Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 5


Attila

Recommended Posts

před 2 hodinami, DogVader napsal:

Ahoj. Mate u xone X v nastaveni nakou moznost si vybrat mezi 4k, nebo lepsimi detaily? Na PS Pro to pry je. Ja to na X nikde nevidim.

A jeste jedna vec, kde se zapina kooperacka s kamosem?

kooperaciu ti to nabidne az po nejake dobe hrani ;) 

a mod grafiky tam byt nemusi, konzole bohu Xbox si to prehrava automaticky na maximalni detaily, protoze na to ma, to jen podprumerni Podstrojari s PS4 musi prepinat mody mezi hezkou a osklivou grafikou aby jim konzole neuletela oknem :D takze hraji zpusobem 20minut obyc, 3 minuty hezka grafika a takto to opakujou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divna volba....logicky pokud hra detekuje FHD jako primarni zobrazovac tak je volba 4K zbytecna...ale..uplne vlastne není protože hra muze stale jet ve 4K ale downsamplovat na FHD monitor....

Není na hru nejaky XOX patch, který by tohle umoznoval a vy ho jen nemate naistalovany? 

Ještě me napada ze při detekci FHD zobrazovace hra automaticky pusti hru v modu vyssi grafiky i rozliseni, které jen downsampluje na FHD rozliseni pro vasi TV..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, craig27 napsal:

Moznost přepínat mezi grafikou a vyssim rozlisenim mají pouze majitele Pr4 Pro kteří mají 4k Tv. S Full Hd mají smůlu, a tak tomu je i Xbox One X

Mam 4k tv a u zaklinace, nebo gow4 prepinat 4k/better graphic mohu. Tady nemohu. Opravdu to prepinani tam nekdo mate?

před 5 hodinami, perry napsal:

kooperaciu ti to nabidne az po nejake dobe hrani ;)

Tobe uz coop funguje? Netusis po jak dlouhe dobe, nebo co musim dohrat? A to mi pak hodi naky upozorneni? Nikde jsem to nevygooglil. Prijde mi to zmateny. Kdyby to tam bylo rovnou v menu nekde napsany...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt jsem se na hru tesil, a co.sem dostal do ruky první zbraň(revolver) v lese jak utíkáš před těmi blazny, začal jsem palit , to byly zvuky jak kdybych hrál starého Wolfa, ve většině her kdyz do někoho napalis kulku uslyšíš tlumeny zvuk a vis ze je po něm tady nic,nic..pusto prazdno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, DogVader napsal:

Mam 4k tv a u zaklinace, nebo gow4 prepinat 4k/better graphic mohu. Tady nemohu. Opravdu to prepinani tam nekdo mate?

Tobe uz coop funguje? Netusis po jak dlouhe dobe, nebo co musim dohrat? A to mi pak hodi naky upozorneni? Nikde jsem to nevygooglil. Prijde mi to zmateny. Kdyby to tam bylo rovnou v menu nekde napsany...  

nn jeste nemam, ale cetl jsem o tom na FB, ze se odemkne az casem, jak to nevim. mam odehranou asi jen hodinku na zkousku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, po dohrani-osvobozeni ostrova mi to napsalo, ze je dostupny coop. Zitra vyzkousime.

Jem mne zarazilo, na zahranicnich forech jsem cetl, ze tomu, kdo je do coopu prizvany ze neuklada postuo ve hre. Ze se to bere, jako ze je jen host na ty mise a pripadne to pak musi hrat sam znovu, nebo si to zopaknou spolu a prohodi si role. Jako dost blbej system. Cekal jsem, ze se prubeh ulozoli obema. Jako v jinych hrach, kde lze hrat pribehovy coop. Tohle byl duvod, proc jsme si to z kamosem napul koupili.

Hrajete to nekdo a muzete to potvrdit, nebo vyvratit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj je to pravda. Kdyz s nekym hrajes treba 10h dostanete se do nejake casti tak jediny kdo dostane save je ten co te pozval, ty jako guest mas smulu a dostanes maximalne penize a xpčka myslim. Je to pekne nahovno coop a pokud to nespravi tak nema cenu hrat coop maximalne po dohrani hry, ale jaky kamos na tebe pocka nez si dohrajes hru abys ji s nim dohral znova? .) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu