Jump to content
drak3go

Horizon Zero Dawn

Recommended Posts

Ty press kity byvaji vyjimecne jen ve vzacnych pripadech, coz je skoda, no... Nekdy by ale press kit podle me meli prodavat jako standardni edici hry a byla by to moc pekna motivace k nakupu - viz. treba press kit k Last guardian, ktery taky neni nic extra mimoradneho, ale byt to standardni edice v obchodech, tak je to pecka.

před 2 hodinami, tokyno napsal:

A ta Thunderjaw collection je pouze pro US? Nebo jaký má omezení?

Byla pro US a tuším se dostala i do Austrálie a prodávali ji na PS Gear Storu, Wallmartu a ještě jednom shopu a pak přímo Project Trifoce.

Já aktuálně řeším dopravu do ČR, je to větší než obvyklé zásilky a čekám, jestli mi to vezme USPS (mají limitaci v součtu rozměrů stran zásilky).

před 22 minutami, Martinoslav napsal:

Mate nekdo, prosim, moznost nakupovat na allegro.pl? Zkousel jsem to se svym cz uctem, ale system mi napsal, ze je mozne nakupovat jen s polskymi nebo nemeckymi ucty :/

Pokud je to omezení CZ Aukro účtů, pak bude platit pro všechny stejně. Navíc asi teď, kdy se CZ Aukro trhá od Allegra a z toho dopisu co přišel mi to skoro připadá, že se nerozchází zrovna v dobrém.

@Tomas007 za normálních okolností bych s tebou souhlasil, ale věříš, že někde jsou na tom ještě hůř? A to dokonce na západ od nás, kde by člověk normálně řekl, že tam mají všechno lepší, než u nás? :)

Němečtí hráči jsou už tak dost "potrestaní" za přísná pravidla USK norem (v porovnání s PEGI), k tomu mají navíc příšerné, velké, nevzhledné logo na každé hře no a když pak ještě zjistiš, že pod nálepkou je to logo ještě jedno, kterého se už nezbavíš .....

před 5 hodinami, SAIXX napsal:

A co je za problém? Že je to nálepka a jde úplně v pohodě sundat? ;-)

Od kdy jde v pohodě sundat ? Tyto nálepky hodně lepí. U plastových krabiček to jde jedině seškrábat a ještě se musí použít aceton aby se to celé sundalo. Kdybych se pokoušel odstranit z tohoto steelbooku tak tím riskuji poškrábání nebo promáčknutí plechu.

@Tomas007 osobně používám toto https://specialni-cistici-prostredky.heureka.cz/hg-odstranovac-nalepek-300-ml/# 

Naprosto bez problémů a hlavně jakéhokoliv poškození jsem dostal samolepky ze všech povrchů, od obyč krabičky po steelbook. Tento sajrajt mají prakticky v každém obchodě s barvy x laky

Od kdy jde v pohodě sundat ? Tyto nálepky hodně lepí. U plastových krabiček to jde jedině seškrábat a ještě se musí použít aceton aby se to celé sundalo. Kdybych se pokoušel odstranit z tohoto steelbooku tak tím riskuji poškrábání nebo promáčknutí plechu.

Ze stealbooku jde sundat uplne v pohode. Vcera sem to delal. O problem se jedna jen u plastovych krabicek.

Sent from my iPhone using Tapatalk