Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption 2


tofi

Recommended Posts

10/10 : https://games.tiscali.cz/recenze/red-dead-redemption-ii-recenze-319810

IGN – 10
Game Informer – 10
Press Start – 10
VideoGamer – 9
Metro – 9
COGconnected – 10
National Post – 9.5
Shacknews – 9
Sixaxis - 10
Twinfinite - 10
Play.uk - 9.8
Wccf - 9.7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hraji na Pl title,bo my starší pařmeni jsme měli na zakladce jen Русский язык.No a když v bedně byl dobrý film tak jedině v kinie nocnym na Polakách. :biggrin: 

Jinak hra je bomba po 6hodinách už je na mne odměna 100 Dolarů.:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes přestřelka v lese, schovaný za stromem vystřelím skrz keř a v trajektorii výstřelu odletí kus větve a mám průzor...drobnost, ale ten wow efekt neskutečný. Zatím jsem tam strávil tak 10 hodin a přijde mi, že jsem na začátku, vetšina mapy pořád neodkrytá, zatím nejlíp utracené peníze za hru v posledních letech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec parmani...udelal jsem úkol toho stopování legendárního medvěda vzal jsem si z nej kůži a donesl do tábora...složil na zem a napsalo mi to ze to tam vždycky najdu u ohne a dnes když jsem znovu zapnul hru tak tam není:-( nevíte jak to je jestli se mi vymazala tak je to v pr...protože z ni nemůžu kraftit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu