Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS1-PS4, PSP a PSVita(TV) - modifikace, modchipy, tipy a diskuze


Skulltager

Recommended Posts

Hodne zajimave cteni...zvlastne ohledne obrazu PS2... Mam PS2 SLIM, stale na nem aktivne hraju. Pokrok s televizi ale zastavit nejde a tak pouzivam samozrejme originalni kabel od PS2, ktery mi jde do masinky, ktera mi to prepocita na 1080p a posle do telky... Tve reseni muze byt zajimave, ale je silene drahe. Neexistuje spis nejaka stredni cesta? Samozrejme se zachovanim nejake te kvality...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš utratit co nejméně (tj. tu stovku-dvě) můžeš si koupit tento

https://www.ebay.com/itm/RGB-SCART-Cable-TV-AV-Lead-for-Playstation-PS1-PS2-PS3-Slim-Line-Game-Controller/131974415421?hash=item1eba49c43d:g:68oAAOSw-CpYBZ8O

Kabely jsou to hrozné ale pořád je v nich zásadní rozdíl v tom ,že tahají plnohodnotné RGB. Při kompozitním videosignálu se všechny signály smíchají a výsledek tomu odpovídá viz. orientační obrázek.

Levnej RGB kabel sice bzučí ,ale chytrá zařízení si to snad odruší... Spíše by mě zajímalo co jsi myslel tou "masinkou"

5ad65fca86427_SonyPSXRGBVSCompositevideo-1000x1000.thumb.jpg.2bdcfa1dba06d0e8d00faa799bf7cda5.jpg

 

EDIT@SAIXX - necituj předchozí příspěvky, přečti si pravdila

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Emulátory určitě rád nemám. PS1, PS2, PS3 i PSP můžu hrát v emulátoru, ale než to nastavím a propojím ovladačem s PC... a stejně to ve finále nebude jako originál. Sem a tam se zasekne zvuk, ta a ta hra buguje pod emulátorem. A ani Sony neudělala bezchybný emulátor u PS3, moje oblíbená hra The Suffering se na tom prostě bugovala. Takhle mám originál pěkně . Ten článek později ještě mnohem rozšířím ale mám teď těžké zkoušky. Sháním někoho kdo by uměl dobře opravit ,ale hlavně diagnostikovat PS3 Fat základní desky, případně schémata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
V 8. 2. 2018 at 21:35, redroker66 napsal:

Zdravím lidi. Nemáte prosím někdo tip,jak správně vypálit hry na PS1? Vypálil jsem 10 her, z toho mi 3 nejdou, Konkrétně Tomb raider 2,3 a Resi-Nemesis. U Tomb Raideru 2,3 se dostanu jen na otáčející se menu,kde potvrdím Start game,ztmavne obrazovka a to je vše.U Resi Nemesis se zobrazí obrazovka s upozorněním o násilných scénách a toť vše. Tyto hry jsem zkoušel v minulosti několikrát vypálit,ale vždy se stejným výsledkem. Páleno na obyčejné CD-R (z Kaufu), rychlostí 16x (Alcohol 120 mi menší rychlost nedovolí). Děkuji za vaše rady.

CD-R Verbatimky ideálně, a nainstaluj si jiný program, ideální rychlost je 2x - 4x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Dobrý den,

rád bych si zapojil starý playstation 1 do nové televize, ale bohužel obraz je hrozně "barevně přepálený". Vyčetl jsem, že se to dá spravit modernějším kabelem, ale bohužel nevím kterým. Mohl bych Vás poprosit o radu, který a kde se dá pořídit ?

Děkuji za případnou pomoc

Vašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu