Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Horizon Zero Dawn


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Ty press kity byvaji vyjimecne jen ve vzacnych pripadech, coz je skoda, no... Nekdy by ale press kit podle me meli prodavat jako standardni edici hry a byla by to moc pekna motivace k nakupu - viz. treba press kit k Last guardian, ktery taky neni nic extra mimoradneho, ale byt to standardni edice v obchodech, tak je to pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators
před 2 hodinami, tokyno napsal:

A ta Thunderjaw collection je pouze pro US? Nebo jaký má omezení?

Byla pro US a tuším se dostala i do Austrálie a prodávali ji na PS Gear Storu, Wallmartu a ještě jednom shopu a pak přímo Project Trifoce.

Já aktuálně řeším dopravu do ČR, je to větší než obvyklé zásilky a čekám, jestli mi to vezme USPS (mají limitaci v součtu rozměrů stran zásilky).

před 22 minutami, Martinoslav napsal:

Mate nekdo, prosim, moznost nakupovat na allegro.pl? Zkousel jsem to se svym cz uctem, ale system mi napsal, ze je mozne nakupovat jen s polskymi nebo nemeckymi ucty :/

Pokud je to omezení CZ Aukro účtů, pak bude platit pro všechny stejně. Navíc asi teď, kdy se CZ Aukro trhá od Allegra a z toho dopisu co přišel mi to skoro připadá, že se nerozchází zrovna v dobrém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Tomas007 za normálních okolností bych s tebou souhlasil, ale věříš, že někde jsou na tom ještě hůř? A to dokonce na západ od nás, kde by člověk normálně řekl, že tam mají všechno lepší, než u nás? :)

Němečtí hráči jsou už tak dost "potrestaní" za přísná pravidla USK norem (v porovnání s PEGI), k tomu mají navíc příšerné, velké, nevzhledné logo na každé hře no a když pak ještě zjistiš, že pod nálepkou je to logo ještě jedno, kterého se už nezbavíš .....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, SAIXX napsal:

A co je za problém? Že je to nálepka a jde úplně v pohodě sundat? ;-)

Od kdy jde v pohodě sundat ? Tyto nálepky hodně lepí. U plastových krabiček to jde jedině seškrábat a ještě se musí použít aceton aby se to celé sundalo. Kdybych se pokoušel odstranit z tohoto steelbooku tak tím riskuji poškrábání nebo promáčknutí plechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tomas007 osobně používám toto https://specialni-cistici-prostredky.heureka.cz/hg-odstranovac-nalepek-300-ml/# 

Naprosto bez problémů a hlavně jakéhokoliv poškození jsem dostal samolepky ze všech povrchů, od obyč krabičky po steelbook. Tento sajrajt mají prakticky v každém obchodě s barvy x laky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od kdy jde v pohodě sundat ? Tyto nálepky hodně lepí. U plastových krabiček to jde jedině seškrábat a ještě se musí použít aceton aby se to celé sundalo. Kdybych se pokoušel odstranit z tohoto steelbooku tak tím riskuji poškrábání nebo promáčknutí plechu.

Ze stealbooku jde sundat uplne v pohode. Vcera sem to delal. O problem se jedna jen u plastovych krabicek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu