Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

  • Moderators

Ono je ale rozdil sledovat to na YT na nejasnem typu monitoru/displeje a na televizi se 4k HDR.. Teprve tam pak uvidis rozdil, ktereho si jinak nevsimnes. Co se tyce grafiky a porovnani pres YT, mrkni treba na Gears of War 4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Chtěl jsem se zeptat. Jaký HDMI kabel je přibalen k Xbox One X?

Jde mi o to, pokud teď využiju tu akci na Alze a budu si chtít vychutnat na 4k televizi co mám lepší obraz, budu si muset koupit i lepší HDMI kabel ? 

Nebo MS ke konzoli přibaluje HDMI, který zvládá 4k ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

ludia dneska som si kupil novy Xbox one X ale pri zapnuti a hrani je citit v izbe v okoli konzoly taky divny smrad ako ked ovoniate elektroniku zdroj alebo ked letujete alebo zakladna doska alebo guma alebo zhorety prach :D... vzdycky to citit ked sa konzola zapne a hraje sa co by to mohlo znamenat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prošly mi rukou dvě one X a ten jemný závan nové elektroniky vycházel z obou. Během pár dní to přestalo. Takhle voněl i novej playstation 4 pro, když sem čuchal k vývodu vzduchu z ventilátorů, takže bych si toho nevšímal. Cítil jsem to pouze tehdy, když sem měl čůchoměr na pár centimetrů od konzole, jestli je to cítit po celé izbě, tak bych to asi řešil,  pokud to nepřestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn prestalo to 

sranda ze na ProjectScorpio to nerobilo 

vzdy ma udivuje ze ps4pro tak hrozne huci vetrak a scorpio X dokazal za 500eur dostat vodne chladenie do konzoly a je uplne ticho 

 

vykon je nekde medzi GTX 1070 a 1070TI 

mate niekto v pc takuto kartu? Ako vam pri hrani huci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu