Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Tak to sem zvedavej az to dlouhodobe okusim..tech par hodin doma bylo v cajku...nicmene mam ted nove S model doma a myslim ze MS ma nejak zaprdenej store a vůbec vse...konzole se mi několikrát během dne odhlásila od netu..ovladac se taky sam odhlasoval cimz me i log ofnul protože mam nastaveno prihlasovani ovladacem...store porad nejaka chyba při nacitani...na FATku jsem jel bez potizi..zda se jako by MS mel v necem bordel protože lidi sem slysel hlasit stejny problémy na S a X modelech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reaguju na větu, že takto výkonná konzole nezvládá základní multitasking. Jak víš, že ho nezvládá?

....jakej si myslíš, že tohle CPU má výkon? Kolik z těch 8 jader se o chod systému stará? Na jaké frekvenci při tom jedou?

 

Samozřejmě neodladěným systémem to být může....nějaká krpa v aktualizaci, ale obecně.....CPU je u těchto konzolí bottleneck.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 12. 2017 at 8:20, elmaniaKain napsal:

Přesně tuhle chybu sem řešil u Scorpia při každém startu, konzoli sem prodal a koupil základní verzi One X, která tento problém nemá. Co sem checkoval Reddit a Kotaku, tak se prý dávaly do Scorpia horší hardisky. Na podpoře MS mi samozřejmě řekli, že je vše vpořádku. Problém nastal i během stahování, kdy konzole nezvládla stahovat a mít otevřenou hru - pády hry a zamrzání konzole.

Co to je za nesmysl, že se do Scorpia dávaly horší hardisky? Jako v čem horší? Vždyť ty konzole mají akorát rozdílný design exteriéru. Že by si v Microsoftu dali tu práci, aby vyráběli rozdílné komponenty pro normální X a pro X Scorpio? A pak si ještě řekli, že by bylo dobré dát do té limitované edice horší harddisk? Jestliže ti to psalo nějakou chybu při každém startu konzole, tak to bude vadným kusem, ne vadnou limitovanou edicí.

Já mám Scorpio a chybu, kdy se hra nespustila kvůli dlouhému startu, jsem měl jednou u PUBG a tomu jsem se ani nedivil, protože ta hra potřebuje ještě hodně práce po technické stránce. Taky se mi párkrát stalo, že se najednou objevila černá obrazovka, ale to stačilo jen home buttonem vyjet do dashboardu a vrátit se zpět do hry. Že by hra celá spadla, sekala se při stahování jiné hry, nebo něco podobného, to se mi nestalo ani jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Smartmax napsal:

Reaguju na větu, že takto výkonná konzole nezvládá základní multitasking. Jak víš, že ho nezvládá?

....jakej si myslíš, že tohle CPU má výkon? Kolik z těch 8 jader se o chod systému stará? Na jaké frekvenci při tom jedou?

 

Samozřejmě neodladěným systémem to být může....nějaká krpa v aktualizaci, ale obecně.....CPU je u těchto konzolí bottleneck.

 

Něco je prostě špatně. A výkon CPU rozhodně není bottleneck v případě, že instaluju hru a tím se celý dashboard zaseká občas takovým způsobem, že musím restartovat konzoli i když u toho nemám ani v pozadí puštěnou hru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestava se vam ted v posledni dobe, ze se chazou chyby se Synchronizaci savingu? Hlavne u ARKa mi to dela a ted dva dny mam problem se stahovanim her co mam v digi podobe. Chvili se instaluje a pak, ze se instalace zastavila a to porad dokola,internet mam stabilni a misto na hdd take :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdím, že všechny Scorpia jsou špatné, vycházím z Redditu, Kotaku a pár videí na youtube. Všichni měli problém se Scorpio edicí, většina uživatelů psala, že konzoli reklamovali s možností výměny za standardní verzi a ta neblbnula. Já měl možnost vyzkoušet dvě Scorpia a u obou ten samej problém. Něco prostě špatně je, standardní xko mi fakt žádné problémy nedělá. Relevantní zdroj informací nemám. Strávil sem dvě hodiny na podpoře Microsoftu a tvrdili mi, že everything is allright...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok uz som to nasiel

 

ale tento je uz dotaz k Xku

 

ked zapnem tv a xbox one x tak vzdy sa ma to pyta ci chcem obraz prepnut do 4K ked dam ano tak sa prepne a je v pohode. Nevim teraz ci je to funkcia ale rad by som aby to bolo automaticky.

Treba pustim BF1 uvodna obrazovka ok a zrazu sa to prepne a vidim raster takze pravdepodobne FullHD... pri xbox S sa mi to nedialo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíšek přinesl nový XBox One X :)

Chvilku trvalo než se mi povedlo propojit XOX se Sony Bravia tak aby všechny fajfky byly zelené (chtělo to jiný HDMI vstup než jsem používal s XO). Hledal jsem kde stáhnu 4k obsah pro stávající hry a nijak nikde nic... Forza Horizon 3 co jsem měl a hrál na XO jsem překopíroval do XOX a nic nestahovala ani nenabízela a běží ve 4k HDR. AC:Origin nainstalovaný z placky stáhl z internetu pouze ~3.1GB a vypadá taky na 4k HDR. Je to normální? Všude jsem četl, že 4k obsah do her je dalších více jak 40GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Saddako napsal:

Ježíšek přinesl nový XBox One X :)

Chvilku trvalo než se mi povedlo propojit XOX se Sony Bravia tak aby všechny fajfky byly zelené (chtělo to jiný HDMI vstup než jsem používal s XO). Hledal jsem kde stáhnu 4k obsah pro stávající hry a nijak nikde nic... Forza Horizon 3 co jsem měl a hrál na XO jsem překopíroval do XOX a nic nestahovala ani nenabízela a běží ve 4k HDR. AC:Origin nainstalovaný z placky stáhl z internetu pouze ~3.1GB a vypadá taky na 4k HDR. Je to normální? Všude jsem četl, že 4k obsah do her je dalších více jak 40GB.

Forza Horizon 3 ještě nemá k dispozici podrporu pro XONE X (viz https://www.xbox.com/en-us/games/xbox-one/xbox-one-x-enhanced-list#tabletitle)

Takže se ti stáhl pouze regulérní patch, nikoli 4k patch. Jinak záleží na typu, hry, ale 4k obsah může mít klidně několik desítek GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Nadzi napsal:

Saddako tiez som dostal na vianoce Xbox one X

ked si zapinal konzolu nemal si problem s nastavenim menu v 4K respektive existuje niaky sposob ze menu a hry bezia v 4K? fajfky mam vsetky zelene

Problém jsem měl pouze s tím, že mi konzole tvrdila, že některé módy jsou nedostupné a že mi nebude fungovat HDR. Dal jsem tedy HDMI do jiného vstupu (HDMI2) a nyní mi to ukazuje, že je všechno OK. Když se podívám na info v menu nebo ve hře, tak mi to ukazuje, že to běží v 3840x2160p.

O té FH3 jsem to také četl. Hra se mi při spuštění přepne do HDR, ale když kontroluji asset, tak je tam napsáno x1xe:false takže tedy běží jen v upscaled módu a zapne si HDR. U AC:O je napsáno x1xe:true taže to asi ve 4k HDR běží nativně (i když má hra jen 43GB?). Teď instaluji z placky Forza7 a tam mi to hned u instalace napsalo, že se musí stáhnout patch o velikosti cca 69GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu