero dawn, The last of us, uncharted 1,2,3,4 a dalsi co maji byt The last of us 2, God of war 4, spiderman, dalsi dil uncharted atd. atd. To jsou hry kvuli kterym to za to stoji. Jasne pc bude mit vzdy lepsi grafiku. Ale kdyz vidim ty porovnani pc vs ps pro zas takovej rozdil tam neni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti nejde o exkluzivity na PS, tak to je zbytečná koupě. Vše ostatní je v 99% lepší hrát na PC, ať už kvůli grafice tak framerate popř modování. Pro vlastním a nic extra to není, jsou vyjímky kde je pro parádní na framerate, ale jsou i hry kde je pro horší než klasická PS4. Navíc 4k pro nativně nedává ( jedná se o checkerboarding a marketing). Pokud ti jde vyloženě o grafiku tak budeš zklamán oproti 1070, ale zase nebudeš muset tahat PC no :D ( Já na tom hraju kraviny kde grafiku nějak neřeším, na to je PC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na grafice si docela zakládám, ale projektor nemám 4K, tak mě zajímá FHD rozlišení. Takže bude tedy asi rozumnější nějak poresit propojení PC a receiveru a nějak pořešit dosah bezdrátového ovladače.
Exkluzivky mě ani tak moc nezajímají. Hrál jsem tedy Uncharted, The Last of US a dobrý, ale... Tahání PC do obýváku je na pytel. Hlavně na konzoli jsem dost hrával Marvelovky, to by na 120" nemuselo být jako špatná oddychovka. Takže PRO je tedy nesmysl. Když už třeba na ty Lego blbosti něco, stačí bohatě obyčejná bazarová PS4.

Odesláno z mého SM-G925F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak...pokud by sis chtěl zahrát ty exkluzivky (které bez mrknutí oka samozřejmě doporučím, ps má řadu super her a nejen těch AAA), tak stačí normální ps4.  Ta grafika PRO vs PC....záleží hra od hry. Třeba takový resident evil 7 má díky supersamplingu možná trošku lepší grafiku na ps4 pro než na PC, ale to je spešl případ dopraseného vyhlazování v tom enginu. Obecně se ps4 pro na PC v multiplatformách absolutně nechytá, pokud to není trapně udělaný port....bohužel je to daň za to, že ta konzole není na trhu samotná, ale je tam i stará ps4. PROčko má výkonu dost, sama o sobě si myslím, že by s PC dokázala držet krok....ale je tu ta podmínka sama o sobě. Teď je to tak, že PROčko prohrává i s mnohem slabšími grafikami...... na to ji nemusíš porovnávat s 1070. Tam bych o ní absolutně nepřemýšlel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to asi nic. Myslel jsem, že Pro je o dost lepší, ale spíš to je jen taková fáma PS fans. Myslel jsem, že při FHD ta kvalita bude už stejná. Tak to možná pořídím ještě starší PS4 na ty blbiny a FPS pojedu dál na PC s 27". Hrají rád BF1, BF4, Sniper Elite 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono si stačí pustit pár videí na YT....a musíš mít jasno....Jsou některé hry, které se docela povedly...např. tomb raider...jenže tam zase stojí za prd fps....tuším, že ta lepší verze na ps4 pro jede jen 30 fps. A i tak to je pořád ta horší verze oproti PC. Víc už si musíš rozhodnout sám.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrknul jsem na ta videa a docela je to znát. Takže Pro verzi nemá smysl řešit, je trochu ostřejší oproti klasice, ale v porovnání s Gtx 1070 to je dost znát, hlavně v fps, kde při very high a 1080p mi grafika pod 100 fps nejde, spíš se drží okolo 120. Takže díky za rady a zůstanu tam kde jsem a pořeším spíše rozvody hdmi a bezdrátový ovladač. Díky moc[emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba vzít v potaz, že nelze postavit PC za cenu ps 4 (pro), které by dávalo hry v jakékoliv obdobné kvalitě. Zkus si postavit PC za cca 5,5k (díky současné akci sleva + ovladač navíc) tedy v ceně klasické ps4. Nebo za cenu 9,5k (dají se sehnat slevové kupony + bundle horizon zero dawn) tedy cena ps4 pro.....nepostavíš to.

 

Jinak tvůj problém bych řešil streamem do slabší mašiny (bazarové díly). Nebo jak popisuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Smartmax napsal:

Je třeba vzít v potaz, že nelze postavit PC za cenu ps 4 (pro), které by dávalo hry v jakékoliv obdobné kvalitě. Zkus si postavit PC za cca 5,5k (díky současné akci sleva + ovladač navíc) tedy v ceně klasické ps4. Nebo za cenu 9,5k (dají se sehnat slevové kupony + bundle horizon zero dawn) tedy cena ps4 pro.....nepostavíš to.

 

Jinak tvůj problém bych řešil streamem do slabší mašiny (bazarové díly). Nebo jak popisuješ.

Tak s tímhle bych nesouhlasil :) PC v ceně PS4 pro ( 400$) je na tom v hodně titulech o poznání lépe (60fps), a i tam se dá cena díky určitým věcem snížit :) . Nicméně podstata zůstává stejná no, pokud ti jde o grafiku tak buď tahat PC, možná zkusit ten steam bordel na stream do TV ( nevím jak moc tam je/není delay a kvalita).  Nicméně je to celé o tom si to zkusit zda to dokážu/nedokážu snést tu grafiku konzole ( zase hratelnost her dělá taky své k zábavě, a při běhu si stejně moc detailů nevšímáš :) ). Pokud máš známého co pro má, tak si to zkus půjčit na chvíli a uvidíš sám. To je takové nejlepší řešení asi, případně zaotravuj alzu s 14 denní lhůtou ( trest za reklamu! :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma pc s gtx 1070 a PS4 pro a musím ríct že pc po grafické stránce vede, ale hlavní rozdíl bych viděl v fps porovnával jsem Wildlands a The Division no a hrát tyto dvě hry v 80+fps je prostě o třídu lepší zážitek jak 30fps na ps4 pro..jinak grafika co je v ps pro by měla být zhruba na úrovní gtx 970 takže asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, nejlepší bude to ozkoušet a pak se uvidí. Já střílečky jedu spíš v klidu a né jak v CSku[emoji3]
Co se týče fps, hraji tedy na 2K a pod 60 nikdy nemusím jít, ale dost často to jede okolo 100. Těch 30 si nějak už nedovedu představit.
Každopádně ozkouším a uvidím. Ale možná počkám na novou generaci se starší jetou PS4 a PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze herna konzola je pre ludi ktori nemaju/nechcu utracat tisicky eur za kvalitne pc a kazdy rok don investovat dalsie peniaze ale chcu proste sadnut a 4 roky si kupovat len hry zasunut cd a hrat... ziadne taktovanie ziadne navysovanie vykonu a ziadne problemy ze ci mi hra pojde alebo bude sekat a nechcu riesit ze miesto2 bodiek na zbrani ma len 1 bodku na treba v BF1

 

ale ak uz mas herne pc tak kupovat konzolu je asi zbytocne a za ty 400 stovky eur si radsej kupit 10 hier a uzit si to na PC alebo kupit treba super Monitor

 

ja mam PS4Pro a spis som sklamany aku slabu podporu ma v hrach od sony aj vyvojarov... ps4 obyc bohate staci.

ps4pro je samo osebe dost vykonna konzola ale nieje starostlivo zaplatena ak tak mozem povedat 

 

a co sa tyka exkluzivity hier na ps4 tak ano niektore su dobre a zaujmu ale aj PC ma svoje exkluzivity ktore ps4 nema 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu