Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KODI pro Xbox One


xmod

Recommended Posts

Ahoj Všem,

musim se tu take podelit o moji zkusenost s Xboxem one x  a prehravani filmu nejen v Kodi...

Poridil jsem si konzoli i nejen k hram, nebot jeji vykon mi prisel vic nez dostatecny na prehravani 4K filmu z Koptery (drona) Dji Phantom 4. Na vyber v dronu je moznost nataceni bude to soubot MP4 nebo MOV  4K pri 30fps. Ani jedno toto video neni schopen prehrat Xbox one X s jeho uzasnymi 6tf :-)) nechapu Microsoft, ze neco takoveho pusti do prodeje, muj notes s polovicnim vykonem to video prehraje byt mam jen full hd displej, a co vic videa 4K mi treba v KODI mi prehraje nekolik let stary androidi prehravac, ktery ma tak 5% vykon Xboxu X. Zkusil sem uz vsechno, jine prehravace, nastaveni a nic nepomaha, video proste neni mozne prehrat trha se a pak uplne sekne a dal nejede. KODI na xboxu je uplny extrem, to na placenem Stream Cinema nerozjede poradne ani FullHD, natoz 4K, internet mam rychly dost, po pripojeni Androidiho stareho boxu se 4K prehrava soubor ma 45GB pripominam, bohuzel box droid nema vystup 4k jen Full HD  a tak je mi 4K monitor k nicemu, Jinak Hry ve 4K na XOX jsou paradni!

diky za nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Karllan napsal:

Už se to tady řešilo... Xbox zatím neumožňuje vývojářům třetích stran používat akcelaraci pro 4K a HDR.  
VLC jsi zkoušel? Tam mi 4K jelo celkem solidně, ale nekorektně se zobrazovalo HDR.

Ahoj, jo toto jsem uz cetl, i to s tim HDR, ale zkousel sem i VLC, bohuzel neprehrava ani to, prevedl jsem video i na kodek .264 atd a nic seka se to jak na nejake stare masine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš doufám Kodi na Xboxech, protože já Kodi používám na několika zařízeních k naprosté spokojenosti.:wink:

A jinak si uvědomte, co je Kodi za projekt, to není žádný komerční soft s profesionálními vývojáři, ale freeware vyvíjený partou nadšenců ve volném čase, kterým v případě Xboxu ještě MS hází klacky pod nohy. Je jen na vás, tlačit na MS, aby změnilo přístup, nebo přiložit ruku k dílu v rámci vývoje a testování této, pokud je mi známo, stále beta verze Kodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, PetrM74 napsal:

Myslíš doufám Kodi na Xboxech, protože já Kodi používám na několika zařízeních k naprosté spokojenosti.:wink:

A jinak si uvědomte, co je Kodi za projekt, to není žádný komerční soft s profesionálními vývojáři, ale freeware vyvíjený partou nadšenců ve volném čase, kterým v případě Xboxu ještě MS hází klacky pod nohy. Je jen na vás, tlačit na MS, aby změnilo přístup, nebo přiložit ruku k dílu v rámci vývoje a testování této, pokud je mi známo, stále beta verze Kodi.

Tak bohuzel mas pravdu v tom, ze Kodi nechodi predevsim na xboxu kde to je beta  verze, na win 10 chodi celkem spolehlive a proto nechapu MS proc neoptimalizuji toto i na xboxu, ikdyz Kodi je pro ne prilis mala ryba. Ale coz Kodi, sle proc neprehrava xbox mp4 z Dji dronu to uz vubec nechapu, Dji uz je jina zalezitost ve svete videa (ze vzduchu predevsim) a v dnesni dobe je to uz hodne rozmohle, nekdy az moc...

Ale mam i film v Mpeg4 4k a nic, je to flustrujici, u krabice za 12K a ktera ma umet blueray disk ve 4k HDR

před 35 minutami, Martinoslav napsal:

Jsme na foru, ktere se tyka jen konzoli, takze rozhodne mluvim o verzi pro xbox :) Kodi pro xbox je priserna aplikace, tecka. 

Priserna je uz v tom, ze treba u mne kdy mam pripojeny Benq monitor 4K  tak pri zapnuti Kodi se mi objevi jen nejake ty listy bez pisma musim poslepu do menu prepnout na rozliseni jine jakekoli abych videl pismenka a pak znovu na 4k rozliseni, tak se to opakuje pri kazdem restartu programu

B42D7D12-5759-4DEA-A71E-8B336DB0AF59.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Může prosím někdo otestovat? Nastavit vypnutí konzoly na stand-by (tzv. rychlý start). Potom spustit Kodi, nějaký film nebo seriál a při přehrávání konzoli vypnout ovladačem nebo tlačítkem na konzoli.

Mě se přitom konzole kompletně vypne, prostě ignoruje nastavení pro rychlý start.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu