Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption 2


tofi

Recommended Posts

SPOILER SPOILER SPOILER

 

aha, v tom případě ta pátá kapitola byla docela rychlá. Každopádně to bylo zajímavé zpestření. Akorát ten příběh je takový WTF. Oni mají děsnou smůlu :D 

KONEC SPOILERŮ

 

Přesně to bude asi 78h, nevím co jsem dělal. Možná to bude tím, že jsme Arabáče honil dohrmady asi 3h, potom jsem hodinu hledal bílého bizona, až pak jsem zjistil, že se musí vystopovat...prostě takové kraviny. Nelituju ztraceného času. Než to dokončím tak musím ulovit všechny legendárky, dokončím pár vedlejších pro "důležité postavy". Asi to dá těch 90h. Jen taková maličkost. Je v Saint Denin zbrojnice? Chtěl jsem si koupit tu semi auto pistoli a nikde ji už nemám v nabídce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPOILER

Po dlouhé době jsem se k tomu zase dostal, konečně dohráno. Ta šestá kapitola má jednu epickou misi za druhou! Ten nájezd s indiány byl neskutečný(se krásně oddělili ti dobří a "zlí"), ta poslední jízda s písničkou...no, nemám slov. Jinak ten Dutch se totálně zbláznil, možná příliš uvěřil Micahovi nebo po smrti Hosea se to v něm zlomilo. Už jsem viděl teda konec, takže jsem na poslední chvíli ještě honil honor :D Trochu mě mrzí, že jsem nepomohl těm dvoum milencům utéct a vdovu jsem omylem střelil, takže zdrhala(tudíž ji jako John najdu mrtvou). 

Chtěl bych vidět nějaký díl se Sadie, to byla řádná bad ass slečna! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2018 at 20:12, Umberto napsal:

SPOILER...!!!!

staci když budeš hrát dal Epilog 1 a 2 a Saide si uzijes až moc;-) btw... Dutch byl hajzlik od začátku ke konci už jsem ho nemohl vystat...a Micah dostane co si zaslouží...stačí proste hrát za Johna Epilogy až do konce:-)))

SPOILER

já si myslím, že si nakonec uvědomil, že ho podrazil Micah a při té misi ho chtěl jako John zabít. Zabil ho pro Arthura, s Hoseem to byli 2 jeho největší kámoši/rodina. Nemyslím si, že byl parchant už od začátku, ale na konci už jim byl. 

Sadie je bezvadná, další skvělý dabing :) uvítal bych nějaký DLC za její postavu nebo postavu Charlese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja betoval a šlo to , proste gta on-line v jiném kabátě. Ale kdo loví ajchy tak doporucuju ajch IT’S ART...trval mi něco kolem 12 hodin. A v noci když jsem bloumal po horách tak se mi zjevilo UFO...než jsem vytáhl dalekohled bylo fuč:(

D4DED10A-0794-4E47-9B77-C548E7BE8E56.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Prosím o pomoc. Hru mám koupenou ze storu. Při prvním puštění jsem si zvolil Polštinu,ale ta mi nevyhovuje a v nastavení není možnost změnit jazyk do Aj. Hru jsem odinstaloval a znova stáhl z knihovny a myslel jsem,že bude vše ok,ale hra je stále v Polštině. Jak to mám změnit? Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu