Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come: Deliverance


Zoombik

Recommended Posts

před 17 minutami, figi-1 napsal:

Jako promin ale jestli to je pro tebe hra roku tak to si asi jine hry nehral ne? :biggrin:

Ne jenom nehodnotim hru podle grafiky nebo podle textur, hodnotim podle obsahu,pribehu a tech prkotin co tam Vavra s tymem soupli napriklad kdyz prozkoumavam oblast a beham po skalach bez bot a prelamu si nohy a nemuzu dojit do mesta bez jidla bez vseho. Tak to smekam ze neco takoveho tam je :) Btw hral jsem toho hodne. Mezi topky povazuju serii Dark Souls a Bloodborne nesnasim zaklinace a skyrim, ale tohle.. Tohle je uzasny co Vavra dokazal takovyhle pocit jsem zazival pri hrani Mafie 1. Nostalgie se opakuje ;) Recenze 8-10/10   mluvi za sebe. A osmicky jen kvuli bugum jinak vetsinou tech 9-10/10. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@figi-1 Jasně nějaké detaily nejsou top, ale na podmínky vývoje nebo rozpočet si myslím, že odvedli dobrý kus práce. Jasně dalo se to lépe optimalizovat na konzolých, ale u takto obsáhlé hry asi není uplně na místě sledovat grafiku. Vždyť i Skyrimovská legenda ve výsledku nebyla nijak vizuelně hezká hra. U RPG jde o hratelnost a příběh, grafická stránka jede až ty druhé housle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, okajos napsal:

sakryš tu hru si mosím kupit...taky chci mít přelámané nohy..hned jak dohraji Origins a Within 2 a Wolfa2 a/co jsem teď sehnal výměnou či koupil/...tak to už ta hra bude :biggrin:zadarmo až to vše dohraji

Okajos, ty máš tolik herních restů, že je ještě budeš dohánět v tom dřevěném spacáku:biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě po mnoha letech konečně hra, která mě chytla. Zažívám u ní podobné pocity jako u prvního Gothicu před mnoha lety. Všichni sráží bugy, ale že Skyrim nebo Fallout 3/4 měly v době vydání ještě více bugů a navíc za zády obrovského vydavatele, to jen značí, že KC:D je opravdu výjimečná hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na forum.kingdomcomerpg.com píšou, že jim hra na xboxu one padá téměř pravidelně po 2 hodinách. Někdy tak že musí z xboxu vytahovat napájení, aby se zpamatoval. Takže žádali Microsoft o vrácení peněz a prý bezproblémů, že už tam těch stížností mají moře. Tady zase čtu, že spokojenost, tak nevím. Kdyby mě ta hra tak strašně nelákala tak se na ni už dávno vykašlu a jdu si užívat nádhernou Rise of the Tomb Rider, která je teď zdarma na game pass.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říci, já hraji na PS4 PRO a hra jede bez problému, sem tam narazím na bugy, ale to je známá věc. Nicméně kamarád hraje na standardním Xboxu One a krom avizovaných bugů nehlásí žádné jiné problémy. Eventuelně můžu vyzkoušet na svém Xbox One X a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, zipeta napsal:

Na forum.kingdomcomerpg.com píšou, že jim hra na xboxu one padá téměř pravidelně po 2 hodinách. Někdy tak že musí z xboxu vytahovat napájení, aby se zpamatoval. Takže žádali Microsoft o vrácení peněz a prý bezproblémů, že už tam těch stížností mají moře. Tady zase čtu, že spokojenost, tak nevím. Kdyby mě ta hra tak strašně nelákala tak se na ni už dávno vykašlu a jdu si užívat nádhernou Rise of the Tomb Rider, která je teď zdarma na game pass.

Já hraji na Xbox One X, konzole při hře docela funí, takže je na HW evidentně hodně náročná. Hra mi spadla 2x to je pravda, vždy ale jen do dashboardu a šla v pohodě znovu spustit. Sem tam se objeví nějaký grafický glitch, hlavně se zaseknu v křoví a musím se snažit, abych se z toho zase vymotal, ale jinak v ppohodě.

Rozhodně nemohu říct, že by se jednalo o nějaké výraznější technické problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mirai_trunks napsal:

Hardware ps4 a xbox je podobnej leč neběží na stejném software. Jak je vidět u PC kde při změně ovlaďače na grafiku může začít hra padat nebo naopak. Takže srovnávat to nejde.

Tak jsem to samozřejmě nemyslel. Jde o to, že 10 lidem na třeba základním xboxu one  ta hra běží různě(totéž podle ohlasů na ps4). Přitom všechny základní xboxy one mají stejný hardware i software.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

V menu hry mohu vybrat jazyk mluvené řeči angličtina, němčina a francouzština a titulků pak daleko více včetně češtiny, španělštiny, polštiny a mnoha dalších. Jestli ale vyšla hra pro různé regiony v dalších jazykových mutacích, to nevím. Na druhou stranu si nemyslím, že by měl Vávra peníze na další jazyky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to tak, že dabing v angličtině, francouzštině a nemčině je konečný výčet, a tedy žádné další nejsou a z toho jsem usoudil, že všechny distribuce mají tyto jazyky a k tomu sadu titulků, které tolik dat nezabírají. Předpokládal bych, že pro zjednodušení distribuce bude všude všechno, nenapadlo by mě, že pro některé regiony bude Warhorse hru konfigurovat jinak, tj. osekávat sadu jazyků - každá specifikace či konfigurace jsou další náklady. Pokud tomu tak je, jako že evidentně ano, když to říkáte, beru, nevěděl jsem, ale překvapuje mě to.

Teď trochu z jiného soudku - velikonoční patch!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že s dobrou optimalizací by Xko zvládlo určitě lepší textury. Problém je, že už teď dost funí (ventilátor) - HD texture pack na konzole asi nevyjde (alespoň prozatím),  protože by to konzole při současném stavu (ne)optimalizace prostě neutáhly, myslím si já.

Jinak souhlas - přidají pomlázku do realistické hry, která odráží zbraně jako palcát (totální kravina samozřejmě), namísto aby řešili bugy, optimalizaci, grafické glitche, atd.

Na druhou stranu musím říci, že od verze 1.3 mi už hra nespadla nikdy a s bugy se prakticky už nesetkávám. Myslím, že z nejhoršího už je hra venku. Škoda, že neměli kluci o měsíc víc a nevyšla hra v tomto stavu. Na druhou stranu - prodává se dobře a na všem se pracuje, takže za mě ok :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu