Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problémy, podvody s eshopy


Kamel

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ahoj kluci chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s obchodem Herni-svet.cz 

Objednal jsem mladému k narozeninám PS Vr a nevím zda to mám přebírat. Díval jsem se na pár recenzi a teda žádná slava, údajně prý posílají místo nového zboží už použité viz Google recenze tak nevím...https://www.google.cz/search?source=hp&ei=AJ1pX5GtLY68Utydp4gK&q=herni+svet+recenze&oq=&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBABGAAyAggpMgIIKTICCCkyAggpMgIIKTICCCkyAggpMgIIKTIGCCkQFhAeMgIIKTICCCkyBQgpELEDMgIIKTICCCkyAggpUABYAGDWDGgAcAB4AIABAIgBAJIBAJgBALABDw&sclient=mobile-gws-wiz-hp#lkt=LocalPoiReviews&trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:18099512859748228193,rc_q:Hern%C3%AD%20sv%C4%9Bt,ru_q:Hern%C3%AD%20sv%C4%9Bt,trex_id:fpOZke

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U herního světa fungují jak kdy... Určitě doporučuji si připlácet za pojištění zásilky - lépe ji pak zabalí, ale zase platí jak a kdy...

Minulé 3 objednávky přišly perfektně zabalené, zboží nové, neotevřené. Poslední objednávku jsem přenechal na pošte a nevyzvedl. Objednal sem si Kingdoms of Amalur Re-Reckoning Collectors edition a přišla obmotaná bublinkovou folií a modrou balící fólií, místo kartónové krabice. U této edice je velký problém samotná sběratelská krabice, která je extrémně měkká a stačí s tím trochu ťuknout a už je po té hezké krabici do sbírky. Když sem tedy viděl edici obmotanou bublinkou, tak sem ji odmítl převzít. Z obchodu mi po 14 dnech napsali, že chtějí zaplatit poštovné, tak sem jim odepsal, že odmítám poštovné hradit, protože i přes zaplacené pojištění zásilky zabalili edici neskutečně fušersky.

Zkus to vyzvednout a když se ti to nebude líbit tak jim to vrať.

Ještě doplním...Všeobecně balení zboží. Nejvíc negativních zkušeností s otlučenýma krabicema mám s kumou, originálkama a herním-světem. Nejlepší matadoři jsou Xzone, Alza a zřídka kdy JRC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravím všechny "spokojené" zákazníky ORIGINALKY.CZ. 

Mám aktuálně též perfektní zkušenost, objednal jsem pro syna Playstation classic a přišel mi balíček, který nevykazoval žádné známky poškození. Uvnitř 1 orig. hra na Stat. 3, obal na Station Classic, ale v krabici od Classiku jen pruhy ohnutých pozinkovaných plechů. Což jsme zjistili až při rozbalování dárků o Vánoce. Syn byl opravdu "nadšený".

Teď si píšeme krásné emaily, ale oni nemohli za žádnou cenu udělat chybu. Jsou to šmejdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nojo...to jsou originálky, je lepšíá vždy vše okamžitě otevřít a prověřit. Chápu tvé naštvání a bohužel, pokud to bylo otevřeno po delší době od objednání, těžko se cokoliv prokazuje. Vyloženě se jedná o tvrzení proti tvrzení a je jen na obchodě, jak je seriózní a postaví se k problému. Originálky jsou dost vychcané merdky a pochybuju, že se čehokoliv domůžeš. Doporučuju zkusit napsat čoice a řešit s nimi jako podvod. Minimálně Originálkám pohroz čoikou, jestli vyměknou. Balení konzole bylo zapečetěné takovou tou kruhovou nálepkou nebo bez ní? Jestli mš fotky, zkus doložit fotkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Já teď v lednu dostal konečně zpět peníze od JRC, stornovaná předobjednávka, trvalo to "jen" půl roku. Na podpoře JRC mi sice potvrdili, že problém je skutečně na jejich straně, ale tím to skončilo...

Peníze se mi podařilo dostat zpět až přes moji banku, skrze reklamaci platby kartou - chargeback u vydavatele karty.

Pro ostatní to budiž varováním.

Při nákupu u JRC nedoporučuji předobjednávky platit predem. Pokud Vám JRC předobjednávku zruší nebo ji sami stornujete, tak se dostanete do situace kdy nemáte hru ani peníze. A obchodník mlčí, později přizná chybu, ale peníze Vám stejně nevrátí... ty si musíte vybojovat!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ta firma krachuje nebo mají těžké finanční potíže a beztak se chystá prodej značky... JRC před 2 lety založilo jakýsi popstore, sídlo společnosti na adrese JRC. 

Čekám na ps5, zajímavé je, že když sem volal na prodejnu tak mi bylo sděleno že Centrala a prodejny spolu moc nekomunikují a prodavači jsou nasrani. Čekám nějaký ještě hodně velký průser v tomto roce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak se přidávám k problému s JRC. Vrátil sem hru, špatná objednávka edice. Hru náležitě poslal zpět, vyplnil formulář odstoupení od smlouvy a po 14 dnech stále nemám peníze. Podpora mi potvrdila,že problém je na jejich straně...no a tím to hasne...placeno hotové na dobírku, takže nemám jak reklamovat u banky. 1500 v riti nejspíše. Nemáte někdo páky jak z nich ty peníze dostat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já zase o nich-JRC- mohu napsat jen dobré...před nedávnem/19.2/ jsem na noční brouzdal po netu a koukám ------oni mají volně na skladě originál Sony dokovací stanici na ps5-za normální běžnou cenu s poštou 29 Kč--v dnešní době je toto příslušenství dostupné asi jak ps5...dal jsem objednávku -na dobírku a čekal že to bude nějaká kulišárna...následovala smlouva-bleskové zaslání a ještě mi sami od sebe poslali černé triko s logem nějaké hry jako poděkování za nákup...😊sice velikostí se moc netrefili...i vietnamec by ho měl malé..ale darovanému koni na zuby nehleď....vnouček byl spokojený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
V 12. 3. 2021 at 22:18, Kamel napsal:

Tak se přidávám k problému s JRC. Vrátil sem hru, špatná objednávka edice. Hru náležitě poslal zpět, vyplnil formulář odstoupení od smlouvy a po 14 dnech stále nemám peníze. Podpora mi potvrdila,že problém je na jejich straně...no a tím to hasne...placeno hotové na dobírku, takže nemám jak reklamovat u banky. 1500 v riti nejspíše. Nemáte někdo páky jak z nich ty peníze dostat?

Ahoj,

Určitě by bylo lepší stavit se na některou teď bohužel jen výdejnu v CR, kde by ti za objednávku hned vrátily peníze. Aspoň já to tak ve Zlíně na prodejně dělám, je to lepší než to řešit přes více lidí na centrále a samozřejmě zákazník je spokojený, že má problém ihned vyřešený. 

Samozřejmě jestli nemáš poblíž prodejnu/výdejnu, tak ti nezbývá než zboží poslat do Prahy na eshop. Kdyžtak hoď mi do pm číslo obj. zkusím ti to popohnat zítra. 

V 12. 3. 2021 at 22:20, mirai_trunks napsal:

jit rozbit hubu nekomu na prodejnu❤️

Mohu vědět kde jsi přišel na to, že za objednávku z eshopu může prodavač na prodejně? Ten s tím nemá nic společnýho, ale jak píšu výše, může to na prodejně vyřešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já jen upřesním, že kamel zasílal zpět zboží 3.3. a centrálou na eshopu jrc bylo převzato 4.3. a dnes 17.3. vyplaceno zpět, což je 13 dnů. 
Takže jeho příspěvek s histerií o tom, že už své peníze asi nedostane nebyl vůbec na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@romeno já chtěl včera přes ešop objednat resi8 s bůčkem. Ale zrada. Prý neexistující uživatel nebo špatné heslo :D Heslo správné a mejl taky. Samozřejmě nešlo poslat ani přes zapomenuté heslo - formulář mi nebral mejl.

Na podpoře mi bylo sděleno, že se přechází na nové webové rozhraní (popstore?), a prý se to dotklo i některých zákaznických učtů. Prý se na vyřešení pracuje, ale neví kdy to bude. A poradili objednat bez přihlášení.

Narovinu, netušíš estli je to pravda?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jo eshop přechází na nové rozhraní, s popstorem to nemá nic společnýho. Stále se to ladí, ale už teď je to si myslím lepší než předchozí systém (zákazník to moc nepozná, jde spíš o administraci) 🙂 Dej tomu čas, kluci na eshopu na tom makají denně 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@romenotady se ohradím vůči té histerii...Ono když mi podpora odpoví ve smyslu, že chtějí poslat výpis z bankovního účtu na zboží placené na dobírku a že došlo k chybě, kterou budou řešit a ať čekám a čekám... Docela neprofesionální z centrály jrc...Když si pak přečteš koment kousek nademnou, kde týpek musel požádat banku o storno platby, protože jste mu nevrátili platbu, tak člověka to donutí zapřemýšlet o tom, že asi peníze jen tak neuvidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

A zase ty Originálky...Jsou chvíle, kdy si říkám, že ten obchod má skvělé akce a parádní těžko sehnatelné edice, chválím je, objednávám u nich jak o závod a pak ejhle...

Objednal sem poslední kus Project Cars 2 Ultra edition s resinovým modelem auta. Pošťák doručil obří a dobře zabalenou krabici, tězkou tak, že se mu prohýbaly kolena. Radost z rozbalování vystřídalo nasrání.

Po otevření boxu na mě vykoukla edice s přeřezanýma pečetěma. Další nepříjemné překvapení bylo krásně promačkané artbooky a podřený steelbook a poslední ránou byly přeřezané pečetě polystyrenu chránící auto a směsice asi GENITALNÍCH chlupů přilepených ke krabici. Nu což, edici jim vrátím, kouknu se aspoň na auto...hmm a to krásné auto bylo poškrábané jak angličáky na píškovišti u místního paneláku...Totok měla být dle originálek NOVÁ a NEBYBALENÁ edice. Kdosi zřejmě koupil, pohonil a zanechal před vrácením své pubické ochlupení.

Za edici mi vrací peníze a omlouvali se...OK...Řekl jsem jim, že teda mohli dát poznámku, že se jedná o bazar...Odpověď, že je to opravdu nové a nevybalené mě fakt zaskočila... Pokud o této edici budete uvažovat, pubické ochlupení je varováním!!!

A jedeme dál...Začátek měsíce byl v mém sběratelství nic moc. tentokráte vezmu na paškál XZONE...Ano, Xzone, který byl nejlepším... Posledních pár zásilek bylo jak na kolotoči. Jednou přišla edice zabalená na 1+, podruhé poničená a následovala vratka.

Objednaný Biomutant přišel vinou pošty zřejmě dost na tabák. Edici sem tedy okamžitě posílal zpět a už 14 dní se s nima handrkuju o vrácení peněz. Řekl bych si, že xzone nebude dělat problémy, ale 14. den čekám a píši emaily a xzone ne a ne komunikovat.

Nevím co se to děje, ale jak se někdo v obchodě šprajcne, člověk aby se strachoval o svoje prašule.

O stavu vratky budu ještě informovat, zatím ve mě převládá na sra ní, že po 14 dnech jsou 3 tis. stále v nedohlednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu