Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Tak je jasné, že nejvíce lidí má předobjednáno a specializovaných obchodů typu Xzone, JRC, Alza a ti budou určitě striktně dodržovat oficiální datum vydání, aby si to nerozházeli s Microsoftem. Já jsem měl sice předobjednávku u Xzone, ale asi před měsícem jsem si všiml, že nabízejí Scorpio edici i v Euronics a přišlo mi, že tam mám větší šanci ji dostat, tak jsem objednal i tam. No a od minulého čtvrtku ji mám doma. Takže klidně někomu přenechám svoji předobjednávku u Xzone (osobní vyzvednutí na pobočce v Ostravě, objednával jsem hned první den, co to bylo možné).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, DeviR1 napsal:

Tak je jasné, že nejvíce lidí má předobjednáno a specializovaných obchodů typu Xzone, JRC, Alza a ti budou určitě striktně dodržovat oficiální datum vydání, aby si to nerozházeli s Microsoftem. Já jsem měl sice předobjednávku u Xzone, ale asi před měsícem jsem si všiml, že nabízejí Scorpio edici i v Euronics a přišlo mi, že tam mám větší šanci ji dostat, tak jsem objednal i tam. No a od minulého čtvrtku ji mám doma. Takže klidně někomu přenechám svoji předobjednávku u Xzone (osobní vyzvednutí na pobočce v Ostravě, objednával jsem hned první den, co to bylo možné).

No to máš pravdu co píšeš, ale Xzone zase takový dravec nebude, není tak velký. Dostupnost konzolí pro první várku mají 9.11. a v první várce mají prý jen 5 kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám objednáno Scorpio edici u CZC, zatím nic. Čekám dnes netrpělivě na SMS, že to zítra bude na pobočce. Uvidíme. Třeba mi přijde SMS, že je předobjednávka zrušena pro nedostatek XoXů. Počítat musím se vším.

Jinak jsem zaslechl, že Scorpio edice má jinou základní desku než klasický XoX. Rozdíl ale bude jen v obrázku škorpiona, který je vyleptaný do měděné vrstvě spojů v základní desce. Taková pěkná věc, ale asi jen pro servisní techniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi zrušili předobjednávku Scorpio edice u TS Bohemia 3.11.Toto mi napsali:

Vážený zákazníku,

omlouváme se, ale dle nejnovějších informací ze společnosti Microsoft bohužel dorazí na celý český trh mnohem méně kusů, než bylo očekáváno.

Z tohoto důvodu Vámi objednanou limitovanou edici Project Scorpio bohužel nebudeme schopni vykrýt. Je mi líto, že nemohu poskytnout příznivější informace.

Prosím o informaci zda chcete objednávku nahradit za klasickou verzi XBOX ONE X (mohu nabídnout cenu 12 990,- , zatím není nepotvrzena dostupnost) a nebo si přejete celou objednávku stornovat.

Děkuji za pochopení.

Tak jsem vzal ten Xbox one x za tu cenu.Snad bude toho 7.11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono v podstatě o ♥♥♥ jde už jsem na to starej , ale prostě člověk se těší jak malej jarda. Vzpomínám si jak to bylo s vydáním xka  jak to všichcni objednávali v rakousku a podobně aby to měl každý doma na vánoce. Beru to pozitivně...starý xko jsem teď prodal a jsem 14 dní bez konzole a světe div se mám čas a tak jsem shrabal listí a ostříhal stromy na zahradě:-) žena má radost a já nakonec taky:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slusnej hype ta scorpio edice :) to by jeden nerek co to udela s predobjednavkama, ja kterej cekam na bazar za 10 nekdy v pristim roce, uz sem malem ted startoval auto, nastesti mi to moje penezenka rozmluvila :) 

pro vsecky ostatni to vypada ze electroworld skladem na prodejnach  praha zlicin , pardubice , zlin a hradec kralove

tak good luck!

https://www.electroworld.cz/microsoft-xbox-one-x-1-tb-project-scorpi-edition-herni-konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si pánové udělal rezervačku v EW v Pardubicích, protože mi bylo řešeno, že ikdyž je skladem (na krabici sem koukal za pultem), nemohou jí do zítra prodat. Udělal sem rezervaci. Domluvili jsme se, že zítra ráno si přijedu a ejhlem před chvílí telefonát z EW, že konzole jsou sice skladem, ale pro předobjednávky a že konzoli mi prodat nemůžou... Míra naštvanosti nezná mezí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elmaniaKain

cekoval bych v tydnu jrc , hodne lidi delalo vice rezervaci a spousty jich urcite propadne,

kazdopadne kdyz sem byl v patek v jrc pro nove COD WW2 tak sem se na ni ptal, a scorpio meli jeste normalne volne kusy, odpoledne uz to bylo fuc,

tak ze jak rika martin..

situace jak byla s ps4 se uz nastesti neopakovala, a rezervace davali pouze do posledniho kusu.

Martinoslav

pri oznameni jeste nebyl takovej hype :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu