Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Super. 

Díky moc. Povedlo se. Návod by chtěl dát někam na začátek ... Takto to vypadá jednoduše, ale bez návodu by jsem to nezvládla.

Ještě se chci zeptat: Mám hry na HDD, vše je ok. Jen je musím mít přímo na HDD (nemohu je dát do žádné složky. Psalo se tu, že se musí dát do stejné struktury jako je na SD kartě, ale to pak nic nenašlo. Nebo jsem něco dělala špatně.

A pak ještě otázka k CHEATS . Jak se používá? Funguje to?

Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jedná se o jednu z chyb nejnovější verze SX OS, skutečně je potřeba mít hry přímo na kořenovém adresáři HDD, nikoliv ve složce. Předpokládám, nicméně, že bude v další verzi opraveno - přeci jen se stále jedná o betu :)

Cheaty fungují na principu memory hooku a některé se dají stáhnout, další info zde. Aktivují se záložkou "Cheats" v SX OS rozhraní, nicméně osobně jsem nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim,

dnes som narazil na jeden navodik ako instalovat modifikovany/vytvoreny vlastny NSP subor s videom. Trosku trapenia, skusania a vysledok nizsie.

Konecne krpci nemusia v auto hrat len hry, alebo sa nudit. Ale mozu su kludne pozriet volaky film. Zatial len COCO, lebo na tom frcia aktualne.

Skoda len, ze je to NSP ... neviem ako skonvertovat na XCI, ale snad najdem aj na to navod.

2018110417421100-DB1426D1DFD034027CECDE9C2DD914B8.jpg2018110417461700-32FC05E3FB2E7CA63CB6160F463E095E.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Můžete mi prosím někdo poradit jak aktualizovat konzoli na nový fw? Chci si zahrát Starlink a hra po mě vyžaduje aktualizaci. Začal jsem pátrat na internetu ale začínám se v tom ztrácet. Našel jsem soubory a dopracoval jsem se k tomu že to mam nainstalovat přes ChoiDujourNX ale do toho se mi začali motat pojmy jako emunand a nand a nerad bych si konzoli nějak zablokoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj přemýšlím, že si koupím sxos pro. Chápu jak to připojit dle toho manuálu tady a že jde stahovat hry z torentu a pak je vkladat přímo na sd kartu ve switchi. Jak to je s tím eshopem? Četl jsem něco o tom, že už to moc nefunguje tak právě nevím jestli do toho jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Předpokládám, že mluvíš o stahování z CDNSP (což nebyl legální způsob získávání a instalace her, resp. .NSP souborů) - to už nefunguje, Nintendo jej patchlo již téměř před dvěma měsíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud máš zálohu některé z her ("stáhnout z internetu" tu nevedeme, pravidla fóra jasně říkají, že jakékoliv probírání warezu je zde zakázané), máš možnost instalovat .NSP soubory třeba přes WiFi, nebo přes USB (což umí třeba Tinfoil). Kartu nemusíš vytahovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

.NSP je soubor z eShopu, .XCI je dumpnutá cartridge. .NSP soubor se musí instalovat, .XCI soubor se připojí jako virtuální cartridge.

Brick při instalaci a spuštění SX OS prakticky neexistuje, pravděpodobnost je stejná jako při bricknutí OFW konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, spenat napsal:

Ahoj, doslova na předchozí stránce jsme se o tom bavili - nainstaluj hru/update skrze Tinfoil.

 

Ahoj, to je ale aktualizace hry. Já potřebuji aktualizovat celý systém na verzi 6 bez připojení k internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ano, v příkladu je skutečně aktualizace hry :) Nepotřebuješ aktualizovat systém na novější, stačí konkrétní hru (která tě žádá o update FW) nainstalovat skrze Tinfoil a potvrdit odstranění kontroly nainstalované verze systému - to vše je na té stránce probírané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu