Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project CARS 2


CiD

Recommended Posts

Koukám, že tu ještě není topic o pCARS 2. Info zatím zní skvěle. 

Mezi hlavní rysy PROJECT CARS 2 patří:

• KOUZLO JEDINEČNOSTI: Největší počet tratí se širokou nabídkou více než 170 licencovaných vozidel těch nejvíce ikonických značek. Podpora rozlišení 12K a virtuální reality.

• OHEŇ SOUPEŘENÍ: Zcela nový fanoušky vyžádaný online turnajový herní mód, který umožní hráčům vytvořit či se přidat k existující závodní lize, Esport funkce dostupné ihned od data vydání, integrace streamingu a spousta dalšího.

• SÍLA PODMÍNEK: Asfaltové, prašné, blátivé, štěrkové a zašpiněné povrchy využívající technologii, dynamicky denní čas, sezónní změny a mnohem více.

"Jsme nadšeni z významného postupu, kterého jsme dosáhli na poli fyzikálních mechanik u každého z našich více než 170 automobilů. Tento fakt spolu s rozsáhle obohacenou simulací klimatu a počasí na všech více než 60 drahách, a nově simulovanými povrchy (prach, led, sníh a
bláto) dělá hru Project Cars 2 tím nejvíce originálním a pokrokovým závodním simulátorem, který byl kdy vytvořen,“ říká Stephen Viljoen, herní ředitel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 29 minutami, CiD napsal:

Mezi hlavní rysy PROJECT CARS 2 patří:

• KOUZLO JEDINEČNOSTI: Největší počet tratí se širokou nabídkou více než 170 licencovaných vozidel těch nejvíce ikonických značek. Podpora rozlišení 12K a virtuální reality.

Rozlišení 12K? Jenom to ne proboha! Ještě se do všech domácností nedostaly ani 4K TV a stačí, že v tématu o PS4 PRO se na tohle téma popsalo asi 50 stran :D

Neumím a ani si nechci představit, že se podobné hypotézy, spekulace a konspirační teorie strhnnou teď kolem 12K :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však tam taky psali tuším na zingu, že 12K, jen s PC od NASA  takže s nadsázkou, jen to zase někdo nechápe :).

Jinak doufám, že zachovají rysy jedničky plus dodají něco nového..... mohli by oddělat pro mě nudné motokáry atd 

EDIT: Zing už to zkopírovaný je, tak tady je ještě další 

http://www.hrej.cz/novinky/2017/02/09/project-cars-2-bude-lepe-optimalizovane-43335/

PS. Myslím, že když už se něco odněkud zkopíruje je slušné napsat zdroj :)

EDIT 2 : 

Ještě videjka

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Tak přátelé T500 rs na project cars2 nejede.Nebo dělám něco blbě.Na jedničce funguje o.k.Na youtube je video kde borec na ps4 tu dvojku na t500 hraje tak nevím mě se v menu volant neukazuje.

TAK UŽ JSEM TO VYŘEŠIL PODLE TOHOTO NÁVODU....

I had that same problem with my T500RS and I got a tip from Renoldo1990, that says:

 Hey, we've worked this out in our forum.

3 Steps:

1. Use the T500 on the left USB-Port of your PS4; it won't work on the right
2. Don't use a shifter or other aditional hardware. If you use a shifter and T500 you can't confirm with "X" at the starting screen
3. If you want to use a shifter or other additional hardware plug it in after you confirmed with "X" at the starting screen.

 I did do just that, and it works like a charm now.
 Hope it will work for you too.
 Goodluck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidičky má dotaz, když překonám rekord v time trial.. Překonal jsem i world record, proč se mi to nezapíše do tabulky? Musím odjet určitý počet kol nebo jak to je? Zapsal se mi zatím 5. nejryychlejší čas, ale ten světový ne. Díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj uvazuji ,že bych koupil,ale nechci kupovat volant je to hratelne na gamepadu?Jedničku jsem s nim odzkoušel oproti forze mě bavila hodně trati,kvalifikace atd...

Vim,že je to simulator a volant je povinost,ale zase aspon pro mě zkrz jednu hru nechci doněj investovat...

 

Diky za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 23. 9. 2017 at 20:25, lavooo napsal:

lidičky má dotaz, když překonám rekord v time trial.. Překonal jsem i world record, proč se mi to nezapíše do tabulky? Musím odjet určitý počet kol nebo jak to je? Zapsal se mi zatím 5. nejryychlejší čas, ale ten světový ne. Díky za odpověď 

To uz delala jednicka a prekvapuje me ze to dela i dvojka. Divny... Kazdopadne vzdy po odjeti rychleho kola jsem dal jeste par cistych pomalych abych mel jistotu ze se mi cas zapise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu